0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esenyurt yeni hayat özel hastanesinde doğum yapanlar bilgilendir misiniz ücreti ne kadar?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım gebe bölümünde sor istersen orada belki gidenler yazar. Bende esenyurtdayım ama o hastaneye gitmedim hic başka hastaneye gidiyorum
tarafından
Tm cnm saol
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim eşimin akrabasının eşi orda doğum yapmış ilk kizini söylemişti ama hatırlamıyorum ya sorayım gündüz bi
tarafından
Fiyatını da öğrenir misiniz
(3,099 puan) tarafından
Canım evde degilmiski denk getiremedim ama hatırladığım kadarıyla o zamanlar 2000 civarları vermişti normal doğuma istersen arayıp sor canım cunki fiyat farkıda atıyor senede bende gitmistim oranın kadın doğuma hiç sormadım ama ama esencan Hastanesi'nin doğum fiyatını sormuştum 2500 dü orayida düşünürsen
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Orda fiyat uygun muş kaç ay önce 2 bin civarı idi 
tarafından
Sigortalı olunca ne kdr  ücret olur
0 oy
(980 puan) tarafından
Geçen sene sezeryan ile doğurdum canım 1600tl verdik normla doğum 1000tl olması lazil eğer isteğe bağlı sezeryan olursan 2500tl diye biliyorum fiyat değişikliği olduysa bilgim yok ,hastane iyifakat tek sıkıntısı Yenidoğan yoğun bakımı yok ortop di yok yani doğum esnasında bı sıkıntı olursa bebekde seni ya reyap Hastanesi'ne ya da araştırmaya gönderiyorlar .en ufak şeyde tahlil tahlil isteyip duruyorlar özel hep para tuzağı valla:)en son doğuma girmeden tekrra kan sayimi felan istemişlerdi 300tl odemistik yoktan yere .hemşireler felan ilgili canım odaları temizdi:)hangi doktora gidiyosun
(980 puan) tarafından
Esencani hiç beğenmedim ben canım ya ,ilgisiz geldiler bana ve orada da mağdur olan çok normal doğum esnasında yanlış dikmişler rahimde sıkıntı yaşayan çok oldu ,doğum işi şans işi canım umarım sağlıkla dogurursun benimde bütçem fazla yoktu yeni hayatta doğum yaptım korktum tabi yenidoğan yogum bakımı felan yok bişey olur diye ama Allah'tan olmadı:)
(980 puan) tarafından
Nekadar soylediler ücret esencandan
tarafından
Ne  zmn doğum yaptınız toplam ne kdr ücret ödediniz  sigortanız var mıydı
tarafından
3700 kardeşim orda doğum yaptı
(980 puan) tarafından
Geçen sene temmuzda doğum yaptın yeni hayatta 1600tlydi canım.sigorts vardı canım
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Hic bi bilgim yok kuzum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 165 göst.
0 oy
4 cevap 168 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde betulnd1 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 397 göst.
0 oy