0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (502 puan) tarafından
2. Bebeğime oğlum 6aylikken geri çekilme yöntemiyle korunurken hamile kaldım doğum yapacağım inşallah sonrasında garantiye almam lazım 3. Bir bebek düşünmüyoruz gerçi 2. 'yi de düşünmüyorduk Rabbim nasip etti. Sizce hem takvim yöntemi hem prezervatifle korunmak yeterli olur mu siprial de düşünmüyorum ama çok kararsızım ne yapsam

11 Cevaplar

0 oy
(120,149 puan) tarafından
takvim yontemi nedir
(2,529 puan) tarafından
Yani hamile kalma olasılığını gösteren uygulama falan var ya. Ondan bahsediyor canım. Mesela bugün hamile kalma olasılığı yüksekse ilişki olmayacak diyo
(120,149 puan) tarafından
haa anladim
(25 puan) tarafından
Yumurtlama haric gunleri diyosun takvim yontemi o oluyor ama ben 2 kez o sekilde ve geri cekilmeyle hamile kaldim bilgin olsun
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Pezervatf + geri çekilme + dogum kontrol hapi 

Kesin çözü  3 u bur arada 
(4,101 puan) tarafından
Bide igne tamamdır:)).
(3,752 puan) tarafından
Bide baglatsin bence garanti olur:)
(7,096 puan) tarafından
Hahahah dalga geçmeyin kiz kesin çözüm diyom bak birinden bir kacaklik olsa geri kalan 2 si kurtarır:))
(3,752 puan) tarafından
Yok canım ne dalgası bizde 5i bı yerde yapalim dedik:)
(4,101 puan) tarafından
:)))) aynen ne kadar cok korunsan o kadar iyi isin sansa kalmyor
0 oy
tarafından
Takvim yöntemi riskli. Yumurtlama zamani değişebilir. O yüzden hem eş hem sen korunsan daha garanti gibi
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Valla canım. Ben takvim falan bakmıyordum. Cünkü yumurtlama döneminde cok fazla ilişki istiyordu canım. O zamanlar anlıyordum. Onu. Haricinde hiç istemezdi canım. O şekilde 7 yıl korundum ama o zamanlar da da dur3x yada okey prezervatif kullanıyordum harici bir marka almadım hiç çünkü patlak çıkıyor. İkinciden sonra bende aman aman diyordum Allah isteyene versin. Bi baktım istedim bebeği. Şimdi 7 aylık gebeyim bundan sonra da baplatacagım kordonları
0 oy
tarafından
3. Yu istemiyorsan daha garanti yöntemleri tercih etmelisin. Takvim değişebilir veya ummadığın zamanlarda da yumurtlama olabilir mesela adetten sonra gibi o yüzden güvenilir gelmedi bana
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Takvim yontemi nasl kiz 
0 oy
(3,752 puan) tarafından
Takvime falan güvenme bacı ben güvendim ahanda 3. Yolda
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Takvim yöntemi uygulama ben düşük olasılıklı günde hamile kaldım :))
0 oy
(31 puan) tarafından
Ben hap kullandım iki sene baya garanti yani 1 senede bıraktım hala hamıle degılim Canm  :) ha birde 3 aylık igne yapmiştim 2 defa eşinin korunması falan garanti degl ben güvenmedigim için eşime hap ve igne kullandım
0 oy
(204 puan) tarafından
Takvim uygulaması genelleme yapar her kadına uymaz ki 
0 oy
tarafından
Kordon olmaz mi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 635 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 674 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hanimeli (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 397 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elagozluanne-_- (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 183 göst.

385,603 soru

11,529,495 cevap

35,200 kullanıcı

...