0 oy
514 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar sabah hesapta para kalmış mı diye bakmak için telefonu aldım eşimin online bankaya girdim hesap bakiyesi yerine girerken son 10 hareket diye bi yer vardı ona girdim. Şimdi evlenmeden önce uzun süreli bi ilişki vardı 5 yıl adı kızın çiğdemdi soyadını hatırlamıyorum ama kıza bi soyisimdi çiğdem ... Diye birine kira bedeli olarak 3 tl yollamış. Aksam gelsin sorucam ama sinirden kafayı yiycem birde o değilse mesela o eski sevgilisini nasıl bulabilirim bir fikriniz var mı? Yani soyisimini öğreneyim ki ona mı yolladı bileyim. Ama kafamı karıştıran şuda var kim ki bu 3 tl yolladigi kira bedeli diye

14 Cevaplar

0 oy
(13,018 puan) tarafından
3 TL mi ordan yazı da yazılıyor varmı yazan birşey 
(13,018 puan) tarafından
İnstegram felan kullaniyorsa bı bak
(561 puan) tarafından
Eski sevgiliside olsa 3 tl neye yaricakki canim 3 bin olmasin o
tarafından
Ya anlamadım işte özellikle dekont sayfasına baktım 3 Tl yazıyor
tarafından
Ya eski sevgilisin adını hatırlıtorum çiğdem ama soyisim hatırlamoyorum instagramdan vaktım yolladığı soy isime o kız çıkmadı ama acaba evlendi falan bankada soy isimi değişti mi yada eski sevgilisi değilse bile kim ki bu 3 tl yolladı
(13,018 puan) tarafından
Saçma birşey bı takip et bakalım ne çıkacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 tlmi 3bin tlmi anlamadım
tarafından
3 tl işte çok saçma anlamadım 3 tl yollamış kira bedeli yazmış
tarafından
Ne alaka 3tl kendini hatırlatmak için bile insan 3tl göndermez
tarafından
Ya eski sevgilisi mi değil mi onu da bilmiyorum isim tutuyo ama soyismini hatırlamıyorum ama olmasa bile eski sevgilisi çiğdem diye birine 3 tl yollamış
0 oy
tarafından
Bi arkadaşının adına fanyollamıştır belki bazen benm eşimin arkadaşları da yapıyo öyle misal diyo şu hesaba bu kadar yatır ben sana vericem veya kendi hesabı olmuyo barayı veriyo senden yar falan diyo yani hemen kötü düşünme derim
tarafından
Ama 3 tl yollamış kira bedeli yazmış eski sevgilisinin adı ama soyadını hatırlamadığım için o mu çıkaramıyorum ama o değilse bile çiğdem diye birine 3 tl yollamış kira bedeli diye
(13,018 puan) tarafından
Kız 3 TL diyor bin demiyor :D
tarafından
3 tl ne ki canım ya valla bilmiyorum sevgilisine gönderse 3 tl mi gönderir
tarafından
İşte eski sevgilisin bi soyismini hatırlasam o mu değil mi anlıycam ama eski sevgilisi olmasa bile bu kim ki 3 tl yolladı ona
0 oy
tarafından
Kira bedeli olarak seçmiş ama 3 TL yi muhakkak para gönderirken açıklama kısmına biseyler yazıp kadının görmesi için göndermiştir başka sebebi olamaz. Son zamanlarda kullanılan bir taktik bu artık banka hesabından ulaşmaya çalışıyorlar hiç bir ulaşım aracı yoksa ellerinde üç beş bişey gönderip açıklama kısmına yazmak istediğini yazıp yolluyor keşke detaylı baksaydin görürdün belki 
(13,018 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşündüm
tarafından
Baktım açıklamaya kira bedeli yazmış canım başka birşey yazmamış
tarafından
Açıklama diye baktığınız yer ödeme türü olabilir mi. Görmediğim için bişey diyemiyorum ama aynı şeyler ablamada olduğu için son zamanların taktiği olarak direk bu geldi aklıma hiç bişey yazmadıysa bile sadece kendini hatırlatmak istemiştir. Çünkü 3 TL çok anlamsız gereksiz bir olay
tarafından
Biliyorum çok anlamsız dekont sayfasını açtım özellikle açıklama kira bedeli diyordu biliyorum bende instagramdan falan görüyorum ufak birşeyler yolluyorlar ibandan ulaşıyorlar direk aklıma geldi zaten ama yok 3 tl yollanmış açıklamada kira bedeli yazıyor
tarafından
Bir sebebi vardır muhakkak geldiği zaman yüz yüze hiç beklenmedik bir anda sorun
0 oy
(27,352 puan) tarafından

