0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (1,577 puan) tarafından

Ben bebeğimi doğurduğumda kucağıma vermediler sadece yüzünü gösterdiler bak annesi diye sonra odaya gönderdiler. Odaya gittiğimde bakmaya doyamamıştım. Sen benim misin gerçekten demiştim inanamıyordum çünkü. Çok güzel muhteşem bir duyguydu. Sonra ağlamaya başladı yanağına parmağımla okşamıştım ve sakinlesmisti. 

Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu❤

10 Cevaplar

+1 oy
(153 puan) tarafından
Hayatımda bukadar heyecanlandığını ve içten gelerek ağladığımı bilmem hele o ilk koku ilk an ilk görüş pahabicilemez ❤
(1,577 puan) tarafından
Aynen canım ya hele bu lohusalık zamanında bebeğin yüzüne bakıp bakıp ağlıyordum bende:)
(153 puan) tarafından
Bende öyleydim ya 2 dk bile yanından ayrılmak istemiyodum suan 3 bucuk yaşında :)
(1,577 puan) tarafından
Maşallah kuzucuga. Biz de 4 aylık olduk Bugün:)
(153 puan) tarafından
Size de maşallah:)
-Reklam-
+1 oy
(1,737 puan) tarafından
Benmki o kadar mucizevi olmadı ilk cocukta afalladım. Napicam simdi diye ben idrak etmeye calisirkem ebe mememi lastik gibi uzatmaya calisiyordu.  
(1,897 puan) tarafından
Ya rabbim çok güldüm hemşire ne istiyordu memenden
Bana hiç yakalamadi lar::)
(221 puan) tarafından
Kahkaha attım kız :))
(1,737 puan) tarafından
Ucu yoktu uç yapti kadın ceke ceke bu seferde  2. Cocukta gazoz kapagı gibi oldu
(1,897 puan) tarafından
Hey yarabbim saçmalamış kız uca ne gerek var o cekistircegine bebek emiyor zaten çıkıyor,:D
(1,737 puan) tarafından
Slime gibiydi :))
+1 oy
(1,054 puan) tarafından
Ilk yanagima dokundurduklerında koklayıp istemsizc3 nasıl ağladım iç çeke çeke bam başka anlatılmıyor ki yaşamak lazım işte 
(1,577 puan) tarafından
Çok güzel duygular yaa❤
+1 oy
tarafından
Benim doğumum çok zordu ya sadece dikislerim 45 dk sürdü ve 2 gündür uykusuzdum ilaç falanda verdiler galiba aldım sevdim zaten insan öpmeye kıyamıyor kokladım ama çok donuktum her şey rüya gibiydi hiç konuşamadım uzun süre 
+1 oy
(1,015 puan) tarafından
Sezerayan dimcnm ilk gosterdiler gözümden yaş geldi masallh dedim.kordunu kesip yanıma yaklaştırdı kar sağlık li mi dedim çok güzel ve hiç unutulmaz anim
+1 oy
(10,931 puan) tarafından
İlkinde galba cahildim. Aglayınca cok korkmustum.birde hemen sütüm olmamıs tı cocugum ac diyip cok aglamıstım. Herkes odada yanımdaydı ve ben oyle cok sıkılmıştım. 2. Ye kimseyi istemedim odada sadece annem ve Kocam vardı o da ikisi aynı anda durmadı desem yeridir. Kendime gelince direk gözlerimi acıp Hürrem gibi oglumu verin bana dedim =D
+1 oy
(107 puan) tarafından
Tarif edilemez bambaşka bir duygu..O yüzden ne hissettiğimi tarif edemiyorum 
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Habuni benmi dogurdummmmm
+1 oy
(1,897 puan) tarafından
Kucağıma alınca çok ağladım kendimi çok küçük yalnız çaresiz hissettim çok korku girdi içime sanki ona layik deildim sanki bakamazsam diye korku karmakarışık çok güzeldi şimdi ikinci yi bekliyorum çok heyecanlıyım
+1 oy
(1,000 puan) tarafından
İki ay önceden anı sezeryan oldum.. ve kovit yüzünden göstermediler direk kuveze aldılar tam on gün yüzünü görmedim ... Ve her gün süt götürdüğünde aceba bugün gorecekmiyim diye heyecanla giderdim ama yok.. on gün sonra sadece uzaktan bir resmini attılar.. onunla yetindim.. toplamda 25,gün kaldı ve artık çıkarıyoruz kuvezden gelin dediler bana o yarım saatlik yol bitmedi.. bı getirdiler yavrum ufacık minnacık okadar agladimki hem sevinç hem çok küçük oluşu herşeyi yaşadım bir anda.. o an zaman durmuştu benim için...
(1,577 puan) tarafından
Ayy kıyamam ❤

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 686 göst.
14 Mart 2019 Diğer kategorisinde Acelya nın annesii (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 329 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
0 oy
16 cevap 110 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...