0 oy
352 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Oğlum bu ay 3 yaşına girecek nere gitsem peşimde korkuyorum dio wc ye bile gelio bizimle yatıo ayrı yatmıyo kesinlikle gece veya gündüz fark etmio kuyruk gibi peşimde odadan odaya hem arkamda 11 haftalık hamileyim sinir tepeme çıkıo en ufak şeyde wc eğitimi vermeye çalıştım sölicem annecim tamam söz dio sölemio yaptık tan sonra sölüyo napıcam ben 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sakin ol canım daha küçükmüş belki unutuyordur söylemeyi belki oyuna daliyordur  belki gerçekten korkuyordur
(31 puan) tarafından
Şu wc eğitimi yüzünden eşimlde kavga ettik az önce işe gitmeden aldı lazımlığı kırdı çocuga sesimi yüksellttim DİE sen öğretemiosun demekki dio****z oldum onada
tarafından
Bu zamanda sesini yükseltmeye özen göster canım sen bagirdikca o yapmak istemez
(31 puan) tarafından
Eşim inde şu lafına **** oluyorum sen yapamıyosun 2 kere sınavdan kaldı geçen 3 CÜ kez girecek sen kazanamaz sın dedim bende zoruna gitti
tarafından
Eşininde sana anlayış göstermesi lazım hem hamilesin hemde 3 yaşında cocukla ugrasiyorsun
(31 puan) tarafından
Erkek milleti işte
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Benim bebeğimde öyle 2 yaşı var korkuyor bilən varsa bana da deyin Yalnız sabır 
(31 puan) tarafından
Konuştum soruyorum korkuyorum dio başka bişi demiyo yanlız kalamıo Bi odada gündüz vakti bile
tarafından
Gerçekten korkuyor o zaman sen bir süre tablet telefon verme eline
(60 puan) tarafından
Bizde de öyle televizyona bakıyor mesela .araya reklam giriyo .Aksperoks sarı güç reklamını görür görmez ağlıyor .Yüz ifadesinden ordaki kişinin .o reklam geldiğinde oynuyorum gülüyorum korkmamaya başlıyor .Sonrada başka bir şeylerden korkuyor
(31 puan) tarafından
Çok has has lar aşarız umarım
tarafından
Daha önce izlediği bisiyin etkisinde kalmış ola bilir mesela benim o reklamı çok seviyor
0 oy
tarafından
Yeni başladıysan geç kalmış canım wc alıştırıp bebeği öyle düşünsen çok daha iyi olurdu birinin yükünü hafifletmeden bitane daha düşünmek hem senin için hem çocuk için sağlıklı değil o da hyatı yeni öğreniyo
0 oy
tarafından
Benim kız kardeşim 6 yasına kadar öyleydi maalese gündüz tuvalete bile tek gitmezdi 
0 oy
tarafından
Ne kızıyorsun çocuğa o daha küçük oyle kolaymi çiş eğitimi ilgi ister neyse daha soylerdimde susayim

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 599 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alya58 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
0 oy
13 cevap 483 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
9 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu

379,811 soru

11,369,455 cevap

34,852 kullanıcı

...