0 oy
651 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
1 yillik evli 8 aylk hamileyim.kizim olacak inslah.kocam ilk gunden beri eziyetci.cok etti bana.gunlerce agladim.bosanmaya kalktim ailem olmaz dedi..annem istememisti kocami beni evlenme die uyardi ben dinlemedim seviyorum dedim.kaynanam kocami dolduro kocam bana saldiro..annenj dinlelme diom o benim annem.ben senim gibi anne silemem dio..sem yaptin ben yapamam dio..cok zoruma gidio.isim yok param yok..bosansam.nere giderjm surekli agliryoum kimsem yok..ölsem.umrunda olmaz bebege sevgisi yok.o da bosanmayi istio.ama.cesaret edemio.ne yapim nasil davranim.yoruldum.mahvoldum biri bir sey yazsin yalvarihorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bebek için bekleseydiniz keşke ilk günden beri öyle diyosun
(10 puan) tarafından
korundugum halde oldu..5.ayda.bende aldirmadim.o aldirma nieyti vardi ben kiymadim..pismanda degilim
tarafından
Ay yok canım en iyisini yapmışsın
(10 puan) tarafından
bime soka basvuru yaptim..unv.mezunuyum.bebegim dogsun 1 yasasin caliscam..ne is olursa ne uapim.
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
Ah canım ya simdi okudum da yazdığını yok mu arkanda kimsen buyuk ona yol gosterecek lafını dinletecek boyle de olmaz ki cocuk olunca daha cok zorlanırsın Allah bilir cocugu bezi maması ıhtıyacları gelince ne yapacak eşin 
(10 puan) tarafından
hatayda yasiyorum
(10 puan) tarafından
el atanim yol ki ozel sektore araci olan yok.tevrube yok..bekarken nereye gittiysem red ediledim
(25 puan) tarafından
Tüh canm ya vallahi uzuldum o kadar okuyup simdi is bulamayıp eşinle boyle sorunlar olması bile o kadar zordur ki emınım ne okudun peki canm Hatay uzak bana aslında ama varsa burda bırılerı yardım cı olsa keske ya
(10 puan) tarafından
fen bilgisi ogret..okuudm..4 sene..deli gibi kpss calsitim..yine caliscam ama kizimla nasil olur bilmiom
(25 puan) tarafından
Bolumunde ıyıymıs dershane falan almadı mı ya bnm ablam da kimya okudu dershanede yıllardır bende felsefe okudum da canm atanmam zor polislik falan dusunmedınbmı hıc pekı
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ailene anlat sana sahip çıkmak zorundalar daha baştan böyleyse o bebeğe yazik ite kalka o evlilik başa çıkmaz ömür geçmez 
(3,149 puan) tarafından
Öyle saçmalık mi olur ya kızıyla yeğenleri bir olamazmış allah akıl fıkır versin kim evladından daha kıymetli olabilir ki annesi dolduruyorsa sakin sakin annesini kötüleme hakkında konuşma
(10 puan) tarafından
kimseyi dinlemio..cocugu oglene kadar anneme birkavam.sonra alir eve gider yemegimi yaparim ne yapim.allah kimseyi caresiz koymasin
(3,149 puan) tarafından
Isın çok zor âmin allah yardimcin olsun
(10 puan) tarafından
sagol canim..amin..rabbim buyuk tek siginagim o
(3,149 puan) tarafından
Aynen Canım sen sabret inşallah allah güzel kapılar acar size
0 oy
(77 puan) tarafından
Keşke bebek için zaman verseydnz birbirinize 

Ayrıca ne yasarsan yasa aikene söyleme arkadaşına bile sen iyi olrsn ama onlar unutmaz 
(10 puan) tarafından
kesinliklee haklsin aymi senin dusuncendeyim..ama insan bazen patlio..dayanamiyor
(77 puan) tarafından
Bmmde patladığım noktalar oluyor ama hep evin içinde kalır
(10 puan) tarafından
anlamiyor kocam.bende dokulecek yer ariyorum annemden baska kimsen yok..arkadaslaim yomlk
0 oy
tarafından
ilk once esinin ailesine sonraa esineee sonrada kendi ailene yaziklar olsuunn.

kaynananlarla esini es geciorumm madem anasindan ayrilmio ne die evlendi ne die anasi evlendirdii oglunu milletin kizinin basini yaktii terbiyesiizzlerr.

ailende ne olursa olsun sana sahip cikmak zorunda dogumdan snra calisirsin sendee bebegine annen bakar hemde onlara destek olursun. o koca demeye bin sahit isteyen adamla biryere varamazsiinn.

iste bosuna demiolar ana sozuu dinlein diee inan cookk uzulduum keskee evlenmeseydin anneni dinleyipp
(10 puan) tarafından
keske nimmbir faydasi yokk artik..keske evlenmeseydimm..kopek gibi pismanim..ama ne yapiyim.yarama tuz bastin..ailemde kendi sebeplwrincw hakli bosanma dio..cok zor bir surecten geciyorm allah yardim eder inslah..kizimi doet gozle bekliyorum gun sayiyorum
tarafından
sen o aile icinde eriyip bttikten snra bosanmamanin.bi anlami.yokki canim hergun eriyip.bteceksin.
rabbim hakknda hayrlisini versm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 318 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde baharsena (1,189 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 716 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 578 göst.
17 Haziran 2019 Diğer kategorisinde 2 paşa annesi ♡♡ (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,298 göst.

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...