0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından
Ader düzensizliğim ile ılgili gitmem lazım artık canımı sıkmaya başladı bu uzun süre düzensizlik arkadaş 2 ayda bir hasta mı olunur yaa ve kısamı sürer içime şüphe düştü randevu alayım dedim devlet veremiyoruz dedi özelde şimdi imkanım yok sağlık ocağınada gitmek istemiyorum adet söktürücü yazacak sadece tamam sebebini bilmeden napicam yaa neden böyle oluyor adet anlamadim şimdi ise 3.aya yaklaştık olamamam en son mayısın 2 haftası olmuştum korkuyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sabah erken git sira al canm
(350 puan) tarafından
Gitsem boşa gitmiş olurum cnm arada 40 dkka var biizm burda devler hastanesi öyle almıyor cinsler hepsi
tarafından
Sansini dene yinede
(350 puan) tarafından
Olmadı gidicem canım almazlarsa sağlık ocağına sorucam bi en azından tahlil yaptırırım
tarafından
Ben hamileyken hep devlete gittim erken gittim sıra aldım
(350 puan) tarafından
Bakıcam artık
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Şimid ara randevu açılıyor hemen
(5,311 puan) tarafından
Öyle yap kuzum ben 6 ayda bir adet görüyorum çokta dert etmiyorum valla
(350 puan) tarafından
Bende basta dert etmiyordum kız kist falan dediler korktum valla yumurtaliklar yavaş çalışıyormuş
(5,311 puan) tarafından
Aman her kadında okuyor ben 11 yıldır kadın doğuma gitmekten ezberledim artık yeni doğum yapmışsan nor al hama hi doğum yapmaşısan polikist der ilaç verir  onalrı kullan der
(350 puan) tarafından
2 sene oldu normal doğum yapalı en başlarda enfeksiyon vardi zaten ama şimdi azaldığını düşünüyorum koku akıntı azaldı
(5,311 puan) tarafından
Düzelir kuzum bende 2.5 yıl oldu doğum yaptım 3 ayda bir olıyorum
0 oy
tarafından
Vallamkzuu devlet hastanesinin de sağlık ocağından farkı yok ben sekiz aydır adet olmuyorum .. zar zor randevu buldum geçen ay muayene oldum miyom var kislerim var ve iltihapbim vardı bana verdiği tek şey adet söktürücü ve fitil onu sağlık ocağı da veriyor ... Miyom için tedaviye bile başlayalım demediler ... Adetin üçüncü günü gel dediler doktorum yok tayini çıkmış biyopsi istedi geçen hafta gittim başka domtor baktı .. bugün üçüncü günüm ve doktor hastahanede yok  tabi randevu da yok yarın sabah erkenden gideceğim hastajameyi aradım durumu anlattım doktorunuz yarın burda sabahtan gelin durumu anlatin dediler bakalim.artik
(350 puan) tarafından
Hepsi aynı kuzum yaa napacaksın ki b3nde korkuyorum valla ya kötü bişey çıkarsa diye şimdi gidene kadar içim rahat etmez
tarafından
Git kuzum ben hep erteledim kistler oluştu önceden sadece miyom vardı üstüne bı kaç tane de kist oluşmuş ...
(350 puan) tarafından
Gircem cnm gitcem ama çok lavobaya gidiyorum 5 dkkada bir küçük geliyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
23 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Gulcinkocer (3 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...