O 3 bin olmasın 

Şaka gibi 

tarafından
Hayır özellikle kontrol ettim açıklamaya falan 3 tl açıklama da kira bedeli
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kuzu hesap özeti kısmına gir dekont paylaş ya da dekontu gör var odan uzun ismini bulursun 
tarafından
Canım uzun ismini buldum zaten
1 eski sevgilisin soyismin değil bunu biliyorum ama eski sevgilisin adı aklima gelmiyor
2acaba evlendi falan değişti mi soyismi
3 eski sevgilisi olmasa bile bu kız kim ki ona 3 tl yolladi

Çok saçma anlam veremedim
(3,823 puan) tarafından
Ara sor canım eşine kafanda kurma ondan dinlemeden bilemezsin bizim hesaplarda bende ben ordan bakıyorum soruyorum bu ne diye akşamı bekleme çok kafana takıldıysa
tarafından
Ben arayım en iyisi doğru diyorsun canım
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bildiğimiz 3 tilcikmi yani...Sen dekont kısmına gir giden hesabında adı soyadı vs çıkar...etrafında çiğdem isimli biri yoksa ve böyle bisey ilk görüyorsan sor tabi akşam gelince yüz yüze tatlı dille gir lafa bakalım inş kötü çıkmaz sonu 
tarafından
Evet bildiğimiz 3 tl şimdi eski sevgili var çiğdem diye yolladığı kişiyle soyisimleri tutmuyor.
(8,986 puan) tarafından
O zaman bu çiğdem kimmis öyle denk geldi de bu ne askim de
0 oy
(221 puan) tarafından
Bu yollama işinden anlamam ama. Yanlışlıkla olabilirmi
tarafından
Ya eşim iyi anlar bu işlerden yanlışlıkla olucağını sanmıyorum da ne biliyim kafayı yiycem
0 oy
tarafından
Kız belki arkadasi falndr ya
tarafından
Ya arkadaşı olsa 3 tl niye yollasın hem kira bedeli niye yazsın anlam veremiyorum ya
tarafından
Anladm canmm eşine sor cnm bak ne dyo
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eski sevgilim geldi aklıma ben onu heryerde engelleyince bankadan bana 10tl atmış altinada not yazmıştı varmı sende öyle bişey uazmismi
tarafından
Canım baktım açıklamaya kira bedeli yazmıştı
0 oy
tarafından
Canm 3000 yazicamken yalnislikla 3 tl yazmis olabilir . Once cigdem kim die sor.eşine sonrada nie yolladigunu sor
tarafından
Yok canım hesapta zaten o kadar para yok 3000 yollayamaz istese de özellikle yollanmış bi para anlamadım kira bedeli diye kafayi yiycem
tarafından
Açıklamaya takili kalma canm onlar hazirda olan butonlu aciklamalar gondermek icin birini secmistir elbet sor.bakqlim.ne dicek
tarafından
Evet sorucam canım bakalım ne açıklama yapıcak
0 oy
tarafından
Daha geçmişte gitsene her aymi yolluyor diye bak bence biraz gozlemle
tarafından
Eve gelsin bi bakayım canım
0 oy
(44 puan) tarafından
Bence direk eşini ara sor 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,477 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde muberrakt (3,902 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 833 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
108 cevap 1,087 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 510 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,974 soru

11,374,656 cevap

34,857 kullanıcı