0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar Ankara da doğum hastaneleri varmış ve genelde iyi oluyorlar diye duydum. Devlet hastanesi olduğu için sanırım en önemlisi doktor bulmak lazım. Tavsiye edebileceğiniz doktor veya hastane var mı acaba??? 

9 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
Ankara sehir hastanesi hasan ulubas
-Reklam-
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Devlet hastanesinde doktor seçme şansın o gün hangisi denk gelirse ama şehir hastanesini çok övdüler oğlumun kontrallerine gittik bende çok memnun kaldım
0 oy
(6,480 puan) tarafından
Canım ben cebeci tıp fakültesi ne gidiyorum memnunum özel doktor değil polikinliğe  arkadaşlarımdan şehir hastanesine giden var onlarda memnun doktorları bilmiyorum ama 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Şehir hastanesi çok gysel özele bin basar tek sıkıntı normal doğum için ısrarcı olmaları yapın uygunsa hiç kacirma
(4 puan) tarafından
Şehir hastanelerinden herkes memnun sanırım, peki doktor olarak seçip ondan randevu alıp tek bir doktorla ilerleme şansı olmuyor mu ? Doktor seçemiyorsun diye yazmışlar ya???
(4,962 puan) tarafından
Hepsi iyiydi doğuma kadar randevusuz gittim kayıt açtırarak sabah gidip
(4,962 puan) tarafından
Bazen kimsenin denk gelemediği randevu almak isteyip dusuremedigi doktora denk geldim bu sekildd
(7,654 puan) tarafından
Özel hastanelerden daha özel ilgi gördüm stajyer ebe yi asla unutmayacam Allah razi olsun belime sanci girdikce masaj etti belime kaldirip yürüttü en son plates topunu getirdi hic gerek kalmadan doğurdum
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Şehir hastanesinde doğum yaptım ilgi alaka güzeldi. Bana denk gelen ebe müthişti beş dakikada doğdu miniğim tabi benimde katkımla konuşa konuşa 3 ıkınmada doğurttu. Şu an muayene için gideceksen de selver kübra hocaya git derim

(11,508 puan) tarafından
Dikiş oldu canım popoya doğru 4 dikiş atıldı az oldu dikişim dikişsiz doguranda oluyor. ama hemen geçti dikişim. İç dikişim olmadı benim. Ben hemen kalkıp yürüdüm kuru tuttum çabuk iyileştim. Evet gebe okuluna da gittim faydası oluyor çok. Meryem ana otu yap sancın başlayınca ve 37 hafta olunca ahududu çayına başla çok etkili oluyo. Bende çok korkuyordum doğumdan ama şükür hiç ölüp bitmedim sancım bile çok acıtmadı beni doğumda öyle acı hissetmedim hiç
(11,508 puan) tarafından
Rabbim kolay doğumlar nasip etsin inşallah benim gibi
(4 puan) tarafından
Bu söylediklerinizi kesinlikle aklımda tutacağım çok teşekkür ederim. Bende de sizinki gibi işe yarar umarım:) şehir hastanesine ki doktorunuz kimdi peki birde gebelik okuluna kaçıncı haftadan sonra gidiliyor
(11,508 puan) tarafından
Selver kübra hocaydı ben geç başladım önceden konyaya gidiyordum. Taşınınca buraya başladım. 30 haftamdamdaydım
(4 puan) tarafından
Kusura bakmayın bakamadım kaç gündür telefona. Bende tayinci olduğum için işte 31. Haftadan sonra başlayacağım o yüzden doktor bulmam lazım:(
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Kesinlikle şehir hastanesi hiç pisman olmazsin
(4 puan) tarafından
Ankara da şehir hastanesi tek bir tane mi ? Yani bu bahsettiğiniz şehir hastanesinin adresi nedir tam olarak
(44,840 puan) tarafından
Canım sağlık bakanlığı binasının karsisi evet tek bı tane tarım bakanligida var hatta yaninda hepsi yan yana
0 oy
(158 puan) tarafından
Şehir Hastanesi veya Gazi Hastanesi. İkisi güzel devlet olarak canım 
0 oy
(28,368 puan) tarafından

Şehir hastanesi güzel 

0 oy
(7,119 puan) tarafından
Ankara üniversitesi cebeci tıp fakültesin de hocaya muayene oluyordum ben. Çok memnundum kendisinden. Şerife Esra Çetinkaya. Doğumumun olduğu gün rahatsızdı hastane de serum tedavisi alıyordu ama ona rağmen telefonla arayarak sürekli ilgilendi, yardimcilarini yönlendirdi. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 580 göst.
0 oy
4 cevap 89 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde nurayaksan (8 puan) tarafından soruldu

396,370 soru

11,856,530 cevap

35,951 kullanıcı

...