0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Kızlar midemde reflü var uzun gebelikte oldu beş aydır çekiyorum reflü olduğunu da anlamamısim doktora gidince faranjit reflü dedi yemek yiyip içemiyorum yara hep boğazım midem.Yemek kokulari işte ağır tüm kokularda nefesim daralıyor göğsüm yanıyor acaba astıma çevirmiş olabilir mi yıllar önce göğüse gitmiştim panik ataktim nefes testinde astım başlangıcı olabilir demişti ama yıllardır bir sıkıntım olmadı şükur şimdi başladı .çok tedirginim astım olabilir mi yoksa refluden mi oluyor bilemedim

3 Cevaplar

0 oy
(48,680 puan) tarafından
baski yapiyodur bebek sigara parfum kokusunda falan tikaniyo musun
(71 puan) tarafından
Doğum yaptım canım on beş gün oldu tüm kokular aniden çarpıyor beni sanki
(48,680 puan) tarafından
o zaman astim olabilir bi doktora git canim
(71 puan) tarafından
Nasıl gidecem çocuğu bırakıp bilmiyorum inşallah astım deildir
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Reflü tetikliyor canım. Yüzde yüz reflü. Ben astım hastasıyım. Reflü de 3 yıldır var. Suan da 7 aylık hamileyim. Ne çekiyorum reflü den. Astım atagı kalkmadığı halde reflü tetikliyor.. 
(71 puan) tarafından
Ozaman henüz astım deilimdir demi aman ne bileyim çok tedirgin oldum
(3,551 puan) tarafından
Yok canım reflü illeti öyle bişi ki. Carpıntıyıvs de tetikliyor.. Saglam Bi mide koruyucu al. Tedavisi yokta.
(71 puan) tarafından
Carpintim var zaten malesef ay içimi rahatlatın teşekkür ederim
(71 puan) tarafından
Rabbim hepimizin sifasini versin inşallah
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Astım için kuzum çam balı çam fıstığı bıldrcın yumurtası tüket ben astımı öyle yendim  reflü içinde kudret narı var onu kullan oda midene çok iyi gelir
(71 puan) tarafından
Astımım var mı bilmiyorum sadece öyle hissediyorum ama midem çok kötü gerçekten ise yariyorsa inşallah deneyeyim.tesekkurler
(5,311 puan) tarafından
Bende yardı  mideye iyi geliyor annemde cevremde herkesde şifa buldu xnm
(71 puan) tarafından
İnşallah banada iyi gelir teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
20 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esr kr (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
0 oy
4 cevap 56 göst.
3 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...