+1 oy
1,031 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Hediye falan istemedim 3 aydir da görevde görmüyorum. Bı çiçek bekledim sadece :( gerçekten çok üzüldüm herşeyi geçtim evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bile demedi :( ki ben heryerde paylaşım yaptığım halde hepsini de gördü. Bide ilk evlilik yıldönümümüz. 

13 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Belki sürprizleri vardir az daha bekle baklm
(2,529 puan) tarafından
İmkansız öyle bişey düşünmesi canım trip atıyorum diye kızıyor bana
-Reklam-
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Cogu erkek her sene beklemesin diye unuttum ayagı yaparmış bı kere de sen umursama bak nasıl kırılıyor anlasın
(2,529 puan) tarafından
Trip atıyorum noldu niye trip atiyosun diye kızıyor üstüne bana
tarafından
Tam benimkini anlatmissin oda öyle bi yaparsa ardi arkasi kesilmez kafasinda öyle dusunuyo ben de anladim
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Belki süpriz yapacak hemen üzülme bence 
(2,529 puan) tarafından
Trip atıyorum noldu niye trip atiyosun diye kızıyor üstüne bana
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimki de asker okadar kafası yoğun ki bazen herşeyi unutuyor. Keşke hatirlasaydi kötü olmuş ama üzülme telafi eder
(2,529 puan) tarafından
Hediye flaan hiç bişey istemiyorum. Çiçekten de vazgeçtim ama Trip atıyorum diye noldu diyo bana hâlâ hatırlamıyor
(9,247 puan) tarafından
Aklı nerde kim bilir.  Hatırlat bence sinra Trio at
(2,529 puan) tarafından
Atıyorum noldu diyo anca 7 aylık hamileyim birde iyice sinirim bozuldu
(9,247 puan) tarafından
Aynıyız seninle bende hamileyim geçen bende onun doğum gününü unuttum
0 oy
tarafından

Bizimde dündü eşimde görevde geçen sene orkide almıştı bu sene bişey yapamadı maaş yatmiycakms sıkıştık ama sağolsun sabah uyanıp wp fotoğraf paylaşmış iki senedir ayrı kutluyoruz önceki senedr yanımdaydı plan yaptık gezdik

Yanında olması yeter cnm
(2,529 puan) tarafından
Yanımda değil canım ki herseyi geçtim evlilik yıldönümümüz kutlu olsun demedi. Trip atıyorum noldu diyo bana
tarafından
Manen demek istedim cnm benimki 4 yıldır ayrıyız
Ama bence tarihleri karıştırmstr yada öyle özel günleri kutlamayı seven biri değil mi
(2,529 puan) tarafından
Ben bugün heryer de paylaştım canım heosini gördü
0 oy
(289 puan) tarafından
Telefonda kelime oyunu yapacaktın noldu?

Belki de böyle özel günleri kutlamak işine gelmiyordur.

Benim bir abim bir erkek kardeşim var ikiside unutmaz hiç böyle şeyleri yıldönümü doğumgünü vs. ama babam da unutmazdı hiç.

Yani demem o ki babadan gören adam daha meyilli oluyor. Artık sen alıştıracaksın yavaş yavaş.

O yapmamış ama sende ona yapmamışsın.

Tek taraflı evlilik değil ki sen ona yap onu utandır. amac evililik yıldönümü kutlamaksa sen hazırla herşeyi kocanı davet et.

Hediyesini al sevdigi yemek yap sofra hazırla vs gerekirse çiçeği sen al.

Emin ol yola gelecektir nazla sözle yola gelmek bir tarafa inat yapar hiç kutlamaz asla.
tarafından
Canım eşi görevde yanında değil kii
(2,529 puan) tarafından
Benim yanımda değil ki 3 aydır göremiyorum görevde. Hem ben heryer de paylaştım kutladım Türkiye'den Suriye'ye de benim çiçek gondermem ne kadar doğru bilemiyorum .
(289 puan) tarafından
Karı koca arasında teklif olmaz canım. Adam sonuçta normal bir mesai ile çalışıp unutmuş değil. Sen hatırla sen kutla
 Ben şahsen km uzakta olan görev de ki eşime evlilik yıldönümü için surat yapmam.
Sen evlilik yıldönümü ertesi günü gelecek diyordun noldu?
Olmadı gelince kutlarsınız. Allah hayırlısı ile sağlıkla sana gelmeyi nasip etsin inşaAllah. Geldiyse de sen kutla geçmiş gün olsa bile. Dert etme böyle şeyleri.
Beklentin ne kadar yüksek olursa o kadar çok üzülürsün unutma.
(2,529 puan) tarafından
Canım ben kutladım ki ama o bana karşılık vermedi benim sinirimi bozan da bu. Üstelik trip atıyorum diye kızıyor bide neden atiyosun diye daha sebebini bilmiyor. Başkalarına gelince çok düşüncelidir. Babasının telefonu bozulur bu ara alamaz yazik diye gitti telefon aldı kardeşi kamuflaj bota para vermesin diye gitti 750 liralık botunu kardeşine verdi neymiş abisi düşünmuyor gibi olmasınmış. Bunları yaparken de görevdeydi onları düşünmek aklına geliyor ama benimle ilgili bişey hiç aklına gelmiyor veya unutuyor. Ama bende düşünülmek istiyorum bı yerden sonra artik
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Valla ben olsam Trip atardım canım paylaşımları gorduguu halde kutlamamasi çok ayıp ilk evlilik yıldönümü bir de iyi bir trip at bence canım
(2,529 puan) tarafından
Trip atıyorum diye bağıriyor bide bana kızıyor 7 aylık hamileyim insan mutlu olmak istiyor biseylerle
0 oy
tarafından

Sen kutladinmi peki

(2,529 puan) tarafından
Evet heryer paylaşım yaptım hepsini gördü ama bir kere bile demedi daha da Trip atıyorum diye kızıyor bana
0 oy
tarafından
Acele etme belki gece gelcek sana sürpriz yapacak 
(2,529 puan) tarafından
Yok canım suriye de öyle bı sürpriz yapamaz
tarafından
Belkide catismada
(2,529 puan) tarafından
Şimdi telefonla konuştuk canım çalışmıyorlar bugün bunları bilmesem trip atmam. Ben her yerde paylaştim hepsini de gördü ama trip atiyorum diye bağırio kızdı bide
tarafından
Allah allah adamın bir sorunu var herelde yoksa niye böyle yapsın
0 oy
(119,007 puan) tarafından
Bekle kiz daha gun bitmedi
(2,529 puan) tarafından
Trip atıyorum diye bağırdı kızdı bide :(
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım belki sürpriz yapar, gün daha bitmedi bekle bakalım.
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bizim hiç olmadi ya canım öyle bişey;))10.yila girdik
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ayy aynı benimki benimkide gorevdeydi kutlamadi gediyede almadı şimdi ikinci geliyor hala solenirim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 367 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 469 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Esrageylani (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 731 göst.