0 oy
1,124 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından
Yok bu bayram kimseye yaramamiş anam... adam a saat 1 de cocuk fenalasti dyorm 3 te aryor beni huzur kacrmak icin elinden geleni yap dyor cocugun atesi 39.5 oldu ne taksi durağı acıyor ne yoldan araba geçiyor.. ne de bir tanıdığım var.. beyfendi havuzda keyf yapıyor.. ablasna yazyorm haber ver dye oda okuyor mesaji ama söylemiyor. Aryorum beyfendinin telefonu dusmuyor en son bi abla vardı aradm gel dye oda kurbana gitmiş. Kesimhanedeym bekle esimi arym arasın seninkini dedi kapadi o sirada çocuğu yikadim braz soğuk suda tuttum fitil attim kendine geldi biraz. Tam uyudu rahatladi ben fenalastm bir burun kanamasi ama sanki et kopmuş gibi. Atesim 38.5 girdim duşa sıtma tuttu kımıldayamyorm mide bulantisi istfra cabasi.o sırada arıyor paşamız... üstümü gyndm 45 dk boyunca durmadi kan.  Telefonu elime aldm baya cevapsz cagri var yazms ya huzur kacrmak icin elinden geleni yapyosn dye.. sinirlendim ben ne derdndeym sen ne derdndesn dedm annemleri arycm gelip alsnlar sana ihtiyacim var dedikçe kivranyorsn gelmemek icin kal yap tatilini dedm kes sesini dedi cocuk nasl dedi sinirlendim sanane cocuktan sanane benden sanane bizden tatilini yap sen dedm. Gelince göstercem sanane cocuktan neyms dyor. Bana sesini yükselt o zaman goreceksn dyor napcaksn dedm dover misnn dedm kes sesini dedi gene ailemi aradn mi dedm neden dedi bayram ya hani araman gerekmez mi dedm beni yonlemdrme dyor. Seni yönlendiren ben deilim dedim

Ya gece fitilin adini soruyor soylym anasi o fitil sabaha kadr etki eder bsey brakmaz iyi olr gtmene gerek yok dyor anasinin lafini dnlyor. Isine gelince  çocuğum herseym dyor ama smdi 2 gecedr acillerde sürünuyorum  beyfendi cikip gelmiyor.. smdi ucakta bana gelip soylenecrksen kal ailenle dedm. Kimi kimin evinden kovuyosn dyor dengesiz. Ailenn yanina gdersen sakin evine geri dönme dyor tamam donmem dedm ckmcaksn o evden ben gelene kadr dyor. Annem aradi nasl olduk dye soledm hele el kaldrsn aramazsn beni hakkımı helal etmem dyor kac defadr benm ailem onu tutuyor barstrmak icin bizi onu pohpohluyor gbi yapiyorlar bundaki nankörluge bak cildiricam sinirden

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gerçektnde denqesiz ya:angry:

(299 puan) tarafından
Hic sorma delirecem az kaldi
tarafından
ALLAH yardımcın olsun cnm rabbim bebeqine acil şifalar versin inşALLAH
(299 puan) tarafından
Amin tatlım Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
bu ne boyle yaa ne kadar vurdumduymaz bi adam ikinizden birine bisey olsa napacak hanginizii geri getirebilir hic dusunmuyo mu ya 
(299 puan) tarafından
Yok canim düşünse sabah ilk uçağa atlar gelirdi deniz havuz kari kiz keyfi yapmazdi havuzda cıbıldaklar varken adam napsin hasta karisini kizini
(2,181 puan) tarafından
olur mu oyle yaa inanki bizimki memleketine bile gitmedi biraz riskli diye hamileligim.. madem oyle bi hayat yasamak istiyodu bekar kalsaydi kafasina gore gezseydi var mi boyle birinin gunahina da girmek yaxik valla
(299 puan) tarafından
Bizimde sinavimiz buyms canm iste her insan dusunceli olmuyor ki
0 oy
(77 puan) tarafından
Umursamaz sorumsuz arkadaş keyfi yapıyor ama hayatının gerçek parçalarını görmüyor yazık ... 

