0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından
Kizlar eşimin arkadaşlarının bir haftadır düğünü var yok kinaydı yok düğundü benim bebeğim küçük hickimsede durmuyor hiç biyere gidemiyorum evdede akşamları hep yalnızım sinirlerim bozuldu iyice tek başıma çıkmasınada sinir oluyorum artık elimde olmadan

5 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ama onlar da sizin düğününuze geldiler yanlış düşünüyorsun biraz sabret demek ki eşinin samimi olduğu biri
(158 puan) tarafından
Evet hepsi düğünümüze geldiler
(1,856 puan) tarafından
O yüzden eşin mahcup olmamak için gidiyordur tabi senin için de zor ama benimki gündüz nikah kiydik akşamına beni tek bırakıp arkadaşını asker uğurlamaya gitti
(158 puan) tarafından
Doğrudur canim hepsi görev arkadaşları arkadaslar bitti şimdi kuzenlerinin düğünü var offf
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Canm bebeginle beraber gidemez misn duruyor genelde bebekler düğünlerde. Bebeğim 50 günlükken gitttim arkadaşımın kinasina da düğününe de sadece biraz erken kalkıyoruz. Ay sonu yine çok yakın arkadaşımın var gidicem. Boşuna kısıtlama kendini 
(158 puan) tarafından
Eşim sonuna kadar kalıyor hepsinde bebek o kadar durmuyor sekiz aylık seste uyumuyor ve acıkınca mama da içmeyen bı bebek aç kalıyor o yüzden gidemiyorum
(1,885 puan) tarafından
Canm bebek aciktiginda eşin seni eve bırakıp isterse geri dönsün olmaz mı? Biz de eşimle gezmeyi seviyorz diye daha 40 i çıkmadan dışarıya çıkarmaya basladm. Sütünu sağ koy biberona yanına al. Bebek huzursuzlaninca sen de paniğe kapılma çok kolay alisiyorlar. Öbür türlü cidden eve hapis kalıyorsun.
(1,885 puan) tarafından
Bu arada benimki de ilk düğünün sesinde korktu huysuzlandi. Sagolsun arkadaşlarım yanımdaydı hiç bana bırakmadan kucaklarına aldılar sakinlestirdiler sonra pusette uyudu durdu. Biraz alistrmak lazm olan bize oluyor yoksa
(158 puan) tarafından
Biberon reddi yaptı canim uzun süredir bu sebepten çıkamıyorum uzun süreliğine aç kaliyo yinede icmiyo ayrıca düğüne gidilen yerler hep uzakta ilçelerde öyle geliş gidişte yapamaz yani eşim
0 oy
tarafından
bebeğim 2 aylıkken gitmediğim düğün kalmadı pusette uyur dururdu daha önce de giderim ama erken doğdu enfeksiyon olur diye gitmedim. sende takıl eşinin peşine 
(158 puan) tarafından
O kadar ufak olsa bende giderdim
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Sen neden gitmiyorsun 
(158 puan) tarafından
Milleti yabanciliyo canim durmadı hiç bugün bile aslında bende gitmek istiyorum bekar gibi her yere gidiyor ben evde çocuğu bekliyorum sırf:(
0 oy
tarafından
Bebeinide alican gidicen benim kizim 9 aylikti gecen gittim cok sevdi
(158 puan) tarafından
Bu akşamda dayısının oğlunun kınası var ben bugün yemeğe gittim kayinvalidemlerle filan davulun sesinden korktu çok ağladı hiç durmadı eve nasıl gelcegimi şaşırdım milleti yabancıladi hep
tarafından
Aaaa ne kadarlik bebisin
(158 puan) tarafından
8 aylik
tarafından
Gerci bebekten bebege degisir canim yaa
(158 puan) tarafından
Evet malesef ben sansizim evden çıkamıyorum bunun yüzünden büyüyünce düzelir inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 295 göst.
0 oy
7 cevap 271 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 917 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gold rose (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 437 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu