+1 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yemin ederim gına geldi. Dünden beri mutfağı temizliyorum daha masa sandalyeler silinecek. Buz dolabın içi kombi yerleri sil süpür. Bu nedir ya erkek olmak istiyorum sabahtan beri mutfağı toparladım. Hala çok işim var. Yarın halıları yıkamaya verdircem oturma odasını temizlicem. Camlar daha duruyor. Dolap aynaları banyo bıktım usandım her gün temizlik yapıyoruz bir bahar temizliği yapınca sanki eve 1 sene kimse girmemiş gibi pislik çıkıyor bu nedir ya

6 Cevaplar

+1 oy
(1,505 puan) tarafından

Vala bitmiyor bacım bitmiyor 2 oda var amerikan mutfağım var çocuk ta yok 2 kişiyiz sabah kalkınca sanki gece hırsız girmiş eve tobe tobe allah korusun:D yani heryer heryerde amannnn of 

tarafından
Sabahtan beri mutayite sövüyorum kim demiş bu adama 10 tane cam koy diye belki ben camsız ev istiyordum ya 10 tane cam var bıktım
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Bitmez bitmez.   Kolay gelsin sana :)
0 oy
(859 puan) tarafından
Bitmez anam akşamki pislik sabah yığın oluyor kalıyor benimde mutfak beni bekliyor 
(530 puan) tarafından
Bnmde mutfak savaş alani
0 oy
tarafından

Daha anca çamaşır katladım Makina bitti tekrar asacam ardından çocuklara süt ısıttım onu içdiler büyüğü yemek yemek diye inliyo odalar süpürülcek tuvalet yıkanacak yemek yapılacak çocuğu uyuttum şimdi işde kalkıyorum gene artık ne yapabilirsem napim 

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Evet yaa her gün temizlik yapiyorm ama bahar temzligi felan yaplinca toz kir felan cikiyor  keske erkek olsaydim diye hep soyluyirm ben her konuda
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Valla bende bıktım hergün herhün baştan yapmaktan ve bitmiyo gün boyu bi yerleri toplayıp temizliyorum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 316 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 207 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde _Emine_ (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 446 göst.