+1 oy
380 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yapmadığı kalmadi bana kötü kadın  ile dedi bebegime bile aldir dedi başkasından dedi şimdi De özür diliyor kabul etmiyorum zorla goruseceksin diyor ne yapacağım o gelince odama gidip kapıyı kilitliyorum ben torunumdan vazgeçmem diyor 

9 Cevaplar

+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Ula ömrümde yüzssüz gördümde senin kaynan gibisini aha yeni görüyorum tovbesteyşin

tarafından
Sorma ya esim diyo istemiyor diye anlamıyor
(27,351 puan) tarafından
Eve almayın yahu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Assalarda kesseler de çocuğuma namusuma laf eden biriyle görüşmem bebeğimide göstermem
(450 puan) tarafından
Arkadaşa katılıyorum ne demek başkasından ya beter olsun
tarafından
Kişi kendinden bilir işi canım
0 oy
tarafından
Madem torunundan vazgeçmeyeceksin onu doguran gelininede saygılı olacaktin diyeceksin seninle işim yok de kestir at gereksiz kadın.
0 oy
tarafından
Bana kötü kadın diyecek bı de torununa  vazgeçmem diyecek siktirsin gitsin ötete oynasın ******
0 oy
(47 puan) tarafından
Yazık gerçekten bu lafı söyleme cesaretini nerden bulmuş bu kadın bir de torunumdan vazgeçmem demesi inanılır gibi değil 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Tövbe Yarabbi o nasıl insanı ya neler yapmıs
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Zamaninda başkasından diyormuş şimdide torunumundan vazgeçmem mi diyor Allah im herşey olurda kendi namusuna iftira atan dan korkacaksin bacim ne kadar uzak o kadar iyi
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Vallaha pesss senin bu kaynanaya! 
0 oy
(207 puan) tarafından
Canım madem kocan senin arkanda o zaman evine alma, defolsun gitsin başka kapıda havlasın. Hem namusuna laf söyleyecek hemde evine ayak basacak oh ne güzel memleket

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 435 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 363 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 558 göst.
0 oy
12 cevap 508 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu