0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar ailelerimiz den uzak şehirde görev yapıyoruz eşimle ev tutacağız. Ben bu sürecte ailemin yanına geldim annemin sağlık sorunları nedeniyle eşim tek başına ev arıyor vs vs .  Sürekli bir irimizide danisiyoruz. Ama ben annene de sor onun fikrini de al büyükler tecrübeli olur diyorum. Kaynanam ise oğlum beni aradı ben o evi beğenmedim kararsız kaldım kendi oturmayacagi ev için aşırı müdahale de bulunuyor. Bundan rahatsız oluyorum bende. Bugün ise oğlum senden önce beni aradı bana danisti tarzında cümleler kurdu telefonda cnim sıkıldı halbuki tam tersi yani yalan soyledi. Beni arayıp fikrimi alıp sonra annesini aradı. Bunlar önemli değil ama neden kaynanam oğlum beni aradı senden önce bana sordu hep bana danisti tarzında davranıyor sizce?

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hiç bir şey anlamayan ben 

(859 puan) tarafından
Tek okumada bende anlamıyorum ikinciyede mecalim kalmıyor
(15 puan) tarafından
Düzelttim sinirden ne yazdığına bakmadım bile:)))
-Reklam-
0 oy
(27,338 puan) tarafından

E suç sende niye akla gelmeyeni getiriyorsun ki 

Ara büyüklere danış demişsin  kendi elinle etmişsin 
(15 puan) tarafından
Öyle anne sonuçta ben danisiyorim karşımdaki kötü
0 oy
tarafından
Desene ben söyledim ondan seni arıyor deeeee
(15 puan) tarafından
Aa tamam diyecek bir kadın değil başka şeyler de söyler moralim bozulur kafaya takarım umursamaz gibi davranıyorum
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm kendin etmiş kendin bulmuşsun
(15 puan) tarafından
Haklısıniz haketmiuorlar
(5,272 puan) tarafından
Etmiyorlar tabi bak şimdi de gözüne sokar böyle
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Sana sormasini ben istedigim icin aradi seni deseydin keske
0 oy
(607 puan) tarafından
Ya canım ne takıyorsun amaaan yine senin istediğin olmayacak mı o desin dursun ogluda danisirsa danışsın oğlu nihayetinde gönlünü alivermis olsun anasının da , sende hehe de geç , valla ben bu tarz şeyleri kafaya taka taka sinir hastasi oldum sürekli içimde kötü şeyler kuruyorm onlar hakkında artık iyi niyetle deselerde ben kötüye yoruyorum.. Sana tavsiye bosveer 
(15 puan) tarafından
Aynennn öyleyim iyi dese de batıyor kötülük arıyorum bazen haklı bazen haksız cikiuorum ama keşke bizleri rahat bıraksalar . Boşanma sebepleri in çoğu kaynana sorunu yüzünden ne isterler ne yaparlar bilmiyorum. İlk küçük tartışmamız da yanimizdaydi. Aayyyy bosancaksimiz diye korktum dedi yani insanın aklına neler getiriyor ilginç gercekten
(607 puan) tarafından
Sen kocanla mutlu musun mutlusun , kimi biriyle evlenince ailesiyle de evlenmiş oluyorsun diye düşünüyor , hayır efendim hiçte öyle değil ben görmek istersem görürüm telefonunu açmak istersem açarım , boşver desin dursun bazı şeyleri ailecek yapın haber etmeyin onlara bilmesinler görmesinler daha iyi olacak emin ol
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Suç sende neden kendi oturcagin evi annesine sorduruyorsun ki boş yere söz sahibi ediyorsun.  Önemli bir konu olsa amenna saygıda kusur etme derim de bu yersiz olmuş 
(15 puan) tarafından
Açık mutfak bakmış eşimin ailesinin evi de öyle ne gibi sorun yaşarız bilmiyorum bı konuda tecrübeli diye sor dedim zaten demesemde sorar annesi eşimi sürekli sorguluyor arayıp detayları alıp kapatiyor
0 oy
(775 puan) tarafından
İyide canım sen fikrini al demişsin ederinden fazla değer meselesine dönmüş 
(15 puan) tarafından
Öyle..
0 oy
tarafından

Sende söyle de sana danışmasını söyleyen benim ve senden önce beni arıyo dee yaa buraya herşeyi bülbül gibi anlatıyorsunuz arkalarından saydırıyosunuz ama onlara cevap vermeye cesaret edemiyosunuz

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Resmen kıskançlık ya.. Yazık öyle insanlara acıyorum, hayatları o kadar fitne fesat düşünce ile istese de dünyanın tadını alamaz. 
0 oy
(748 puan) tarafından
Sen nie anneni ara sor deyıp karıstıyon ki öle yaparsan oda seni sinir eder bişe yerine koyma esınle danısıklı dönüşük yap kaynana ne senon oturcagın evden ıyılık yaramaz yaramaz eskı kafalar onlar gelın kaynana cekosmse gelenek o eskı kafalarda kendınle esın karar ver ona topu bırakma
0 oy
(418 puan) tarafından
Keşke aklına sormasaydın ilerde evinizin içindeki şeylere karışmaya başlarsa şaşma

Saygı göstermek ayrı, kişisel alanına müdahale ettirmek başka şey

Kimseye yaranamayacağın gibi ,bide pişman olursun benden söylemesi
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Şuana kadar değer veripte karşılığını gören görmedim değer verme hayvana diken insanı si.ken yarıyor gerçekten 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Seni kıskanıyor aklı sıra o da seni kıskandıracak üzecek yalanla sen de desene kocacığım benim fikirlerime pek değer verir sorar diye hiç kırmaz beni
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Millete yüz vermeyin yol vermeyin sonra tepenize çıkınca a çıktı işte oluyor 

Muhatap olma sadece eşinle hatta yeri geldiğinde eşine bile taviz verme
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Kendin etmişsin canım sor demişsin o da yüz bulmuş konuşmuş
0 oy
(388 puan) tarafından
Oğlunun üstünde hala hakimiyetinin olduğunu sana ispatlamaya çalışıyor. Yani sen eşi olabilirsin ama benim oğlum herseyini bana sorar gibisinden
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne diye annesinin fikrini aldırıyorsun bak sonra senden önce ben varım der demeye getiriyor
(15 puan) tarafından
Aslında sorup sormadigini merak ediyorum
0 oy
(31 puan) tarafından
Bi daha sor demez sin sende eşine sana saygısı olmayan Bi kadını sen nie düşünüosunki
(15 puan) tarafından
Öyle..
0 oy
(8 puan) tarafından
Ne guzel aile büyüklerine danisalim demişsin ama o evde sen ve eşin yasicaksiniz bu konuda aile büyüklerinin fikrini almak mantıksız cunku zaten onlardan uzak ve sizin yaşayacağınız alanı sen ve eşin seçmeli yani kusura bakmada kaynanda kaynanalik yapıyor ve seni kıskandırmaya yani canım şu mesajı veriyor oğlum benden habersiz iş yapmaz ve ilk beni arar seni kıskandırmaya çalışıyor yada en iyi ihtimal kaynanan cahiliginden böyle davranıyor yani istemsiz istemeyerek ki bu olasılık sıfır canim
(15 puan) tarafından
Ya her türlü danisacak kırılmasın diye eşim hep arar danışır babasını yeni kaybetti duygusal davraniyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 109 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Gamzedeniz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 579 göst.
0 oy
5 cevap 147 göst.
16 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hatice000 (731 puan) tarafından soruldu