Bnce ailene git biraz kal o aramadan arama gitme bacım 
(299 puan) tarafından
Ailem yazlkta canm tek gdemyorm ama işte beyimiz yolda geliyor indi ucaktan bakalm.ne olacak
0 oy
tarafından
olmaz olsun onun gibi baba ya 
(299 puan) tarafından
Bencede canm dur bakalm gstercekms bana sanane cocuktan dedm ya sorcakms hesabini
tarafından
babaligini yapmaz lafada gelmez beyfendi Allah korusun bebegine bisey olsa sen bakamadin der kimsede ona havuzda yuzdun ilgilenmedin demez
(299 puan) tarafından
Öyle canm anasi anca fiseklesin ordan
tarafından
bu anneleri anlamiyorum zaten cocuklari evlensin diye can atarlar evlenincede huzur vermezler tamam o dogurdu bakti buyuttu emek verdi ama huzursuz edip yuvasini zedeleme hakki elin kizini üzme hakki vermez ki
(299 puan) tarafından
Oyle canm da gelde anlat
0 oy
tarafından
Oy güzelim ne diyeceğimi şaştım şaşırdım sana :( Rabbim sana hayırlı bir kapı açsın tez zamanda inşaallah. Kötü bir şey demek istemiyorum, bunu yap şunu yap diyemem asla ama bu adamın neresinden tutsan elinde kalıyor. Sana çok dua ediyorum. Sana ve kuzuna şifa versin mevlam. 
(299 puan) tarafından
Allah razi olsun ablam biraz daha iyiyz çok sukur en azindan atesim dustu :(
0 oy
(762 puan) tarafından
Ay okurken o adamı boğasım geldi .cnm sen nasıl dayanıyorsun bu adama ailen neden arkanda durmuyor 
(299 puan) tarafından
Ailem.arkamda da hepsini anlatmyorm doverler çünkü al basina bela
(762 puan) tarafından
Anlatman lazım kuzum onun yüzünden ya seninle bebeğine bisey olsaydı allah korusun söylemediğin sürece hep sen ezilirsin cnm benim allah yardımcın olsun
0 oy
(292 puan) tarafından
Cok yanlis yaptigi ama ya sinir oldum gercekten artik onun 1. Ailesi sensin cocugunuz nasil boyle davranabilir hemde bayram günü. 
(299 puan) tarafından
Birde yakin degl canm ben izmir o adana
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Hic laf anlatmakla uğraşmazdım giderdim anamin evine kapatrdim telefonu o arasın bulsun
(299 puan) tarafından
Annem uzakta canm tek gdemedm gelin aln geliyorms dedm kal konus bsey olursa gelrz dyor
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Valla anam ben senin yerinde olsam çoktan o telefonda agzima geleni saymıştım tatil çocuktan önemlimi ki orda duruyor yada insan  bi arkadaşını arar kardeşim bak böyle böyle çocuk ateslenmis bizim hanım taksi bulamamış ben gelene kadar sen gotururmusun diye arar böyle baba olmaz kardeşim ben gece yarısı 4 te acile gittim 38 buçukta adamı uykudan kaldırdım neden demedi korktu bisey olur diye onu geçtim gündüz kizim düştü gözlerinde bi anlık kayma ve kafası düşmeye başladı hemen aradım anında işten cıktı geldi hastaneye göturdu tatil çocuktan önemli değil yerinde olsam annemin evine gitmiştim ama sana git demiyorum bekle eve gelsin geldiğinde bi güzel konuş 
(299 puan) tarafından
Ah ah iste Allah herkese merhamet nasıp etsn canm
(1,219 puan) tarafından
Amin cnm amin gelmedimi hala köyden
(299 puan) tarafından
Geldi canm aksm ama konsmyorz
(1,219 puan) tarafından
Bırak yüz verme zaten bizim yüzümüzden kalkıyor totoları
0 oy
(57 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin inşallahhh. Çok üzüldüm bu bayram günü. İnşallah evladından da sende bir an önce iyileşirsiniz. Eşine zaten diyeçek cümle bulamiyorum ınsallah tez zamanda kıymetinizi anlar.
(299 puan) tarafından
Zor canm zor ama insallah Allah razi olsn
0 oy
tarafından
Rabbim hem senin eşine hem benim eşime  merhamet hidayet versin hemde akıl fikir versin bende çok mutsuzum mutsuzluk benim göbek adım olmuş artık ne yazikki 
(299 puan) tarafından
Bu bayram kmseye yaramadi vallahii yaa amin amin Allah hepsine akil versn
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Birinn esinn yakasina yapismasi lazm ne bu boylr allh sabr versn
(299 puan) tarafından
Ben yapisacam canm az kaldi ama işte elimden alamicaklar
0 oy
tarafından
Gerçekten anlattığın gibiyse işin çok zor gülüm 
(299 puan) tarafından
Sorma :( bunlladm artik
0 oy
tarafından

Rabbim fazlasıyla yardımcın olsun inşallah canm allah eşini sana karşı iyi ve hayırlı etsin :ermm:

