0 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde (2,623 puan) tarafından

:ninja: Bi kuzenim var bi adamın aklına çok uyuyor onun gözünde hoca diyor ama kötü şeyler yaptırıyor adet kanını icirtmis birine küp şekere biseyler okutup birilerine yediriyor surekli bunlarla uğraşıyor böyle birinin evine gidermisiniz artik korkuyorum 3 harflilerle çok uğraşıyor

31 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Iyhhh midem kalktı be tövbe yarabbim oldu olacak b.k da yedirsin gerzklı 
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Tabiki gitmem canim. Sevgilisine adet kanı içiren bana neler yedirmez:D
0 oy
tarafından
Uzak dur canım herşey beklenir böylelerinden
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bence evine gitme eşim izin vermiyor yada işlerin olduğunu ve bahane bul araba sürekli mesafa köy ne olur olmaz cnm
0 oy
(12,264 puan) tarafından
O kadından uzak dur oda cinlere karışmış bence beyni gitmiş  onun ele geçirmişler
0 oy
tarafından
Çevremde bu şekilde takıntılı biri vardı ve kızda valardı çok korluturdu beni elimi ayağımı çektim çok rahat ettim 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
O hoca değil büyücü hocalara hakaret ediyo bence kuzenin sende ona uyup hocalara hakeret etme bence 
(1,580 puan) tarafından
Ya acaba onlar mı aşık olduda rahatsz ediyolar . Bu olabilir yani çok kötü bişey ya ben de öyle biriyle arkadaşlık etmiştim sonu gerçekten kötü bitmişti smdi adını bile anmiyorm bu kişi erkek evli olduğum halde adını bile ansam hemen beni ariyo oyuzden diyorm adını bile anma diye bide böyle anlattgin gibi biri bizim bı akrabanın evine bize bakmaya gelmişti . Adam benden çok korkmuştu bana iki tane musallat olan var fal baktığım zaman rahatsz ediyolar hemen kuran okuyamiyodum düşün yanımda bitiyolardi . O adam bunlardan çok rahatsz olmuştu . Bu adam bizim yanimzda benimle konusuyo su evin sahibi de diğer odadaydi bu evin sahibi bu adama küfür etmiş sessiz ve konusuyolarms kaynanamla beraber bak bunlar diğer odada böyle böyle konusuyolar demsti bana adamın yanından çıkınca sordum gerçekten de konuşmuşlar çok korkmstum ya .
Eşimde adamla benim muhabbetmden korkup bir hafta boyunca hafızası gitmişti .
(2,623 puan) tarafından
Bu zonguldaga bi hocaya gitti hoca bunu bi yatağa yatırıyor ve okumaya başlıyor üzerine çarşaf ortmusler kiz uyuyor hoca okudukça kiz surekli bağırıyor hoca soru soruyor kiz oylr bi bağırıyorki cevab verirken sanki kızın içinde resmen erkek var ben ona aşığım onu çok seviyorum onu bırakmak istemiyorum diye çığlık atıyordu
(1,580 puan) tarafından
Ruhuna musallat olmuş işte aşık olduğu içinde çıkmıyo heralde dimi . Ay bunlar çok zor çok karışık konular ya
(2,623 puan) tarafından
Aynen öyle o günden beri kiz kafayı yedi şimdi herkes onun gözünde ona büyü yapıyor
(1,580 puan) tarafından
Muhattap olma bence Allah göstermesin sana da bişey yapar
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Adet kanı içirmek birini kendine aşık etmek için yapılıyormuş bunu çok araştırdım ve bunu rahipler okuyomus kilisede
0 oy
tarafından
Sıçıp bokunu da yesin affedersin ama böyle insanla gitmeyi bırak konuşmam bile 
0 oy
(80 puan) tarafından
Asla gitmem evinde yemem icmem canm.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Adet kanı vs ise kötüdür zaten sn hiç muhattab olma hoca dediğin ayırmak vs yapmıcak evli ise birleştirir yani kötüyü yapmaz öylesinden uzak durun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 621 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 829 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 567 göst.
+1 oy
9 cevap 381 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...