0 oy
1,445 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,859 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ya kızlar kusura bakmayın çok özür dileyerek soruyorum oğlum 18 buçuk aylık 5 aylıkken sünnet oldu ablamın ufak oğluyla birlikte ikisinin arasında 17 gün var benim oğlum büyük ablamın oğlunun bezini alırken pipisi hep ereksiyon halde oluyor ama benim oğlumun hiç görmedim ereksiyon halde olduğunu şu iki gündür de annem dedi altını alırken banyo yaptırırken hiç görmüyoruz acaba birşey mi var falan diye kafama takıldı sağlık sorunu olabilir mi doktora götürmeli miyim acaba bana mı denk gelmiyor lütfen beni linclemeyin çok kafama taktım 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim bi akrabaninda oģlununpipisi yok gibi duruyordu  içene doğru bastırmışsın gibi doktor kilodan demis canm eger bebegin kiloluysa ondan olabilir
tarafından
Doktora götür canm için rahat etsin
(4,859 puan) tarafından
Kesim goturcem ama annemle.giderim.utanirim.doktora.demeye :)
tarafından
kz utanılacak bisey yok ki :))
(4,859 puan) tarafından
Ben utanırım ya :) sünnet olduğu doktora götürürüm pipiye mudahele eden o ve erkek doktor :) cekinirim ben diyemem o yüzden annem desin :)
tarafından
İyi sen bilirsin :)
-Reklam-
0 oy
(39 puan) tarafından
Sen sabah uyaninca bezini ac hemen çiş yapar afedersin kalkmis olur benim paşa öyle hemen çise götürüyorum bende alissin diye
(4,859 puan) tarafından
Sabah 10 gibi kalkıyor kalka
Kalkmaz bakarım birazda oynucam eğer buyumezse.kesin.goturcem doktora
0 oy
tarafından
Canim elinle biraz oyna bilincsiz kalkmasi lazim benim oglum sunnet olmadigi icin sunnetten kaynakli olup olmadigini bilmiyorm
(4,859 puan) tarafından
Öyle yapcam oynayınca da kalkmazsa  kesin doktora gitcem çok taktım kafaya
tarafından
Bence de gotur canm bise varsa kucukken onlemini alirsin sunnetten once var miydi bi sıkıntı
(4,859 puan) tarafından
Sünnetten önce bı kaç sefer görüyordum ama sünnetten sonra hiç denk gelmedim
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Doktora git canim normal olan tabi ki tepki vermesi illa çiş edince değil oglum 4 aylik bezini acarım çoğu kez şaha kalkmis olur;)

(7,654 puan) tarafından
Kontrole gidince kadin doğum dr na bile sorabilirsin
(4,859 puan) tarafından
Bilir mi ki yaa terslemesinler sonllra beni
(7,654 puan) tarafından
Ne münasebet terslemesi hocam alakasiz bisey soracam de sor
(4,859 puan) tarafından
Su bakalım 15 inde kontrole gitcem.olmadi bı sorarin
(7,654 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Bence bi göster doktora benim oğlan sinirlenirken çiş fln yaparken kalkıyor
(4,859 puan) tarafından
Hiç denk gelmiyorum annem de fark etti ama kesin goturcem doktora
tarafından
Götür için rahat eder inşallah bir şey çıkmaz
(4,859 puan) tarafından
İnsalah insalah bana denk gelmiyordur
0 oy
(77 puan) tarafından
Oglun kac aylik benimde oglum 1 yasinda bende hic denk gelmedim ama sen bir bacaklarina falan masaj yap biraz elle oluyorsa bir sikinti yok ama olmasa bir sikinti var ben ogluma masaj yaparken yada elerken oluyor sende bir kere dene
(4,859 puan) tarafından
18 aylık oğlum ıslak mendille siliyorum banyoda yıkıyorum ama hiç büyümedi bezini alırken de denk gelmedim ama yarın iyice oynucam bakalım nolcak
(77 puan) tarafından
Pipisi kucukmu gomuk pipide ola bilir
(4,859 puan) tarafından
Pipisi küçük ama gömük değil
0 oy
(467 puan) tarafından
Cok afedersiniz   ama sormak zorundayım pipisinin başı içerimi giriyor  kilolumu oğlunuz 
(4,859 puan) tarafından
Yok kilolu değil en son 11.700 du kilosu pipi normal şekilde duruyor içe gömük değil ama hiç buyudugune denk gelmedim
0 oy
tarafından
Pipisiyle oyna biraz bakalim olacakmi benim oğlum  kucukken doktor o şekil kontrol etmişti oynayinca oluyor dene bakalım 
(4,859 puan) tarafından
Sabah oynayım dedim huylandi altını zor kapattirdi
tarafından
Dene canim huylansin birsey olmaz bak bakalim bir hareketlenme oluyormu
0 oy
tarafından
Bunda ozurdilecek bişey görmüyorum cnm normal bı sorun kız belki szee denk gelmiyo cnm
(4,859 puan) tarafından
Ya ne bileyim şimdi bı şuursuz çıkar laf söyler bende kalbini kırarım olmaz yani. İnşallah bana denk gelmiyordur
tarafından
İns cnm bnm
0 oy
tarafından
Valla bende 3 erkek yeğen büyüdü yanımda dediğin gibi illa kalmıyordu cisleri gelince acarken oyle görünce çiş yapmasın diye tutardilar ben seyirciyken görüyordum  acaba biraz açık kalsada alti gozlmeleseniz çiş yaparken mümkün değil kalkmamasi
(4,859 puan) tarafından
Hiç denk gelmedim banyo yaptırırken de pipisini yıkıyorum yine kalkmıyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen görmüyor olabilirsin canım çişe tut wcde kontrol et 
(4,859 puan) tarafından
Bezliyorum hala iki aydır sürekli çiş kaka var mı diye soruyorum en azından bilsin diye bı kaç kere söyleyince gösterdi ama WC ye hiç tutmadim
(13,202 puan) tarafından
Tut artık ufak ufak en azından görmüş olursun
(4,859 puan) tarafından
Annemede dedim ama daha erken kızım dedi
(13,202 puan) tarafından
Valla 10 aylık 15-20 gündür bez değişiminde sabah kalkınca tutuyoruz hep bir yaşında kız erkek söyledik çiş hiç de erken değil.
0 oy
tarafından
Mutlaka götür doktora canim
(4,859 puan) tarafından
Öyle yapcam ya insalah birşey yoktur
tarafından
Sanmıyorum birşey olsun ama tekbir elden birakmamak lazım  canim İnşallah yoktur
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(7,935 puan) tarafından
1yaşından bu yana altını alırken eliyle dokununca oluyor oğlumda bi de pis pis gülüyor kerata şuan 2yaşında
(4,859 puan) tarafından
Sabah bende dokundum huylandi altını zor kapattim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 594 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 813 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
0 oy
2 cevap 151 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...