+1 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Kizlar şimdi kaynım nişanlı 

Kız adana da oturuyor normalde 

Bugün gelmiş bizim memelekete yaz stajı varmış 

Kaynanamin evi hastaneye ters düşüyor bize gelecekmiş yani baştan beri planları böyleymiş zaten 

Yoksa ben arayıp cagirmadim 

Resmen emrivaki yaptılar 

Koca adana da hastane kalmamış gibi gelmiş vana 

Neyse 45 gün boyunca bizde kalacaktı 

Eşimle tartıştım istemiyorum gelmesini 

Servis tutsunlar dedim 

Olmasa pansiyon ayarlar gerekirse ucretjni karşılarım dedim 

Aradı ailesini söyledi buna tepki koymuslar 

İstemememin sebebi kışın geldi kız bize 1 hafta kaldı resmen kuruldu gitmiyordu ben onu bir gunlugune çağırmıştım her neyse normalde kapalı kız pijama takımı ve açık saçla geziyordu öğlen uyaniyordu keyfine rahatına düşkün elini biseye atmiyordu 

Resmen o süreçte tanımış oldum onu 

Bu yüzden istemedim 45 gün az bir süre değil resmen yaz boyu kendimi ona göre ayarlayacam tatile gitmeyi düşünüyoruz anahtarı ona verip gitmem gerecekti baştan gelmesin daha iyi dedim sonradan huzursuzluklara şahit olmasini istemedim eşimle bugünlerde zaten büyük badireler atlattık görmesini istemedim  

