0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kizlar esimin ailesi bana çok cektirdiler bende esimle başka şehre gittim bitane bebeğimiz var kızlar benim ailem beni istemiyorlar eşimle evlendim diye neyse esimin kardeşi almanyaya gitmek icin vize başvurusu yaptı ve bu bi adamla konusuyo adam ona iş ayarlicakmis işte buda vizelerle ugrasiyo adam 30 bin tl istiyo onlarda verecekler esimin ailesi esime diyolarki telefonda kardeşin gidecek o giderse senide yollarız oda evet giderim ne güzel diyo hani erkekler bilirsiniz çocuk gibiler ama eşim giderse ben ve bebegim ortada kalırız kimse bize bakmaz sizce buna nasıl engel olabilriim kardeşi sizce gidermi kolaymı gitmek sizce 

4 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
Canım benim bildiğim o vize kolay kolay verilmiyor bide onların dilini öğrenmesi lazım 
(42 puan) tarafından
Nasıl veriliyo kime verirler
(270 puan) tarafından
Görümcem Almanya'da yaşıyor gelin aldı Türkiye'den ama çok uğraştı belki bir seneden fazla uğraştı kız dillerini öğrenene kadar
(42 puan) tarafından
Ya kardeşi cin gibi canım ben demek istediğim gidebilirmi
(270 puan) tarafından
Gide bilir canım niye gidemesin
(42 puan) tarafından
Işte o sorun
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
O vizeyi benim kuzen 3senede aldı....... Sıkıntı etme
(42 puan) tarafından
Nasıl aldı kimlere veriliyo
(9,247 puan) tarafından
Çok uğraştı tek başına alamadi. En son bı kızla ewlendi orda yasayanla o aldırdı onu oraya. Kız kardeşim mesela yurt dışında yaşıyor onun avrupaa sangen vizesi var oda babamız memur olduğundan pasaportumu zla alakalı. Avrupa ülkelerine rahat girip çıkıyoruz.
Oraya gitmenin en kolay yolu ewlilik. Kaynım ewlenir gider eşine davet yollar alır yanına Max iki ay sonra dönmek zorunda kalır....
(42 puan) tarafından
Nasıl uğraştı neler yaptı
(9,247 puan) tarafından
Sürekli başvuru yaptı sonra turist olarak gitmeye kalktı orda kaçak kalırım diye olmadı.senin eşin ne şekilde gitme planında. Öyle basit değil oralara gitmek
(42 puan) tarafından
Özele gelirmişim
0 oy
tarafından
Eşinin arkasından sende gidersin canım bu guzel bir fırsat aslında sizin için bence engel olma eşine gitsin sonrada sizi aldırır yanina
(42 puan) tarafından
Aldırmaz ailesi beni istemiyo
tarafından
Esin istedikten sonra aldırır canım ailesi ilgilendirmez artık eğer seni aldırmazsa gönderme eşini
(42 puan) tarafından
Aldirmaz değişir tanirim
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Eşin nie gidecek ki çalışmaya mı

Yoksa kerdeşini bırakıp gelecek mi
(42 puan) tarafından
Calismaya tabi beni ayrılmaya ailesi beni istemez
(16,504 puan) tarafından
Hıı o zmm ne yap ne et engel ol cnm
Bakacsk kimseniz de yokmuş
Oda oraya giderse sızı bırakır valla