0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Konya devlet hastanelerinden randevusuz sıra alinabiliryor mu ve Konya'da devlet hastanelerinden hangi doktor ve hangi hastaneyi tercih etmeliyim sizce ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
randevu zor alınıyor gidip sıra alabilirsin ne için gidecektin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tıpa gidiyorum canım ben çok Zor randevu alıyorum ve aynı Dr randevu alamıyorum
0 oy
(79 puan) tarafından
Ben on ay önce dogum yaptım ali kemal belviranlı devlet hastanesinde randevusuz gidilmiyor rukiye hanım vardi cok iyi birde emel hanım var o da baya iyi 
0 oy
(79 puan) tarafından
Acil ebeleri cok kotuydu bu arada suyum geliyor dememeragmen yok suyun gelmiyor dediler  39 haftalıktim bide su sizinti seklindede gelebilirmis yatıs verdiler ertesi gün sabah kontrole gelen doktor senin suyun gelmis bebegin suyu azalmış dogum haneye indirelim dedi oyle dogumu başlattilar dogumdaki ebe ve hemsireler cok iyiydi güler yüzluydu bana denk glenler hasta bakıcıları  da çok kibardı ama acil ebesinin  doguma göndermemesi yüzünden dogumdan sonra olohusa halimle bir hafta hastenede yattım hakkimı helal etmiyorun bu yüzden birde suriyeli cok fazla bilginiz olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde dtbyrm (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
14 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HopDedik (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 614 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu

380,888 soru

11,403,812 cevap

34,942 kullanıcı

...