(299 puan) tarafından
Amin amin Allah razi olsun canm
0 oy
tarafından
Canim.ne oldu geldimi esin 
(707 puan) tarafından
Dengesiz eşi ne yaptı bakalım.
(299 puan) tarafından
Geldi canm bes karış surat çocuğu sallyordm hosgldn dedm kavgalida olsak her zaman derm huyumdur. Hic yuzume bakmadi yuzu daha cok asildi gitti odaya carpa carpa esyalrini yerlestrdi markere gtti geldi yemek ycek misn dedm bakti hayr dedi büsküvi alms onlarla karin doyurmaya calsyor. Kitlendim kaldm yüzüne noldu dyor agzimi acmadm bakmaya devam ettm sole sole icinde kalmasin et agzima diyor ne diyim ki sana dedm surat yapcaksan bin geri git seni keyfiye cagrmadik 2 gecedir acillerde sürünüyorum ben seni aryorum açmıyorsn ablana yazyorm sana soylemyor 2 saat sonra dönüş yapiyorsun bu cocugun atesi 39.5 Benm 38.5 oldu burnum kanadi 45dk iyi deilim dyorm sen hala cocuk iyise kalrim huzur kacrmak icn yapyosn blmem ne. Cik git havuza dedm kufur etmeye basladi grdn tabiki 2 saat boyunca telefona bakmaman normal deil dedm anamin a... girdim dedi terbiyesz sonra Allahinin a.. dedi agzini topla Düzgün konuş yada sus dedm ağzını acmadi bdaha ** e bak ya Allah a küfür ne demek çarpılcak gerizekalı. Sonra yine kitlendim ona ne bakyon taniyamadn mi dedi yok maalesef taniyamamsm dedm  tum gece sahibinden e girip araba baktı  cock hastaydi ona baktm bende sukur ateşimiz düştü Allah razi olsun
tarafından
Keske sen hic muhattap olmasaydin canim burnu surtsun biraz illaki gelip konusmaya çalışacaktı dengesiz herif gercktn.
(299 puan) tarafından
Yok ben smdi konsmaya calstm bdaha agzimi acmam o yok gbi davranrm oda buna deli oluyor. Biraz da ben onu deli edeyim
tarafından
Aynen canim eger üstüne gdersen kendini hakli sanacak bu kadar sey yapmisken kendini hakli sanmasın yoksa bu hep byle gider Allah korusun huzur flan kalmaz
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Niye bu kadar rahat ki çocuk hast diyon o hiç bakmıyo babalık bu dgl ki ufacık bi can onunla ipglnmk lazım herşey şekil. Bisey olmaz demk çok vurdumduymazca
(299 puan) tarafından
E annesi dyor ordan çocuğun sabaha bseyi kalmaz dye tatil daha onemli anasi icindr benm ökuz icinde
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah :/ sonunda ne oldu geldi mi eşin konuştunuz mu ? Kizin ve sen nasılsın ateşiniz  var mi ?
(299 puan) tarafından
Geldi canm bes karış surat çocuğu sallyordm hosgldn dedm kavgalida olsak her zaman derm huyumdur. Hic yuzume bakmadi yuzu daha cok asildi gitti odaya carpa carpa esyalrini yerlestrdi markere gtti geldi yemek ycek misn dedm bakti hayr dedi büsküvi alms onlarla karin doyurmaya calsyor. Kitlendim kaldm yüzüne noldu dyor agzimi acmadm bakmaya devam ettm sole sole icinde kalmasin et agzima diyor ne diyim ki sana dedm surat yapcaksan bin geri git seni keyfiye cagrmadik 2 gecedir acillerde sürünüyorum ben seni aryorum açmıyorsn ablana yazyorm sana soylemyor 2 saat sonra dönüş yapiyorsun bu cocugun atesi 39.5 Benm 38.5 oldu burnum kanadi 45dk iyi deilim dyorm sen hala cocuk iyise kalrim huzur kacrmak icn yapyosn blmem ne. Cik git havuza dedm kufur etmeye basladi grdn tabiki 2 saat boyunca telefona bakmaman normal deil dedm anamin a... girdim dedi terbiyesz sonra Allahinin a.. dedi agzini topla Düzgün konuş yada sus dedm ağzını acmadi bdaha ** e bak ya Allah a küfür ne demek çarpılcak gerizekalı. Sonra yine kitlendim ona ne bakyon taniyamadn mi dedi yok maalesef taniyamamsm dedm  tum gece sahibinden e girip araba baktı  cock hastaydi ona baktm bende sukur ateşimiz düştü Allah razi olsun
(9,651 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun size canım eşine de allah akıl fikir versin ınsallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 341 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 630 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,129 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ezocelik (581 puan) tarafından soruldu