0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doğum yaptigimdan beri eşim bir soğuk 1 gün hastanede kaldım 2 gün annemlerde tam toparlana kadr neyse eve geldim artık eşim eskisi gibi benle ilgilenmiyor sarılma öpme sakalasma gibi hiç birşey yok afedersiniz ama eşim ilişkiyi sever tabi yapmak değil hamileyken bahsederdi konuşurdu ama şuan yapmak değilde konu açmaz bile daha önce +18videolar izlediğini yakalamıştım tekrra mi izliyor diye şüpheleniyorum (ilişki hakinda anlayan anladi ne demk istedigimi) ben eve geldiğim gün yatağını ayırdı sonra konuştum gel yatak ayırma aynı yatakta yatalım diye dün gece yine yatağını ayırdı ona sorunca hava çok sıcak o yuzdn odada yatamiyorum sersemlesiyorum uykumu rahat alamıyorum o yüzden işte calisamiyorum hep yoruluyorum diyor ama doğumdan öncede hava sıcaktı o zmn yatardı odada benle ilgilenirdi operdi ama ne bilim şuan ona soylesem öper sana öyle geliyor der kadınlar hisseder işte birşey mi var acaba telefonuyla çok ilgilenir ben bakıyorum diye siliyor mu acaba diye de düşünüyorum sanki başkası varmış hayatında öyle davranıyor

Bu arada doğum yapalı 1 hafta oldu boş yere mi supheleniyorum normal midir 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yatağı ayırmakta haklı adam çünkü şu 40 gün zaten haşır neşir bile günah demekki adamda nefsine hakim olamıyor diye ayırmıştır yatağıı ve sen lohusa olduğun için yanlış anlıyorsun belkide

tarafından
Gerçekten çok doğru söylemişsin ben şuan 30 haftaligim da eşim bazen diyor ki rahatsız ediyorsam rahat edemiyossn içerde yatayim ben diye birde 4 yaşında kızım var oda geceleri yanımıza geliyor diye adam düşündüğünden diyor hangi erkek ilişkiyi sevmez ki zaten bacim
tarafından
Aynen canım ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Daha yeni doğum yaptın lohusasın benim eşimde 3 doğum dada öyleydi birde çocuk var odada cam çerçeve açamıyoruz diye ayrı yarardı hep bence her ayrı yatan aldatmaz sütün gider sonra bunları düşünme 

0 oy
(788 puan) tarafından
Kız yeni doğum yapmışsın bunları düşünecek vakti nasıl buluyorsun bende doğum yapalı 2 hafta oldu bulduğum ilk fırsatta uyuyorum eşimi gözüm görmüyor bile
0 oy
tarafından
Valla ben iki hafta ayrı yattım çünkü zar zor kalkıyodum zaten aynı odada ayrı yattik
0 oy
tarafından
Bence lohusa olduğun için öyle düşünüyorsun daha 1 haftalikmissin ben o zamanlar adam nerde ben nerde optu mu sarıldı mi aklıma bile gelmiyordu bebekle ilgilenmekten yorgunluktan 
0 oy
tarafından
Yani 1 haftadadami bu kaniya vardiniz anlayamadm . Biz 6 aydan beri ayri uatiyorz bu aldattigi anlamina gelmiyo.eşim calisiyo ve işi yogun kizim geceleri cok mıkırdayarak uyuyo haliyle uyaniyor eşim salonda yatiyo kizimla ben yatak odasnda bence kuruntu yapiyosnz eşiniz siz rahat edin diye yapiyordur 
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Hele bi kırkın çıksın sonra düşün bunları, sen lohusasın o da yeni baba oldu duruma bi alışın hele
0 oy
(90 puan) tarafından
Lopusa olduğun için böyle düşünüyorsun, inan bence eşin seni çok seviyor.  Bebeği ve seni rahatsız etmekten korkuyor olabilir, nasıl davranacağını bilemez. Kendini 40 gün tutması lazım nefsine hakim olmaya çalışıyordur . Zamanla hepsi düzeliyor, bu düşünceler de gidiyor. Vesveseye izin verme canım şuan bebeğinle bağ kur, bebekle babayı buluştur :) 
0 oy
(48 puan) tarafından
Sanki biz kadinlar degilde erkekler dogum yapmis gibi davraniyorlar tam tersi onlar lohusa olup kafalarini dinliyorlar bnim ilk cocugumdada esim ilgisizdi sonra cok sukur duzeldik.bu hamileligimde bastira bastira ilgili ol bn dogum yapcam.sen degil.oda diyor sen sezeryana girince stresi cok yasiyorum ister istemez geriliyorum iste anlamadim bu olayi
tarafından
Banabdestek olmasını istiyorum yanımda olsun ilgilensin gece kalkıp bebeğe bile bakmaz tamam anlıyorum onu işe gidiyor ama ben hem gece hem gündüz ayaktayım yatağını ayırdığı için aklıma çok şey geliiyor yatak ayirmakla rahatsız etmemek farklı işte
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Dogumun ilk zananlari herkes oyle ya bide bize daha cok batiyir hareketleri ve yeni dogum yapmisdin daha bir ay sonra duzelimiyor yavas yavas bebege alistikca.

Ha ben sezeryan oldum o yuzden belli bi sure esimin ayri yatma luksu yoktu cunku yataktan kalkamiyordum yada cok zor oluyordu..
0 oy
(695 puan) tarafından
Aldatmayı bilemem sen eşini daha iyi tanırsın ama eşin haklı değil bence sen lohusasin sende ilgi sevgi bekliyodun ama eşin lohusa olmuş gibi davranıyor bence yatak ayrılmalı nolursa olsun
tarafından
Aynn söylememe rağmen yatak ayırıyor elimden gelen birşey yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 233 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Duygu5634 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
9 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 440 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu