0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimi çok seviyorum.benim kiskancliklarim onun sorumsuzlukları düzensizliği aramızı açtı.bebegimiz hastanedeydi geldi ama bı turlu ayar tutmuyor.hala lohusayim 30 günü geçti.ama zikir çekebilir miyim banyo edip.suya okumak istiyorum.Allahtan isteyecem çok içim acıyor :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayet değil canım çekebilirsin cenabet degilsin adetliyken de lohusayken de çekibilirsin
tarafından
Çok teşekkür ederim ben de zikir çekildiğini hatırlıyorum ama yine de bir sorayım dedim.kac kez okumam gerekir bilir misiniz
tarafından
Hiç bilmiyorum canım ya
tarafından
Teşekkür ederim burdaki postlara bir bakayım.Allah size dert bela vermesin.yuvaniza huzur mutluluk sağlık versin.kimse yuvasından acı cekmesin :(
tarafından
Amin canım Allah razı olsun :) herşey olucağına varır kendini üzme
tarafından
Cümlemizden.deniyorum.cok teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kıyamam yaa lohusayken bile bunumu düşünüyorsun 

Allah yardımcın olsun bi fikrim yok canım

tarafından
Amin.cok sağolun.Allah sizin yuvanıza huzur mutluluk sağlık versin.dert bela vermesin.Amin
tarafından
Sağol kuzum benim sanada inşaallah❤️
tarafından
Amin.inşallah.çok sağolun ❤️
(16 puan) tarafından
Canım 1001 defa ya vedud çek.. Hatta lohusaiken korunmak için vs başka Allahın isimlerini de cekebilirsin...
Salavat çek bol bol suya, Allah muhabbet versin acilen
tarafından
Amin.cok sağolun yapacam inşallah
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Eşine en  ıhtiyacin oldugu zamanda soguk mu davranıyor Allah islah etsin
tarafından
Benim de hatalarım oldu onun da.ama hep sorun onun hatalarına benim aşırı tepki vermemle oldu.bebegimiz 23 gün yoğun bakımda kaldı milyarlarca borca girdi eşim bir yandan bebeğe çok üzüldü ama biz de tartışma vs olunca aramız açıldı.simdi böyle kendimi çok yalnız hissediyorum.he benim de hatam olmasa asla bu kadar üzülmem.ama Allah var benim de hatam oldu çok üstüne gittim.ama hep tepki meselesi.simdi düzelsin istiyorum ama adım da atamıyorum çok kırgınım ona.bu yüzden Allah tan isteyecem
(1,569 puan) tarafından
Eger kendi hatan varsa alt dan almayu dene onunla guzel tatli gecinmeye bak bazen erkekler borc harc olaylarindan dolayi cok stresli olabiliyo
tarafından
Evet çok yıprandık o yüzden düzelsin istiyorum.ama aramız çok iyiyken birden bı sorumsuzluk yapıyor ben de susamiyorum.sonra o kendini hep haklı görüyor uzuyor mevzu.
0 oy
tarafından
Evet okuyabilirsin hafız görümcem söylemişti bana
tarafından
Tamam dur çok sagolun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 326 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 514 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 589 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 369 göst.

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...