0 oy
248 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Eşimle karar verdik memlekte gidecez evin satılmasını bekliyoruz 170milyar kalacak bize ama artı kartlarda bı 20binlik borcumuz var biyanim fırsat bu fırsat tamam demisken gidelim diyorum ama paramiza eski evler geliyor birde artı borç ikilemde kaldım kızlar ben delirmek üzereyim bu İstanbul'da yalnız yapamıyorum yalnızlık çok kötü napayım sizce oraya gitsek evimiz olsa eşimde iş bulsa idare etsek biraz ama önce bu kartlarda ki borcu temizlememiz lazım sizce gidelim mi eski ev almak iyi mi birde ailem sevdiklerimin yanında ama 20binlik borç düşündürüyor birde eşim ya iş bulamazsa diyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende İstanbul da yaşıyorum gidebiliyorsan git burdan bacım hiç sevmiyorum burayı ama benim ailem burada yanlızsan seni tutan bişey yok burda evler almış başını gitmiş yaşanmaz burda 1+1ev 1.400 olur mu yaa 

tarafından
Valla çok doğru Rahime inanki dayanamıyorum ailem yok özel bir çocukla tek başıma durmuyor sürekli ağlıyor eski evde olsa esimede dedim razıyım yeter ki gidelim
tarafından
Ozaman hiç düşünme biran önce git yoksa burda insan aç kalır inan bana
tarafından
Valla doğru faturaları fazla kiraları fazla herşeyi uçmuş gidiyor bizim oranın oazarinda domates bir lira burda domates beş lira İstanbul'da maaşlar fazla ama o kadarda gideri var
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Valla ben sana söyleyeyim ne kadar aile yakın o kadar stres sıkıntı   şahsen borclarımı bitiriim illaki cevrem olur 
tarafından
Canım öyle ama inanki sana birşey diyeyim mi yalnızlık daha berbatmis evin içinde artık kendi kendime konuşuyorum delirmemek için arkadaş komşu hickimse yok bir eşim bir ben birde kızımız borcu bitirdikce çıkıyor borç hiç ama hiç bitmiyor
(5,311 puan) tarafından
Bende senin gibiyim kuzum ben oğlum eşim kimse yok başka  ama yakın cevreden ne kadar uzak okadar daha iyi
tarafından
Bilmiorum canım bende yoruldum artık burdan kaynanam sürekli huzurumuzu bozmaya çalışıyor memleketime gitsem rahatlariz dedim
(5,311 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Eğer iş bulursa kaç git bacım napıcan istanbulda. Eski ev olsun temiz olsun böceksiz olsun yeter bir dikili taş nolucak sanki kendin boyar temizlersin miss gibi olur
tarafından
Yok kuzum gidecem yapamıyorum burda hastane uzak kimsem yok kızım memlekette nasıl neşeli bir çocuktu geldi sanki neşesi gitti gülmüyor bile artık çekilmiyor İstanbul'un tozu topragi
(1,785 puan) tarafından
Küçük yer sakin yer her zaman daha iyidir canım hemde istanbulun masrafına güç yetmez  ama bence önce eşin iş bulsun orda öyle ev almaya bak iş imkanı nasıl memlekette canım
tarafından
Öyle yapalım canım o her iş olsa yaparsa bizim memleket yemek üzerine kurulu eşimde burda ayakkabı kesiyor
(1,785 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Borç bitmez kuzum ailenin yanına gitmen en mantıklısı vallahi elimde olsa bende memleketime ailemin yanına gideceğim ama
tarafından
Oy inşallah öğünler sanada nasip olur inşallah bizimde eşim anladı yalnızlıktan delirdigimi ondan götürüyor oda ama korkuyorum orda iş olanağı yok tamam evimiz bizim olacak orda ama kartlardaki borç beni düşündürüyor
(2,257 puan) tarafından
Allah in izniyle borcunuzu kapatırsınız, ve eşin iyi bir iş bulup çalışır ❤️Allah büyüktür kuzum merak etme.
tarafından
Amin inşallah canım çok sagol❤️❤️
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Önce  işi  ewi ayarlayın  gideceksiniz  öyle  gidin canım  nerde  mutlu  olacaksan  onu yapın  hakkınız da hayırlısı 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bence iyi kötü başınızı sokacak bi ev alın elinizde ki parayla 20 bin çok değil eşin onu normal maaşıyla da öder ama paraya güvenip iş beğenmez gidip çalışmazsa o para da öyle harcnır gider
(3,730 puan) tarafından
Yada eşin önden gidicek iş bulacak sonra sizi alacak yanına
0 oy
tarafından
9 senedir evliyim istdayım..ilk iki senesi eşimin ablalarına yakındım iç içe de pek sevmiyorum..7 senedir de aynı yerdeyim uzağım onlara istda ama 2 saat buluyor gitmek..gezmek istedikten sonra illa gezersin ne kadar o kadar iyii..gezmek demek akraba görmek demek değil ki..istda gezilecek o kadar yer var ki..9 senedir gezemediğim istanbulu bu bayram gezecez köye gitmicez..eşim de istemiyor gördü gerçekleri..çok da aileye bağımlı olmamak lazım sen de çocuğunla eşinle bir ailesin..iş varsa geçinirsin cnm borcunu öde öncelik
0 oy
(644 puan) tarafından
Ne tuhaf sen ailrne yakinlasmak ben ise uzaklasmwyi dusunuyotum cunku biktim burdan en iyidi uzak durmsk bence

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 197 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,027 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,088 göst.
14 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
30 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
30 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,746 cevap

34,855 kullanıcı

...