0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
kapalı
Kizlar ailelerimiz den uzak şehirde görev yapıyoruz eşimle ev tutacağız. Ben bu sürecte ailemin yanına geldim annemin sağlık sorunları nedeniyle eşim tak başına ev arıyor vs vs .  Sürekli bir irimizide danisiyoruz. Ama ben annene de sor onun fikrini de al büyükler tecrübeli olur diyorum. Kaynanam arayınca ev konusunda oğlum bana danisti kararsiz kaldım git su eve tekrar bak dedim diyor. Eşine sor siz ne karar verirseniz vs söylüyor neyse sonra ben sabah eşim beni aradı 9 10 di konuşmadık o an bı eve baktı dedim telefonu kapatırken oğlum ve beni 9 buçukta aramıştı evi söyledi dedi halbuki eşim 12 1 gibi aradı. Neden böyle yapıyor herşeye karışmak istiyor bizi rahat bırakmıyor sürekli müdahale etmek bir yararı da yok . Ya da ister onu arasın önce ister beni arayıp danışsin neden gözüme sokmak istiyor gerçekten anlamıyorum . Uzun oldu ksr bakmayin . 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 477 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Gamzedeniz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 579 göst.
0 oy
5 cevap 147 göst.
16 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu