+1 oy
244 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Annesinin elinde kasığa ağzını açmayan sad3ce meme istey3n ama başkası  uzatsa annesi yoksa yiyen?

Sizin çocuklarda öyle mıydı 1 yaşında  ayrica

Yada denk geldiniz mi dudydunuz çaresi veya çareniz neydi lütfen.paylasin

13 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Aksine ben verince yiyor başkası verince ağzini açmaz

tarafından
Keşke benimkide öyle olsaydı
(27,352 puan) tarafından
Düzelir zamanla
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benim olmadığım yerde hayatta yemez kimse yediremez sadece onun sevdiği birşeyi yedirebilier dondurma vs buda kötü oluyor bazen kaynanama felan bırakacak sam çocuğum aç kaldığı için bırakamıyorum 
tarafından
Kekse benimkide öyle olsaydi
(1,897 puan) tarafından
Anlamadım senjnki nasıl olmasını istiyirsun
 Başkasının yedirmesinden mi rahatsızsin
tarafından
Hayır elimden yesin ağzını acsin başkasına gondermim  onunla ayrı kalmim baska8sna yese de olur yemese  de olur ben her zaman başkasını  bulamamalı yedrmek  için o yüzden benim.elimden de yesin
0 oy
(221 puan) tarafından
Çok değişik bı cocukmus neden öyle yapio acaba

A
tarafından
Ah bilmiyorum çok çaresizlik dedesine gönderisi halası bende ağzını acıyor dedi sabah ben çorba yaptım deneidm.belki bende de  yer dedim, denedim agladi elindekini atti süt verene kadar susmadı
(221 puan) tarafından
Annesinde meme oldunu biliyor belki oyuzden cnm memeye güveniyo işte
tarafından
Işte meme onun geliisminde yetersiz kalıyor maalesef 1 yaş değilde görsen 6,7 aylık dersin
(221 puan) tarafından
Ozmn her yolu deniycek işte cnm oyunlar oynuyarak TV ye bakarak öle zmnla alışır
TV izlesin demiomda yni bı iki baktirsin öle öle alışır belki
Anem kardeşimi hep reklam açar öle yedirdi oda alisir belki
tarafından
Onu da yaptım karşıydım  oysa inan ne yapmcam  dedysem  olmadı olmuyor :(
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Hayır valla bizimkinin ilgisi yok öyle kim verse açmıyor bi bende zar zor yiyor iştahı yok zaten 
tarafından
Bende ağzını açmıyor eliyle vrup  dokuyo
0 oy
tarafından
Normalde yemek yemeyi sevmiyor sadece meme emmek istiyor ama hani başkasından da yemiyor 

Sadece birkaç defa ortamda rezil etti beni şu anda bir buçuk yaşında evde denedim denedim yemedi misafirliğe gitmiştim yemek konuldu dediler çocuk yemek yemek isterse yedir dedim yemez yani evde de yemedi ama gel görelim ki başka yerde bir tabak bitirdi ve ben rezil oldum o yüzden çocuğuma kefil olmam:) 

Ama aç olsa bile başkasının elinden yemiyor illaki ben yedireceğim bir de kalabalık ortamda yemek yemeyi çok seviyor kızım
tarafından
Benim elimd3n hiç yemiyor sanrm  beni sevmio
tarafından
Seni sevmez olur mu canım her çocuk farklıdır seni sevmiyor diye düşünme belki farklı ortamlar arıyordur farklı ortam içerisine girmiştir
0 oy
tarafından
Ben veya bir başkadı farketmez beğenmediği şey de olsa ağzına xorla tutsan da yemez dün mercimek yaptım ağzına sürmüyo farklı tadlar karıştırarak yedirmeye çalışıyorum 2 kaşık verdim dedim yersen dışarı çıkıcaz. Falan 3. Kaşıkta kustu dedim demek yiyemiyo çocuk ğstğne gitmemek lazım her çocuk herşeyi beğendmez
tarafından
Neryee kadar  öyle olacak:((
tarafından
Benm kız 2.5 yaşnda daha ne kadar sürer bilmiyorum inanki sevdiği şeyleri bile hadi dışarrı çıkarcam hadi oyun oynıcaz diye diye yediriyorum şmdi bide hasta olmuş hiç yemek bakalm nereye kadar :)
tarafından
Çok geçmiş olsun ya
tarafından
Saol canım senin de Allahım yardımcın olsn inşallah
tarafından
Amiin insalllahhhh
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Benimki benden başkasnda yemz mem der durur bende kestim dünden itibaren
tarafından
Ama yiyormuş  yinede elinden
(2,788 puan) tarafından
Dışarda yemez hiç canım sadce evde yemek yiyo kaynanama gidyz aç kalıyo
0 oy
tarafından
Benim oğlum.. Ben verince bazen yemiyor teyzesi verince hapur hupur yiyor 
tarafından
Bnde hc yemiyo
0 oy
(119,330 puan) tarafından
benim baby boyumda yemiyo
tarafından
Hep mi
Hic bisi yemiyo artik bittim yaa
tarafından
Benim ki 6 aydır böyle yani ek gıdaya basldm  baslayali  zaten ilk 6 ayda meme reddi yani gören 5,6z7 aylık diyor
kuzede 8 bucuk 9 ayliktan beri yemiyo
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm şimdi bisey dicem yanlis anlasilicam yemiyorsa senin sutten kesmen gerekiyor cunku bagimli olmus yani sadece memeye güvenerek yaşıyor kes bnce artik suten yoksa buyudukce hic yemicek anne sutunun önemini biliyorum ama 1 yasindan sonra cocuklarin ek gidayada ihtiyaci var
tarafından
Yok yanl9s anlama  degilki zaten mene reddi yaşadık onu asana kadar neler çektim meme reddi yaptı ama  biberinde almadı  sonra ek gıda oldu bam emmeside maksimum 5 dk
0 oy
tarafından
Memeye guveniyo canm baskasinda meme yok biliyo verdigini yiyo sende meme var onu yemezse meme vercen simdiki cocuklar cok akilli valla
tarafından
Of of bugün onlarda da hep ağladı onlarda da yemedi  gittim evlerine emzrdim
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Benim oğlum ne eşimden ne benden taneli çorba yemez mesela fasulye çorbası veya ekmekli çorba yemez ben rondodan geçiririm ama annemde yer :)

tarafından
Bnde hiçbirini:(
0 oy
(60 puan) tarafından

Benim çocuğum kaşiksiz uyumuyor nereye gitse ancak kaşıkla :'(

tarafından
Ah keşke benimde öyle olsaydı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rojinn6506 (1,511 puan) tarafından soruldu
0 oy