0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar yeni doğum yaptım kaynanam kaldı 25 gün yanımda. Neyse bir gün çocuk ağlıyor karnı aç getir kızım bana dedi ben de verdim mama hazirlamaya gittim. Altına da bakmıştım bir şey yoktu. Kaynanam da çocuk ağlarken altını değiştireyim mı dedi hayır dedim anne aç çocuk ondan ağlıyor. O da ben mama hazırlarken açmış altını. Çocuk kaka yapmış. Ayyy bu bir seviniyor annesi altını açma dedi ama ben açtım kaka yapmış. Kayinpederim geldi beş dk sonra ona anlatıyor annesi altını açma dedi ama ben açtım kaka yapmış. 5 dk sonra eşim geldi ona anlatıyor annesi açma dedi ama ben açtım kaka yapmış diye. Bu nedir şimdi beni kötüleme cabası o kadar sinir oldum ki hep kendini öven biri kendini övüp beni kotuledi resmen ağzımı açıp bir şey de diyemedim siz olsanız ne yapardınız

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birak övsun ya madalya takaydin bilmis iste 
(1,271 puan) tarafından
Ayy valla doğru dedin madalya istiyor :) 25 gün kaldı ya yanımda yaptığı her şeyi herkese söylüyor onu yaptım bunu yaptım. Çocuğun altını değiştirdim. Çocuğun mamasını soguttum madalyalik tam :)
tarafından
Aman boşver bebem kadin belkide ovulmek istiyo ilgi istiyo falan yaptiklari takdir gormuyosa ondandir benim kayinbaba mesela kadin okadar ugrasir bi Allah razi olsun eline saglik demez bize yaptiklarini anlatinca eline saglik ne ugrastin yorulmasaydin dememize bile mutlu oluyo kadin ondandir belki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tövbe ya valla gülesim geldi sidik yarıştırıyo resmen :D
(1,271 puan) tarafından
Ayy sorma kendini benle bir tutuyor kendini ovmeyi çok seviyor bennde bozamiyorum keşke cazgır olsam :)
0 oy
tarafından
Al birini vur ötekine benm kaynanada öyle birşey yapsa mahalleye haber verir seninki eşine kayinpederine tek demiş 

Ama ben olsam torunun seni  demkki çok seviyormuş ki kaka yapmış altını degistirmeni istiyormuş falan derdim takılmam hiç boş boş konuşsun
(1,271 puan) tarafından
Yaa önemli değil ama beni kotuluyor resmen ben açma demişim karni aç diye dedim öyle. Beni kötü anne yaptı resmen kadın :) neden böyle bu Kaynanalar madalya istiyorlar :)
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kız hepsi aynı ya takma kafana
(1,271 puan) tarafından
Çok sallamıyorum da aşırı sinir oluyorum bir bozmak geliyor içimden :D
(3,457 puan) tarafından
Biz gitsin ya anne sen acarken yaptı o deseydin sende .d
0 oy
tarafından
Aferin sanaaa anne deseydin :D sanki büyük bi iş başarmış 
0 oy
(418 puan) tarafından
Apartmandakiler duymadı balkondan bağır onlarda eksik kalmasın de

