0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhabalar ben gebeyim 2.cocuguma . düğünümu herşeyimi ben yaptım kredi çektim hem erkek tarafını hem kendi tarafımınndugununu yaptım altinlarimi aldım evimi dayadım dosedim .herşeyimi ben yaptım eşimin ailesi bana bir çeyrek bile takmadı .ve her durumları da çok iyi 3 tane evleri var .ve Mersin'de yeni yazlık aldı kaynanam.kayinkedrim .şimdi aradıalr eşimi bize destek çıkın eşya alacağım Mersin'de zaten lüks evleri bar sahile sıfır şuan oturdukları .herşeyi lüks .kaynanam ve eşi tek yaşıyorlar ayrıca iki kira alıyorlar .ve kayinkederim maaşlı .ben 1yil çalışmadım onlar bize hiç destek çıkmadı ve şimdi utanmadan bizden eşya için para istiyoar biz ev aldık bize destek çıkmadılar 10 yıllığına çektik ve her ay eksideyiz .bana bir çeyrek bie takmadilar .strese soktular beni. Eşime dedim vermeyeceğim parayı 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Yani kusura bakma da öyle çok mu lazımdı da o kocayla evlenip o aileye gittin anlamadım yani mantıksız geldi madem o kadar zenginler neden oğullarına düğün yapmadılar da sen yaptın? Madem çalışıp evi sen düzdün kendi evinde otursaydın öyle insanlara bulaşmasaydın keşke. Hani bende evimi eşimle beraber herşeyi birlikte alıp dizdik yarı ben yarı o ama ailesinin vereceği bişey yoktu diye onun dışında asla kredi çekipte dur düğünümü kendim yapayım evi de ben dizeyim koca olacak adam gelip otursun demem.. 
(2,323 puan) tarafından
Ki şu da var ne kadar fedakarlık yaparsan o kadar değersiz oluyorsun gerçekten. Baksana eşin bide tartışıyormuş senle madem o kadar aklı var ailesine neden siz benim düğünümü yapmadınız demiyor?
tarafından
Artiii
(1 puan) tarafından
Canım benim bende ondan yana şikayetçiyim saygısızlık yapmadan güzel bir şekilde diyebilirsin annene babana borcumuz var sizin durumunuz iyi iyi olduğu halde siz neden bize yardımcı olmadınız eviniz var hemde iki tane 3.ev alacağınıza bize destek ciksaydiniz dedim biz ev için dünya kadar kredi çektij deseydnz çocuklarımız var deseydin eşim hamile deseydin dedim .annem babamdir ne yapayım diyor
(2,323 puan) tarafından
Doğru anne babası evlat olarak saygı duymalı sahip çıkmalı ama önce o anne babanın kendi görevini yapıp çocuğunun düğününü yapması lazımdı. ama sendede hata var niye kalkıp kendin yaptın ki herşeyi oturup onlar yapsın birazını deseydin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Strese girecek biseu yok bize anca yetiyo kimseye yardim edemeyiz diyeceksiniz 
(1 puan) tarafından
Diyorum eşim anlamiyor ne yapacağımı bilmiyorum artık her aksam tartsma kavga
tarafından
Senun kocan mal ozman ne diyim bacim
(1 puan) tarafından
İşine gelince mal oluyor ailesi annesi babası söz konusu olunca ağzı kapanıyor
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Canım sen yapmaman gereken ne varsa fazlasıyla yapmışsın zaten... Şimdi sende eşya da isterler ev de hiç garipseme.. 
(1 puan) tarafından
Evet ve yapanın yeri yoktur ve ben yokndeyince eşimle boşanma eşiğine geliyoruz
(1,019 puan) tarafından
Esin kafasına koymuşsa yapar cnm buna engel olamıyoruz malesef söz konusu aileleri olunca dilenirler yine yaparlar...
(1 puan) tarafından
Yapıyor zaten her ay eksideyiz ikimizde çalışıyoruz ama para n ereye gitti deyince ben .gidiyor işte diyor
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Esin vermiyorsa strese girecek bir şey yok 
(1 puan) tarafından
Eşim veriyor zaten ben vermiyorum deyince kıyamet koparttı
(14,019 puan) tarafından
Eşine söyleyecek çok laf var da neyse
0 oy
(431 puan) tarafından
Sinir oluyorum böyle düşüncesiz insanlara insan evladına destek çıkıp yardım edeceğine ondan para istiyor Allah yardımcın olsun canım 
(1 puan) tarafından
Amin canım Rabbime havale ettim onları rabbim.haklarindan gelsin insallah
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Koca insanlarsiniz bacım verme pasif durma 

Eşinde çocuk değil kusura bakma eşinde iş yok bazı şeyleri görmezden geliyor belliki

(1 puan) tarafından
Eşim evlendikten sonra ağzı kapandı hicbirsey diyemiyor evet doğru haksizlar annem babam bize yardım etmediler durumları da iyi ama ne yapayım diyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 249 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.