+1 oy
552 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Kızlar hala ne yemek yapayım diye düşünüyorum :ermm:

Ayarlayan yazsın da fikir olsun bakalım☺️☺️

28 Cevaplar

0 oy
(250 puan) tarafından
Fırında patatesli tavuk

Fanta

Salata

Kavun
tarafından
Afiyetler olsun ☺️
(250 puan) tarafından
Teşekkürler sizede
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fırında sebze yapıyorum 

Yanınada cacikkk
tarafından
Afiyetler olsun kolay gelsin ☺️
0 oy
tarafından
Bişi ve patates salatası
tarafından
Afiyetler olsun ☺️
tarafından
Teşekkür ederim sizede :)
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Kuru fasulye pilav 
tarafından
Afiyetler olsun ☺️ eşimin en sevdiği menü geçen gün bende yapmıştım
(2,722 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
tarafından

Sarma dolma yatım pisiyor simdi :)

tarafından
Offf en sevdiğim yemek yawff afiyetler olsun canım ☺️
tarafından
Saol canm :)
0 oy
(147 puan) tarafından
Yuvalama p.pilavi 
(147 puan) tarafından
Yapıyorum evde yanlizim sıkılıyorum işte sürekli telefon telefon ellerim uyuşuyor tv de yok bozuldu şansımdan öyle hemen uyuyabilen biride değilim yatamıyorum ayın 28.de öğrendim gebeliği 8 gündür evin içindeyim: (( cuma günü usg için doktor çağırdı hayırlısıyla görürüz keseyi bebeği inşallah ve 12 haftadan sonra da serkilaj yapılacak 9 ay yatış nasıl geçer ki bilmem ama bebeğim olsun diye sabırla bekleyeceğim 11 yıl dile koly
tarafından
Eşin nerdeki eşin alsın seni her gün 1 saat gezdirsin iyi gelir evde bulanıma girersin canım
(147 puan) tarafından
Canim çalıyor eşim 2 iş yapıyor ve arabaya da binmem çok iyi gelmez burası yayla çiftlik yani komşu yok kimse yok k.validem gül var onlarda ****** var iş güç yaz olduğu için ben tekim yani
tarafından
Arabaya değil canım yürüyüş yap diye dedim ama sen yinede canını sıkmamaya çalış yavrumu düşün onunla sohbet et onunla müzikler dinle ona kitaplar oku yani hamileliğinin tadını çıkar
(147 puan) tarafından
Inşallah canım eşim eve geç geliyor saat 23:30 zu buluyor
0 oy
tarafından

Tavada tavuk sarma yapacam yanına napim bilmiyorum:D

tarafından
Pirinç pilavı cacık güzel gider ☺️
tarafından
Kabak attım fırına soslu çıkınca da üstüne yoğurt dökecem değişik olsun dedim :D
tarafından
Afiyetler olsun ☺️
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Yeşil fasulye yaptım Antep fıstıklı soğuk baklava salata. 
tarafından
Bendemi hazır yufkayla yapayım acaba :D netten çok baktım tariflere ama tadı güzel olurmu olmaz mı diye şüpede kaldım ama bu hafta pazar günü yaparım denerim artık ☺️ püf noktaları varmı
(2,330 puan) tarafından
Yok canım aralarını tereyagla sıvı yağ karışımı suruyorsun ortasına Antep yada ceviz köy bu kadr hayalimdeki yemekler den baktım safiyenin tarifi birebir tutuyor
tarafından
Sadece yufkam eksik yoksa şuan yapardım fıstığımda cevizimde var diğer malzemeler de var bi yufka yok :D
(2,330 puan) tarafından
Yarın yap o zmn
tarafından
Pazar günü yaparım canım cumartesi market alışverişi yapıyoruz pazarada yaparım yada cumartesi gecesi yaparım :)) teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 583 göst.
14 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 646 göst.
0 oy
36 cevap 1,028 göst.
21 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 361 göst.

384,864 soru

11,511,880 cevap

35,174 kullanıcı

...