0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
Bı odayı toplasam bı oda kaliyo ertesi gün toplayın diyorum başka odalar dagiliyo ,brn yopluyorum sanki arkamdan dağıtan var ,tabi dağıtan var ama bu kadar çok dagilamaz yani ,siz nasil strateji uyguluyorsunuz ben çok yoruldum hiç bişey yapasim grlmiyo

14 Cevaplar

0 oy
(12,994 puan) tarafından
Ay sürekli aynı zaten ben toplarım arkadan aynı olur o yüzden alıştım sanki çıkarken toplayıp cıkıyorum 
(112 puan) tarafından
Biri gelse sanki hiç toplanmamis gibi valla ayıp okuyo ya ,kızım var ama gelen insan o kadar anlayışlı olmayabiliyo
(12,994 puan) tarafından
Haklısın çocuklu evden de çok birşey beklememek lazım ama herkes bu yoldan geçiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evin içinde bir nankör varsa yapsanda boş canım
(112 puan) tarafından
Vallaha yoruldum ya elimi attığım i yeri de bulamıyorum bulaşık çamaşır hiç bitmiyo
tarafından
Ben hergun dip köşe giriyorum eve ama evimin içindeki nankör evde temizlik mi yapiliyor sanki dıe kavga çıkartıyor mesela bugün kavga çıkartmasının sebebi banyo kaldı dıe oda banyo yapacaktım kızımı uyuttuktan sonra yapar yıkar çıkarım diyordum ağzıma s.cti k.pek
(112 puan) tarafından
Ayy benimde aynı heryer topluydu kızını. Odası ve balkon hariç çöp attım suyu altına kalmış yorulmuştum ,zaten evi b.ok goturuyi diye demedik laf bırakmadı kızımın odasini görmedi bile ,
tarafından
Heryer temiz olsa bile mutlaka kirli olan yeri görürler canım
0 oy
tarafından

Simdi bi ise girisicem varya canim cikana kadar birakmam gece is yapmayi seviyorum yatak odasini duzenliycem once kisliklari cikartmam lazim sonrada mutfak fayanslari var bugun bi postta gordum fayan arasi temizliği diye canim cekti :D

tarafından
Lan bebeğimi boğacam postunda kavga ediyom dur şimdi :)
tarafından
Anaa geliyom
tarafından
Sildiler yorumu la :) göremezsin
tarafından
He baktim goremedim de ben cok sinirlendim suan ya
tarafından
Keske görmeseydim
0 oy
(774 puan) tarafından
Uygulayamıyorum hiç oturmuyorum arkamı döndüğüm yer pislenmiş oluyor ben eşim bişey çıkarınca hemen kirli sepetine atarım kızımın bez kovası var altını alınca direk oraya atarım bulaşıkları direk makineye atarım yerdeki oyuncakları çamaşır selesine toplayıp yerine koyarım çamaşırları kuruduğu gibi katlarım kısacası hiç iş biriktirmiyorum he haftada bir yer silinir halılar falan kalkar toz alınır ayda bir cam perde halledilir öyle işte canım 
(112 puan) tarafından
Yani hiç işi biriktirmiyisun ,hiç te iturmuyosun o zaman ,valla ben kızmdan dolayı zaten çok yoruluyorum bazen yemeği yeyince öyle koyup ertesi gün veya akşamına anca topluyorum ,artık elimi kaldirmya halim kalmiyo
(774 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım yoksa hiç işin içinden çıkamıyorum kızım 10 buçuk aylık nasıl yoruluyorum bir bilsen
0 oy
(580 puan) tarafından

Fazla eşyam yok olması gerektiği kadar sabah topla sil süpür yaparim oğlum zaten odasında vakit geçirir dağıtırsa kendi toplar sağa sola bişey bırakılmaz herkez aldığını yerine koyar. 

Onun için 2-3 günde bir topladığım oluyor sadece sil süpür yaparım.
(112 puan) tarafından
Valla kızım oyuncaklarını hiç tollamz 3 buçuk yaşında ,2-3 günü geçtim gün aşırı supurmezsem mutfak ve oturma odasını sanki 1 hafta supurulmemis gibi oluyo kızın çok biseyker dokuyo
(580 puan) tarafından
Her sabah bazen aksam mutlaka süpürürüm ama dağilmaz. Ev halkına da yaptırmak lazim en azından kendi dağıttığını oğlumu bebeklikten alıştırdım şimdi kendi yapar. Eşimede aynı şekil tezgahta bulasik bırakmaz direk makineye atar sağa sola çamasir atmaz. Ev halkı dağıttığını toplayınca bana ev işi kalmiyor günlük yaptığım tek iş genelde yemek ve süpürme:)
0 oy
tarafından
Tüm odaları mı temizliyip kapısını kapatıyorum sadece oturma odası ve mutfak kullanıyorum yatak odası da zaten yatmadan yatmaya geçiyoruz böylelikle derli toplu kalıyor Bir de günlük işlerimi asla aksatmam yani her gün aynı işi yapıyorum hem temiz kalıyor hem toplu
0 oy
tarafından
Benim herşeyin yeri ve düzeni vardır ve benim 10 dk almaz gerçekten bak elbiseler hep bir düzen içinde olduğu için cekmecelerim evine ait herşeyin düzeni var  ondan pek dağılmaz dagilsa da hepsini yernine koydummu bitiyor işim mutfağım biraz fazla iş çıkarıyor  oda çok sürmez çünkü pis ve düzensiz herşeyi temizlerim  yoksa basa cikama m
0 oy
(155 puan) tarafından
Hayat biter iş bitmeZ
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Nedense  gündüz o kadar dağılmıyor akşamları savaş alanına dönüyor ev çocukları uyurum heryeri toparlıyorum öyle uyuyorum 
0 oy
(123 puan) tarafından
Bende böyleyim artık imdat diye bağırasim var diyorum eşime yeter yani benim oğlan da sanki evde 5 bebek varmış gibi kaşla göz arası dagitiyo heryeri topla topla bitmiyor bende bıktım hiç iş Yapasim gelmiyor benimde üç dört çocuğu olup evleri derli toplu olan insanlara çok ozeniyorum ama yok beceremiyorum 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Aynı ben de öyleyim.. Evi ikiye ayırıyorum, buraları bugün yapcam şuraları yarın diye.. Bugün yapcam dediğim yerleri yapıyorum, diğer gün bi sorun oluyor ya da halsizlik bastırıyor yapamıyorum.. Sonraki gün de temizlediğim yerler tekrar kirlenmiş oluyor, temizleyemediğim yer zaten kirli.. Temiz yer kalmıyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benim evim de aksine hiç dağılmaz yaa burada ev işi bitmiyor diyenlere ev hep dağınık diyenlere şaşırıyorum 
0 oy
tarafından
Bizim evde aynı 2 bebek var bizimde biri 19 aylık diğeride 40 yaşında sabahtan başlıyoruz yatana kadar sürekli temizlik :) 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
benmde öyle hic düzenim yok hemen bozarım ben bozmasam bile hemen. bpzulr

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 207 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 159 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.