+1 oy
1,452 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Esim sok market elemanı onceki postan bilenler bilir ordaki bi kızla biseyler olmus dün ögrendim bugun gittim marketin önunde arabayla bekliyordum esimi sonra o kiz bugun yoktu geldi onu gorunce iceri girdim esimi gorecek sekilde icerde oturdum hemen bolge muduru gordu sizi arkaya alalim falan dedi bende boyle iyi tesekkur ederim gozumun onunde dursun istiyorum esim dedim niye noldu ki siz gencsiniz falan dedi ne alakaysa burda oyle seyler olmaz falan dedi esin yapmaz dedi bende baskalari yapar dedim ondan sonra disari cekti esim izin istiyor ailevi bi durum var diyo vermiyor noldu dedim boyle boyle calisaninizin esimle boyle bi durumu var bundan ne var ki diyor bana ters dedim kimse benim esimin cebine elini sokup telefonu alamaz ayni seyi kariniz yapma ne olur diyorum sen esine guveniyorsan bisey olmaz diyor ben esime de guvenmiyorum diyorum o zaman cik isten diyor esime sonra da senin icin eleman kovamam git evine esime de sen icero gir diyor bana da git diyot kovuyor beni esimde diyor ki o kisinin sevgilis var zaten diyor bisey yok dedigi kiz esimi goruntulu aryor konusuyorlar fotograf atyor esim uygunsuz bi fotograf degil diyor ama kiz memeleri acik dolasiyotmus resmen esim kizi dolastiryor gezdiyor ben ailemin yanindayken esimin cebine elini sokuyot kiz telefonunu aliyor yine karin mi aryor diyormus esimin anlattigini gore esimin cinsel yerlerine dokunmus esim diyorki yanlislikla eli carpti diyor esimde adamin tavrina sinirlendi arabaya bindirdi beni eve geldik saat 10 da adam aryor ise gel adam lazim diye 

38 Cevaplar

+9 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Adnan oktar ekibi gibi bi ekip sjsj
(2,483 puan) tarafından
Dikislerim açılıyordu az kalsın :)))
tarafından
yeniden gösterildi
Hemen artı verin sjsjsjjs
(427 puan) tarafından
Kiz allah sni ne etmeye ne guldum yaa :) :) +1 veririm valla :) ;)
tarafından
Sjsjjsjs öyle ama
(427 puan) tarafından
Oyle olmus oylee :)
-Reklam-
+2 oy
(1,298 puan) tarafından
Sana bişey diyim mi o kocan olacak varlık da az degıl bütün bunları kız karşılıksız yapmış olamaz benim eşim de bunları bana anlatsa asla yenir yutulur degıl senın de hosuna gıttı demekki derim hala onunla görüştüğüne göre neticede göz yummuş işine gelmiş.. Onların ikisini de alıcan bi depoya ıslatıp ıslatıp yapıştırıcan şamarı 
(891 puan) tarafından
Aynennn
+2 oy
(12,856 puan) tarafından
Evli olan senin kocan o kız yerine her şeyin hesabını eşinden sormalısın kuyruk sallamış olabilir eşin de adam olup evli olduğunu unutmayıp gitmemesi gerekirdi 
(1,108 puan) tarafından
Aman erkekler ne Zaman düşündü yada düşünür herkes uckurunun peşinde benim kocam yapmazz diye bile diyemem ortam çok bozuk fırsatını bulsa her erkek yapar gibime geliyor bir laf var ters giden treni doğru yolda giden bulmaz diye sinir oluyorum böyle aldatma olaylarına
(12,856 puan) tarafından
Dünyanın kanunu artık bu bence aldatmak
+1 oy
tarafından