Hay allahım ya

Allah akıl versin kaynana
0 oy
(301 puan) tarafından
Ayy tam benimkini anlattın kız ben doğum yapmadan önce kaynim bir takım almıştı bebeğime pandemiden dolayı kimse gelmemişti bebeği görmeye şimdi geliyolar her gelene onu anlatıyor Ayy hiç bir şeyi yoktu amcası aldı ilk hediyesini nerdeyse 1 yıl önceki alınan hediye ne var yani aldıysa görgüsüzluk yapıyo resmen gına geldi her gelene de anlatılmaz ki valla ben ne yemek yedirmesine ne de altını almasına izin vermiyorum ben yaptım demesin diye 
(1,271 puan) tarafından
Al işte bak sanki siz bir şey almıyorsunuz alamıyorsunuz çocuğa da sizi kotuluyor kendini övüyor hepsi mi aynı olur . Ayy sen iyi yapmışsın canım ben sezaryen oldum ağır geçti ilk bir hafta çocuğun altıni değiştiremedim kıyafet giydiremedim hep kaynana yaptı. Kendi annemin yanında diyor ki tabi beni sevcek bu çocuk altını ben değiştiririm kıyafetlerini ben giydiririm sevcek mecbur diyor. Bak nasıl yüzüme vurdu o günden sonra iyi oldum birdaha asla değiştirtmedim ona peşimde dolanıyor değiştirmek için asla izin vermedim :D kudurdu
(301 puan) tarafından
Bide kendi çocukları gibi sahiplenmeleri var tabi sanki kendiler taşıdı kızımla arama girmeyin dıyo bana bende onu ben doğurdum dedim geçen de kızım hasta oldu kaynim benden küçük hemen Ayy noldu bu çocuğa naptiniz bu çocuğa diyor evde işkence yapıyoruz çocuğumuza senin haberin yok mu yoksa dedim napcaz çocuğa o çocuk hastalanacakta insanı böyle dıyip strese sokmayin elimde olan bişey değil dedim insanı zorla sinir ediyolar canım ya
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Sjjsjs bişi diuimde alınma canım. O bklu bezi ipe geçirip altın madalya niyetine taksaydın. 
(1,271 puan) tarafından
Hahaha valla bunu haketmis aslında :d
0 oy
tarafından
Eski kafalar canm bosver takma
(1,271 puan) tarafından
Tam eski kafa ya insanın morali bozuluyor canım
tarafından
Beterin beteri var canm yine de sukret bence
0 oy
(557 puan) tarafından
Ne kadar saçma sapan bir şey ya çocuk gibi kaynanan er yani gözün aydın ezik işte bir şey sanıyor kendini 25 gün kaldı ya şimdi onunda söyler durur belli bir zamandan sonra
(1,271 puan) tarafından
Valla çocuk gibi. Söylemez olur mu kaç yıl geçsin hala söyler Allah ellerine düşürmesin cidden
(557 puan) tarafından
Kız bnde doğum yaptım benim çocuğum kanın enfeksiyon çıktı bende Altan dikisliydim mecbur süt sagip göndermek zorunda idim hem enfeksiyon aldım hemde dikişlerim patladı oturmaktan hastanede bir hafta kaldım görümcem yanımdaydı oğlum 7 aylık hala der yani ben asaagida ucvhafta kaldım kaynan ile görümce artık evine ne zaman gideceksin diyorlardı yani kizlarin odasını çok meskul etmiştim ya ondan sürekli derler biz sana gül gibi baktık diye
0 oy
tarafından
Sana gelince yaptı demekki diyeydin ahsjsjajna
(1,271 puan) tarafından
Hahahahah çok güldum çocuk da işi biliyor
tarafından
Aynen öyle :Ds
0 oy
(2,792 puan) tarafından
'te allam yaa sanki kaka yaptığını biliyorsun da altını açma demişsin 
(1,271 puan) tarafından
Bilsem açma der miyim baktım yapmamıştı. Aç çocuk ağlıyor boşu boşuna açma dedi m. Rezil etmeye çalışıyor beni :d
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Benim kaynanam öyle kötü biri değil ama kızımın altını benim harıcınde kimsenin almasına izin vermedim en baştan bi kere kaynanamlardayız kızımın beziini alcam bu oturdu ben alim istersen gibi birşeyler dedi yok dedim başkasına aldırmaz kızım dedim onunda gönlünü kırmadan senin kaynananında iznin olmadan böyle bir şey yapması çok yanlış bi dahakıne tepkını koy bence...
(1,271 puan) tarafından
Kuzum mecbur ilk hafta hep o açtı sezaryenliydim ağır geçti ben alamadım. Ordan geliyor bu cüret. Şimdi diyorum ya kuzu gibi peşimde geziyor ben değiştireyim diye ben yaparım diyip vermiyor
(3,156 puan) tarafından
En güzeli bence canım iyi yapıyosun...
0 oy
(260 puan) tarafından
Allahım yarebbim bizim kaynanalar ikiz olabilir mi acaba benim bebişde biraz zorlanıyo 60 günlük daha teyzesi. Fitil vereyim anında yapar rahatlar dedi hayır doktor önermiyo 7-8 güne kadar normalmiş diyorum bı gittim geldim vermiş sabun bile verdiği oluyomuş bazen. Eşime anlatıyo siz çocuğa yaptıramıyosunuz bak ben yaptırdım diye anlatıyo kocasına eşime sinir oluyorum sinir
(1,271 puan) tarafından
Ayyy çok fena ya cidden senden izinsiz nasıl fitil verir ne gıcık bunlar ya her şeyi kendileri biliyor sakın birdahw yaptırma canım izinsiz doktordan daha iyi biliyor çok bilmisler
(260 puan) tarafından
Kızdım canım bidaha yapma sakın diye sende oğlumda cahilsiniz siz ne bilceksiniz çocuk bakmayı diyo aldım fitili sakladım hemen yoksa yine verecek
0 oy
(1,376 puan) tarafından
O kadar abartmasina gerek yoktu kaynananin hayir yani soyleyince ne gecti ki eline anlamadim 
(1,271 puan) tarafından
Beni kotuledi işte ona sinir oluyorum
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Kaynananda çocuk gibiymiş ;)) 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kendisi doğurganlık tan geçti ya eskiyi yad ediyordur bırak sevinsin gül geç :) 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tmam anne iyi etmişsin aferin alkissssss çocuk bu şimdi yapmaz 2 dk sonra yapar ordaki amaç gelini dinleseydim çocuk bı.k içinde kalırdı demek istio
(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle beni kotuluyor ayy sinir oldum ya laf da soyleyemedim
(4,961 puan) tarafından
Belli edersn hoşuna gider boşver iyi ypmmsn
0 oy
tarafından

Ayy bu kaynanalar niye böyle çocuk gibiler anlamıyorum :angry: benimki de dün anlattığım bişeyi yetiştirmiş kayınbabama, adam iki saat vaaz verdi bana sinir oldum. Mal bunlar. 

(1,271 puan) tarafından
İşleri güçleri laf taşımak dedikodu bizden başka hayatlarında renk yok muhtemelen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 214 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 405 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 506 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 507 göst.