0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar Simdi  8 kilo verdim diyetisyenle çalışıyorum 44 idim 42 giyiyorum fakat daha önceden 42 olan beden olan kıyafetlerim var dolapta deniyorum onlar dar oluyor ama mağazadan o bedeni alıyorum üzerime oluyor başına gelen var mı bu durum neden böyle beni. Kilo orantısız biraz belden üstüm ince belden aşağım kalın ama sorun şu ki kol kısımlarım olmuyor üzülüyorum bu duruma bide karnim cok var mekikle gider mi yürüyüş yapiyordum leslie ye başladım 3mile belki düzenli yaparsam daha etkili olur

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
8 kiloyu kac ayda verdin canim
(886 puan) tarafından
4 ayda canim
tarafından
4 ayda 8 kilo az degil mi kiz bende basladim 3 hafta oldu cumartesi kontrolum var ilk 10 gunde 4 kilo 200 gram.gitti 25 kilo vermek istiyorum  6 ayda verirsin dedi
(886 puan) tarafından
Bacim kaçamak yapıyorum ondan
tarafından
Haaa o zaman olur niye yapıyon  kız
(886 puan) tarafından
Emziriyorum tatli zaafim bitmiyor..
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben doğumdan öncesi ve sonrası olarak bakıyorum kendime  bölgesel zayifliyorsan o yüzdendir 
(886 puan) tarafından
Ama heryreden gidiyor sadece kalça ve göbekten zor gidiyor
0 oy
(418 puan) tarafından
Mekikle karın yağları erimez. Doğru yapıldığında mekik ve diğer karın hareketleri deriyi sıkılaştırır,sarkmayı engeller.

Karın yağları eritmek için kardiyo yapmanız ve yediklerinize dikkat etmeniz gerekir.
(886 puan) tarafından
Leslie ise yaramaz mii
tarafından
Evet kardio benim  diyetisyende önerdi
(886 puan) tarafından
Benimkide leslie yap dedi normalde 1 saat yürüyordum ama leslie baya zorladı beni neden bi bilginiz var mii
tarafından
Vallaha leslie diyetisyenim.acikladida unuttum tamam.ise yarar ama yuzeysel vs sanırım
(418 puan) tarafından
Leslie de kardiyo hareket sporu yani,yürüyüş genel olarak aynı tempoda olduğu için etkisi daha zayıf
Leslie tempo yükselir ve düşer tekrar yükselir daha fazla yağ yakmanızı sağlar.
Hatta kilonuz çok yüksek değil ve sağlık sorununuz yoksa ip atlayın naçizane tavsiye daha faydalı olur
0 oy
tarafından
Bölgesel kilo ver

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 227 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 385 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (474 puan) tarafından soruldu

383,308 soru

11,471,602 cevap

35,076 kullanıcı

...