Bu gerçek mi yaaa sen hala evlimisin onunlaaa 

(350 puan) tarafından
Gercek canim yeni oldu dun aksam
tarafından
O pislikle hala aynı evdemi yaşıyosun hala aynı yatakta mı uyuyosunuz
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Eşinin bi yerlerini elliyo ve esin de hala onu u savunuyo..canim sen hala aldatıldığını anlamadin mi..burdan birilerinin mi solemesi lazm..sirf kizin asildigini asla düşünmüyorum 
+1 oy
(119,318 puan) tarafından
Baci bi erkegin penisine elledinmi tahrik olur penise yanlislikla ellenmez konumu itibariyle bilerek ellemistir kocanda yav.şamiş 
+1 oy
tarafından
Markette çalışan kızlar evli adamlara çok fazla asılıyorlar bi erkek nefsine hakim olabiliyorsa kadın yanında cıplakta olsa tahrik olmaz bide kadın erkek aynı yerde  çalışsa bile erkek adamsa kendini ellettirmez demekki hosuna gitmiş  mesela bana hiç kimse o haraketi yapamaz o cesareti hiç kimseye vermem uzak dururum kadın olarak  bi erkekte istemezse uzak durur çok zor değil yani erkekler her boku yapıyor sonra kadın yaptı diyor istemezse hiç kimse bi şey zorla yapamaz seni kandırmış belliki cnm
tarafından
Cevabın kapanmış ne yazıyor orda
(594 puan) tarafından
Yer.siz olmuş yazıyor. Sen böyle şeylerle karşılaşmış olabilirsin ama genelleme yapman yanlış
tarafından
Geçen  gun bi kasiyer kızıma kızmıştı.kasiyerlere karşı çok sinirliyim nereye gitsem müşteri çekmek için yağcılık yapıyorlar küçük marketlerde bilr kızlar eşime sulanıyor
(1,108 puan) tarafından
Ortam çok bozukkkkk ne yazikki
tarafından
Malesef dünyanın çivisi çıkmış
+1 oy
(13,009 puan) tarafından
Tüm suç eşinin yüz vermiş 

Görüntülü konuşmak nedir 

Eve bırakmak nedir..

Boyle kocanın......
+1 oy
(2,792 puan) tarafından
İnanamayarak okudum o adamı kapıya köpek diye bağlamam ben
+1 oy
tarafından

Sende eşine söyle ki bende kızın sevgilisi ile tanışıp kızın sana yaptıklarını yapıcam sorun olmaz heralde  de :)

Ben olsam öyle derdim sonra da hem kızı hem kocamı parçalardım bi daha ne yatak odama ne de evime adım attırmazdım.. 

Ha şöyle bir alternatif de var gece uyurken bi tava yağı kaynatıp o kızın yanlışlıkla ellediği penisin üstüne dökerdim sonra da aaa pardon aşkım yanlışlıkla oldu derdim :)

0 oy
tarafından
Çoktan parçalamıştım o kızı 
(350 puan) tarafından
Ben kendim halledicem demek ki canim ben gine kendimi düsürmiyim dedim ama baska care yok
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Valla iş yerinde ikisinide rezil edip kendi psiliginizde bogulun der rezil rüsva eder çeker giderdim pisliklere bak ya ne igrenc şeyler bunlar ben olsam göz yummam 
(350 puan) tarafından
Canim artik patlicam dayanmaya sakinlesmeye cakisiyorm ama olmuyor
0 oy
tarafından
Senin eşin sorunlu mu canım bunun neresi normal pardon da bildiğin kadın eşine yavşiyor
(350 puan) tarafından
Bolge muduru normal diyor esimde sevgilisi var zaten kizin diye savunuyor
(891 puan) tarafından
Normalse kocam.karinla da arkadaş olsun gezdirsin de(müdüre) mal herif ya ben sinirlendim burda.o kzii da kocayı da rezil ederdim bence hiç bişey yokmuş gibi davranmak seni gözden çıkarmaktır.normalse bende onun bunun arabasıyla bir yerlere gideyim gezeyim ya da beni eve bıraksınlar hoş olur mu de bakım kalutesiz adama bak ya canı sıkılmış da konuşmuş
0 oy
tarafından
Kiz orda olay çıkmadan niye geldin karakolluk olurdum valla o kızın saçını basini yol sen 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ne değişik mezhebi geniş insanlar var ya.

0 oy
tarafından

Bence gönderme kocanda o kadında hatalı net ayyy ben olacam ki vallahi ederim ağzına net orayı ayağa kaldırmassam bende insan değilim sen iyi sakinsin valla tebrik ederim seni ben bukadar sakin kalamam mümkün değil biraz deliyim ben 

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Eşin o işten çıksın o zaman ne bu ya bekar adam mı kalmadı bir de cinsel bölgelerine dokunuyor terbiyesiz pislik eşinin o kızı savunması da ayrı bir olay 
0 oy
tarafından
Pislikler eşin suclu canm demekki kız elini cebine sokma cesareti buluyor eşin ters davransa öyle yapamaz 
0 oy
(31 puan) tarafından
Eşin kıza yüz vermese kız yapamaz emin ol
0 oy
tarafından
Çok ilginç ya niye o adamın peşinde dolanıyorsun çocuk mu senin eşin iradesi mi yok aklımı sana ihanet eden o kız değil eşin seni aldatan eşin sen hâlâ çocuk gibi davranıyorsun ona sonra adam havaya girecek 40 defa daha yapacak 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.