+1 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (5,324 puan) tarafından

10 aylık 11 12 kilo vardır maşşalah iri yapılı bebek eşimin kuzeni düğüne gttık gelen gıden tombiş kollarına bak yanaklarına bak bugunde komşum geldı belki 40 defa nasıl kilo almş yanakları şişmiş kat kat olmuş yok blmem ne kızım 3 gundur bıraktım gbı ağlıyor patlıyor napacam blmiyorum bir parça bebek yaaa herkes kilosuna boyuna posuna takmş bisürü dualar okudum böyle değildi yaa:'(

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaaa maşallah demek neden insanlara zor geliyor 
(5,324 puan) tarafından
Blmiyorum nasıl bir göz var uyumuyor habire ağlıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki masallah demislerdirde senin bebenin atak zamanlari gelmistir bebelerin nezaman napicagi belli olmazki 
(5,324 puan) tarafından
Cnm gtiik geldik byle oldu zaten biri gorse hep byle olıyr
tarafından
Ozaman yildizi dusuk koruyucu muskalar yaptir guvenilir bi hocaya ben yaptirdim rahatladim benim oglanda cok nazar alirdi
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kıyamam ya, okuması iyi gelen bi tanidik falan varsa o okusun 
(5,324 puan) tarafından
Haftaya annemlere gıdecem o da okuyor normal de inşşalah sylıycem bnde sabahtan beri okuyorum
(4,725 puan) tarafından
Telefondan okusa da olur ara söyle
0 oy
tarafından
Bakara suresi ac başında canım çok iyi geliyor sende bol bol kalem süresinin son iki ayetini oku üzerine üzerlik otunu da tütsü yaparsan evine çok iyi gelir bir de banyodan çıkarmadan son durulama suyuna azıcık sirke kat onunla durula nazara çok iyi gelir oda
(5,324 puan) tarafından
Tmm cnm çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Üzerine bişy tak bileklik olur kolye olur bakanın dikkatini çeksin nazara inanırım çok kalabalığa falan sokma biri severken maşallah te teyzesi falan de
(5,324 puan) tarafından
Kız bileklik vardı koluna takmştm
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Canım internetten bebekler icin nazar duasi hızlı okunuş aç sonuna kadar dinlet cok iyi geliyor bildigimiz sureler okuyor birde neazar ayetini 
(5,324 puan) tarafından
Tmm cnm Allah razı olsun
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim bebeğimde öyleydi eşimin akrabaları görse şişko bilmem ne diye diye daha çocuk kilo alamıyor
(5,324 puan) tarafından
Bir parça bebek yaa
0 oy
(48,591 puan) tarafından
okuyun de sende hemen okusunlar
(5,324 puan) tarafından
Neblm bnde yaaa tuhaflar herkes
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani bu insanları anlamıyorum valla kilolu bebek olunca noluyo kilo sağlık demek değildir. Bugün bu kadar kilolu olan bebekleri yarın diyete sokuyo doktorlar. İnsanlar yanlış yerden övmeyi seviyo malesef. 
(5,324 puan) tarafından
Hee vala
0 oy
(561 puan) tarafından
Benim kizimda 5 aylik 9 kilo sadece emiyor bebegimi goren yanagini bacağını kollarini soyleyip duruyo millet maşallah diyemiyo sa.laklar
(5,324 puan) tarafından
He benm bebekte 6 aylık ken 9 buçuk kiloydu oo ozmnlar gelen gıden maf edıyırlardı kızı
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Küçücük bedenleri bile nazar ediyorlar 
(5,324 puan) tarafından
He vala yaaa kilolu dye nevar bunda yanı
0 oy
(373 puan) tarafından
Sinirli oluyorum öyle insanlara bir maşallah diyemiyorlar benim çevremde de öyle insanlar var benim bebeğim kilolu olduğu için gözleri var 
(5,324 puan) tarafından
Ben kilolu bebek gorsem aslaa aa bu nekdr kilolu demem vala
0 oy
(598 puan) tarafından
Bizde de aynı sorun var ki benim oğlum kilolu olduğu için deil büyümüş diyor herkes ya bebek 1 aylık kalıcak değil yani büyümesin mi valla artık laf söylüyorum
0 oy
tarafından
Benim oğlum 2.5 yaşında 12 kilo çok kilolu diyorlar çocuğumda nazara gelir birde kemikleri görünüyor neresi kiloluysa
0 oy
tarafından
Maşallah demek o kadar zor mu ya. insanlar çok tuhaf valla canm kilo alsa oo kilo almış derler zayıf olsa yazık bakmiyon mi derler illa bişey diyecekler. kilo almış diyen olunca sende. o an maşallah şükür de anlasınlar.
0 oy
tarafından
Nazar duası yazdır canım üzerinde taşı ben öyle yapıyoruö

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 279 göst.
7 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 300 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 428 göst.