0 oy
426 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Arkadaşlar merhaba bi yıldır evlyim hiç korunmadık ilk günden beri ama hamile kalamiyorum birkere doktora gittim kilodan dolayı dedi 90 kiloyum ama ben kiloyla alakalı olduğuna inanamadm bi bayanın yanına gittim oda ağır iş yapmaktann damarlarının düştüğünü ve rahimin kaydığını söyledi yakı felan uyguladı şuanda onun yaptığı bir ilacı kullanıyorum ve bugün yumurtlama günüm napmalıyım sizce lütfen bzde çok istiyoruz anne ve baba olmak güzel anneler tavsiyeleriniz varmı birde dua ederseniz çok sevinirim

23 Cevaplar

0 oy
(10,877 puan) tarafından
Yani tamam ben 91 kg ile hamile kaldım ama ne bikeyim bacım boyumda var. Aslında vermeye calıssan cok iyi olur. Kemdimden bilşyorum doguma dogru cok fena oluyorsun. Sonucta gebeyken cok kılo alınıyor
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Kizkardesimde cok kilolu onada cocugun kilodan olmuyor demişlerdi oda kafina gitti rahmini kaldirdi ondan sonra hemen hamile kaldı 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Kilo hamile kalmaya engel midir evet engeldir ama başka problemlerin de olabilir kilodan kaynaklı problemlerin olabilir bu da hamile kalmayı engel olabilir hormonal problemler polikistik over gibi başka birine gidip yakı gibi bilinmeyen tıpa ters yöntemler uygulayacağına neden kilo vermek için çabalamıyorsun ayrıca doktor ultrasonla bakıp yumurtalıkların hakkında herhangi bir şey söyledi mi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 270 göst.
0 oy
80 cevap 1,240 göst.
0 oy
29 cevap 652 göst.

379,430 soru

11,357,670 cevap

34,835 kullanıcı

...