Haksız mıyım

22 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Benim anlamadığım nişanlı kızın daha evlenmediği nişanlısının abisinin yengesi nin evinde işi nedir? Kızın ailesi mi rahat yoksa ben mi yanlış düşünüyorum. Kesinlikle haklısın ben olsam ben de istemem 
(130 puan) tarafından
++++++++++++++
(3,551 puan) tarafından
Bütün artılarım sana. Namahremdir o ev ona. Orda kalamaz.
(3,551 puan) tarafından
Şurdaki gördüklerim den sonra asla güvenip de evime almam. Damadı ile bile birlikte olan anne gördükten sonra evli de olsa alıp evime gel kal demem. Güvenemem. O kadar rahat insanlardan herşey beklerim
-Reklam-
+3 oy
(48,448 puan) tarafından
nisanliyken eltime 45 gunlugune gitsem babam bir daha eve almazdi beni ☺️
(12,264 puan) tarafından
Orda kal derdi bana da gelme vururum seni derdi. S☺️☺️valla
(48,448 puan) tarafından
☺️nisanliyken annemler esimi kahvaltiya cagiralim dedilerde babam istemedi☺️isteme de geldi bid ebohca getirdiklerinde onun harici gelemedi☺️
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
1 gun degil on gun degil 45 gün sonucta yuhh yani ne kadar düşüncesiz insanmiş tatile gelecekmiş size resmen ekmek elden su gölden ohh
(13,599 puan) tarafından
Kezban tatilde sjsjsjjs
Utanirsin. Benden :D helgalarin içinde ben varoş varoş :D
(1,578 puan) tarafından
Helgalar sana kurban olsun kız mervoş :))❤
(13,599 puan) tarafından
Eheheh :D her zamanki gibi tisort-hirka gezerim alamanyalari :D  ahahha hemen sınırdışı ederler beni :D
(7,972 puan) tarafından
Seni sınırdışı edecek olan daha anasinin karnindan dogmamistir merveee
Hem yaninda ben varım sırtın sağlam (göz ķırpan emoji)☺
(13,599 puan) tarafından
Ehehe vizyonsuzluktan a101 ararım orda :D
0 oy
tarafından
Valla haklısın. Kım olursa  olsun 45 gun nedır ya. Hele bıde nısanlılar evlıde degıl. En ıyısını yapmıssın canım
(402 puan) tarafından
Canım kaynanam onun halası
Yigenini eleştirir dedikodusunu yapar kendisi kaçıyor onlardan ama bu ihaleyi bana patlatmak istediler ama ben müsade etmedim
Köyde kalmaktansa gelecek evime rahat temiz sessiz hizmette sınır yok nisanlisiyla odaya geçip kahkaha gulmeler eşimden hiç cekinmez giyimine dikkat etmez saysam roman olur derler ya aynen öyle
tarafından
Enıyısını yapmışsın  cnku evlenmeden buna musade edersen evlendıkden snrada aynısını yapmaya calısırlar. Bosver en guzelı senın yaptıgın zaten canm
0 oy
(99 puan) tarafından
Uzun kalan misafir bende sevmiyorum haklısın
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Haklısın canım misafir misafirligini bilmek zorunda bu ne rahatlık 
0 oy
tarafından
Haklisin bende olsam uzun sure kabul etmezdim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
45 gün ne ya bu insanlar nasil rahat ediyo baskasinin evinde bu kadar..bn de olsam.istemem cnm bn tatile.gidicem o evimde tek basina takilcak ne alaka yani..kendine yakın bi yerde yapsaymis stajini..
(3,901 puan) tarafından
Valla kiz yolunu bulmus ne diyim cnm..almamakla iyi etmissin..staj icin o ili kendi seçmiştir sizde kalmak icim muhtemelen yoksa evine daha yakın bi yerr verirlerdi..
(402 puan) tarafından
Çünkü benim evimde kaldı kışın ve çok rahattı
Yemesi içmesi doğalgazi cebine harçlık koymam derken yüz buldu
Evime 45 gün gelip kalmak istiyorsa demek tad almış doyamamis
(3,901 puan) tarafından
Seni resmen e.nayi yerine koymaya calismis bu ne ya 45 gün otelde tatil yapar gibi gelck ohhhh masallah..iyki almamissin aferin valla
(402 puan) tarafından
Kız ben çalışıyorum bide biliyor musun beraber çıkıp beraber gelecez eve
Hani ev hanımı olsam dicem neyse
Bunun yatağı kahvaltısı kıyafeti
Duştan sonra banyoyu yıkaması
Bunları kim yapacak
Ben yetiştirmesem yemeği temizliği eşim problem etmez ama el kızı niye görsün ki evimin kirli halini
Yemeksiz gününü haksız mıyım
(3,901 puan) tarafından
Valla akraba bile olsa 45 gun kimseyi cekemem bn cnm hele ki dis kapini mandalini hic cekemem..bn de calisyorum ve zorluklarini biliyorim..eve zor atiyorum kendimi..bide baskasyla ugrasamam haklisin sonuna kadar..sonradan arkandan konusmayacagini me bilceksin ayrıca
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Haklısın sondaki yazdıklarına göre 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Haklısın kuxum insan kendi bacısına bile yeri geliyor hal ve hareketlerinden tavır alıyor o daha el kızı açığını bulup bir yerde anlatmayacagını ne bilelim 
(402 puan) tarafından
Yigenini eleştirir dedikodusunu yapar kendisi kaçıyor onlardan ama bu ihaleyi bana patlatmak istediler ama ben müsade etmedim
Köyde kalmaktansa gelecek evime rahat temiz sessiz hizmette sınır yok nisanlisiyla odaya geçip kahkaha gulmeler eşimden hiç cekinmez giyimine dikkat etmez saysam roman olur derler ya aynen öyle
(5,311 puan) tarafından
Mesafe en güzeli koyma kuzum
0 oy
tarafından
Daha gelin değil bu ne rahatlık 45gun fln ben eltim gorumcemde bile en fazla 2gun kalmışımdir onda da yan yatıp oturmadım sakin kabul etme beli kız çok yüzsüz bisey 
(402 puan) tarafından
tarafından
Oha ne kadar arsız bisey ayyy benim kafam kaldırmaz kız sktr olun gidin derim vallaha 1susarsin 2susarsin ama üçüncüsünde artık insan patlar bırak izin verme ama siz istemediniz söylediniz mi ya yinede gelirlerse
(402 puan) tarafından
Gelmez artık gitmiş köye kaynanasının yanına yurt tutsunlar servis tutsunlar
Hiç kimsenin kahrını çekecek durumda değilim tahammülüm biteli bayağı oldu
0 oy
tarafından
Öz kardeşin bile olsa 1.5 ay kısa bir süre değil ve özel hayat diye bişy var zaten sıcak ben olsam da kabul etmem
(402 puan) tarafından
Ablam gelir senede bir iki defa oda şöyle olur çocuklarına hep müdahale ederim ablam kırılır gider sonra hep vicdan yaparım el kızı niye gelip 45 gün kalsın ki ?
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Çok saçma daha ortada nikah yok bişey yok ne oluyorsa size gelip kalacakmış.  Minareyi çalmışlar kılıfını dusunmemisler ne insanlar var ya .
0 oy
tarafından
Asla kabul etme asla nolursa olsun kabul etme güzel kardesim
0 oy
(125 puan) tarafından
Basta esim kabul etmezdi boyle birseyi
0 oy
tarafından
Sen var bi ni ibretsin bacım

KARŞINIZDA HAYIR DEMESİNİ BİLEN BİR İNSAN HEP BERABER KUTLAMALI VE ÖRNEK ALMALIYIZ 
0 oy
(402 puan) tarafından
Off Allah'ım offf
0 oy
tarafından
Ben kabul etmem banane
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Ay kim olursa olsun 45 gün çok uzun çok iyi yapmışsın kabul etmemekle hele öyle rahat insanlar sinirimi bozar benim
0 oy
(3,751 puan) tarafından
Uzak tut evden  mesafeni koru kimse kalırsa kalsın 

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 781 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 612 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gonulyarasiii00 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 348 göst.