0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Iyi akşamlar kızlar ne olur kızıma dua edin ya duanıza  o kadar ihtiyacım var ki :'( dün sabahtan beri 3 defa acile zor yetiştik sürekli ateşi 39un üstünde en son 40 oldu cayır cayır yanar gibi vücudu serum veriyorlar ağrı kesici iğne yapıyorlar ama eve geliyorum yine aynı ılık suyla banyo yaptırdım ağrı kesici verdim sürekli ateşi yükseliyor kan ve idrar tahlili yapıldı idrar yolu enfeksiyonuymus şurup verdi doktor ama çatlayacak resmen ya dün akşamdan beri yeni gözlerini kapadı valla içim gidiyor karşısında dünden beri aklım başımda değil zeytinyağıyla karnını biraz ovalayayım dedim ama yapmaz olaydım kendini öyle bir sıkıyor ki karnı taş gibi oluyor 4 aylık aylık oldu yediklerime çok dikkat ediyorum ama nafile biogaia damla kullanıyorum ama hiç fayda etmiyor gibi off başım çatlayacak artık ağrıdan :'(:'(

20 Cevaplar

0 oy
(4,759 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Geçmiş olsun canım benim rabbim şifa versin inşallah yavrunu sana bağışlasın tatlım 
tarafından
Allah razı olsun canım cümlemizinkini inşallah
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn rabbim cümlemizden razı olsun inşallah aminnnnnnnnn bebeğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
cok gecmis olsun canim benim sık sık emzirmeye calis insallah hemen geçer
tarafından
Emziriyorum ama beslenmesi de iyi değil ki canım zorla veriyorum
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canım inşaAllah düzelir 
tarafından
Inşallah canım ya
0 oy
(1,292 puan) tarafından

Bir ay önce aynısını yaşadık  buzlu suyala bezi ıslatıp anli na koltuk altına karnına sırtına falan koydum ateşi ancak öyle düştü banyo parol falan bana mısın demedi dene inşallah işte yarar çok geçmiş olsun:(

tarafından
Dün gece bezi ıslatıp koltuk altına koymaya çalıştım ama korkuyor mu ne çığlık atıyordu valla
(1,292 puan) tarafından
Benim oğlum da çok korktu ben ben Buzlu suda islattim bezi düşün yani ama onun sağlığı için mecbur katlanacak
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Çok geçmiş olsn Allahım şifa versn inş çabucak ıyilesir canım bnm 
tarafından
Allah razı olsun canım inşallah iyileşir valla içim gidiyo aglamasina
0 oy
(452 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Allahım Şafi ismiyle şifa versin bi an önce iyileşir inşallah. 
tarafından
Inşallah canım inşallah ayın 20sinde malatyaya goturecem daha :(
(452 puan) tarafından
Evlat denince akan sular duruyor valla, bnmde oğlum virus kapmıştı başta alerji sonra su çiçeği sandık acile götürdük virüs dediler 3 gece hastanede kaldık 4 tane serum, sabah akşam hap ve günde 2 kez şurup verdiler, ne çok korktuğumu bi ben bilirim o yüzden anlıyorum seni. İnşallah bi an önce iyileşir.
tarafından
Inşallah canım rabbim evladını sana bağışlasın
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Gecmis olsun canim ya cok üzüldüm. Rabbim şifa versin inşallah :(

tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Rabbim şifa versin inşallah safi ismiyle canim:(

0 oy
(207 puan) tarafından
Bu mübarek gecenin hürmetine rabbim evladına şifa versin kuzum benim biz bile dayanamazken kim bilir o nasıl dayanıyor Allah'ım korusun şifasını versin inşallah.. benimde bebeğim 2 aylıkken böyle oldu üstünü hep ince tuttum başına sürekli ıslak havlu koydum Parol ağrı kesici şurup verdim düştü ateşi sende sürekli ıslak havlu köy başına varsa az bişey sirke koy düşer ateşi inşallah ben öyle yaptım 
tarafından
Şimdilik ateşi 37 ama ağlaması durmuyor ki kaldırıyorum sanki bir yerleri ağrıyor gibi
0 oy
(319 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin fitil kullansan bayağı etkili oluyor doktoruna sor 
tarafından
Fitil var evde canım ama doktora sormadım doktor parol ağrı kesici şurup  ver dedi
0 oy
(154 puan) tarafından
Dua ettim inşallah şifa versin Rabbim
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Kiyamam kuzum yaa cok uzuldum:(Rabbim biran once sagligini tekrar nasip etsin  minigine insalalh ama sen guclu ol ki ona bakabilesin sana suan cok ihtiyaci var yavrunun Allah sana da sabir versin cok zor:((
tarafından
Hem de çok zor valla zaten bağırsaklarında sıkıntı var bebeğin dedi bizi malatyaya gönderdi bayramdan sonraya sıra aldım da gotureyim diye
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım. İnsanın ömründen ömür canından can gidiyor evladına en ufak bişi olsa bile. Allah acil şifalar versin inşallah. Rabbim Yardımcın olsun
tarafından
Allah razı olsun kuzum evlat iste herşeyden değerli herşeyden önemli olan tek varlık
0 oy
(295 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşaallah canım...Bez ıslatıp koyacaksın canım evet biraz korkuyor ama yapacak birşey yok kuzunun iyiliği için...Bebekler hasta olunca annenin sütüde değişirmiş elinden geldiği kadar emzirmeye bak canım şifa olsun inşaallah..
tarafından
Beslenmesi de kötü sürekli midesini bulandırıyor emmiyor adam akıllı
(295 puan) tarafından
Canım bir yumunda alsa yeter kendinden pay biç hasta olunca canın yemek istiyormu ne yemek olsa göresimiz gelmiyor yavrucakta öyle annesi düzelir inşaallah..Canım enfeksiyonun nedenini söyledimi ..İdrar yolu enfeksiyonu bezine dikkat et canım  bide kakasını silerken ıslak mendili yıka sonra kullan poposunu sikerken özel bölgesinden aşağıya doğru sil canım..poposundan özel bölgesine doğru silsiğinde kakası bile enfeksiyona neden oluyor..Benim kızım sırf bu yüzden havale geçirdi korkutmak istemem başımdan geçti diye yazıyprum dr bana bu şekilde gösterdi bende öyle silmeye başladım canım..
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya rabbim şifa versin inşallah 
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Bu mübarek günlerin hürmetine rabbim bebeğine şifa versin biran önce çok geçmiş olsun kuzum inşallah 
tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
tarafından
Gecmis olsun canim Rabbim acil sifalar versin
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Ayyy aynısı  bizimde oldu canım. Yapacak bişey yok. Ateşi çıktıkça duş aldır. 4 saatte bir ateş düşürücü ver. Geçer insallh.
0 oy
(215 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah 

Şu mübarek günde sana bağışlasın hayırlı ömürler versin inşallah 
0 oy
(458 puan) tarafından
Biogia falan hikaye bide metsili dene istersen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 111 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Eceoz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy