0 oy
760 göst.
Aile kategorisinde (395 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evden kaçtım sabah sabah eşimle zaten sorunlarımız vardı eve gelmemeleri içki uyuşturucu iddia daha ne olsun zaten ilgi alaka sıfır evimizi dağıtıp annesine taşınmıştık falan eve birdaha gelmezsen giderim dedim bu sabaha kadar bekledim sabah 5 de babamı aradım aldı beni kaynanamlar falan duymadan çocuğumla çıktık babamlara geldik duyarlar burda oldugumu ama akşamı bulur bana yazanlara merak etmeyin diyorum sadece eşimi terkettim diyorum yakın aileye yani sadece görümce vs eşim köpek gibi beni arıyormuş şimdi akıllansın bıktım karnım burnumda 

Teşekkür ederim destekleriniz için çok yorgunum herkese dönemedim maalesef gelen giden yok suan telefonum da uçak modunda ancak internetten yazabiliyorlar eşimde engelledim  cocugu falan da göstermicem bir süre zaten görmek istese kendileri eve gelirdi gece 

25 Cevaplar

+4 oy
(25,224 puan) tarafından
Böyle bi herife umarım bidaha dönmezsin 
(395 puan) tarafından
İnşallah dönmem istemiyorum dönmek ama hayat beni mecbur bırakmaz ise iki haftaya doğum yapıcam
(4,961 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ailen destekçinse neden donesin ki çocuklarına anne ol yeter
tarafından
Ailen kapi gibi arkandaysa arkana bile bakmadan kurtul oyle bi adamdan sana da cocuguna da sahip cikiyosalar hic dusunme bile dönmeyi
-Reklam-
+2 oy
(2,291 puan) tarafından
Ah kadinlarin çilesi.....
+1 oy
(2,826 puan) tarafından
İyi yaptın gitmekle ve aklın varsa dönme bir daha o kötü huyları yüzünden ne sana eş olur ne evlatlarına baba olur nede evinin reisi olur 
(395 puan) tarafından
Kendi basına bir birey dahi değil zaten inanki tek isteğim düzelmesiydi ama asla düzelmedi
(2,826 puan) tarafından
Kolay kolay düzeleceğini zannetmiyorum canım anlattıklarından
0 oy
tarafından

Hakkınızda hayırlısı olsun inşaallah

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun. Ailen arkandaysa bir daha dönme bağımlı bi insan huyundan vazgeçmez
(395 puan) tarafından
Hep çabaladım ama sonuç aynı kudurmuş artık
0 oy
(579 puan) tarafından
Senin yerinde olsam asla geri dönmem geri sakin öyle bi hata yapım deme canım Allah yardımcın olsun inşallah 
(395 puan) tarafından
Amin inşallah Allah biliyor gram dönmek istemiyorum ama mecbur kalmadıkça dönmem
(579 puan) tarafından
Sakin o çocukları o babanın eline bırakma ailen arkandaysa sırtın yere gelmez kuzum ama o adamdan baba olmaz zaten madde kullandığını söylesen mahkemede devlet vermez çocukları ona nafakani hem kendine hem çocuklarına al otur evlatlarını kendin büyüt
0 oy
tarafından
Ondan adam.olmaz bacim hayatını.kurtar
(395 puan) tarafından
Kendimi de geçtim çocuklarımı kurtarmam lazım
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun
(395 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,485 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın öyle birinden ne adam ne koca ne baba ne de evi geçindiren biri olur ailen arkanda olmasa bile geri dönme hayvanlar bile ondan daha iyi baba olur şeref....z
(395 puan) tarafından
Kesinlikle öyle çok denedim şans verdim ama yok
(5,485 puan) tarafından
Bi insan 7sinde neyse 70indede aynıdır huylu huyundan vazgeçmez
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Alkol, uyuşturucu, kumar. Ne ararsan var eşinde. Bence evliliğini gözden geçirmelisin böyle ömür geçmez
(395 puan) tarafından
Geçirsem evli kalmama sebep dahi yok inan
(4,725 puan) tarafından
Yani ben direk boşan diyemem. Karar senin ama zerre düzelme umudu yoksa kendini, gençliğini, bebeğini heba etme
(395 puan) tarafından
Evet bende direk boşanmam tabi çocuğum babasını biliyor ama ona bensizliği sonuna kadar yaşatmam lazım ki aklı basına gelmeli
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Maşallah o kadar şeye rağmen karnın da burnunda dönersin 3 güne na yapcan o halde baba evinde
(395 puan) tarafından
Valla birşeylerin değişmesi gerek artık
0 oy
(186 puan) tarafından
Böyle bir adama dönmemelisin hayatını daha fazla mahfetme
(395 puan) tarafından
Kesinlikle dönmek istemiyorum iki haftaya doğumum var zorunda kalmadıkça dönmicem
(186 puan) tarafından
Ailen,kabul ediyorsa kal,ailenin yanında
0 oy
tarafından
En iyisini yaptın nerde olduğunu söyleme merak etsin dursun köpekk
(395 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Evet söylemedim bende cocugu da evde yok yeni dogucak bebeğin çantasını bile aldım tamamen gittiğimi anlasın istedim
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah değişir veya düzelir 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Böyle bi adamdan neden çocuk yaparsın ki o yavrunun ne günahı var ve inşallah ailem beni kabul etmiyor vs diyip o adama dönmezsin
(395 puan) tarafından
Çok güzel evliliğim vardı beni görsen derdin bu adama 5 çocuk da verilir diye ama herşey bir anda altüst oldu
(1,120 puan) tarafından
Valla kimseye güvenme canım 5 değil 10 çocukta versen düşünmen lazım
0 oy
(546 puan) tarafından
Cocugumu alip ciktim demissin.bir de hamilesin.boyle adama? 2 cocuk? cok uzuldum o cocuklar icin...
(395 puan) tarafından
Maalesef 9 ay öncesine kadar okadar güzel hayatımız vardı ki ama bu 9 ayda tüm herşey altüst oldu 9 ay öncesinde ona 5 çocuk bile verebilirdim
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Hakkinda hayirlis olsun
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Burnu suetsun uzun bı müddet gidişata bak belki akillanir hmn pesetme 
0 oy
(813 puan) tarafından
Bencede aklın varsa dönme bi daha o eve canım 

Benim eşimdede içki varmıydı bilmiyorum ondan şüpheliyim ama iddiayla karı kız vardı bende terkettim evi annemlerdeyim ve boşanıcam 

İki senedir kumarının düzelmesini bekliyordum ama düzelmedi üzerine beni aldattı bende boşanıyorum. Ailen Arkandaysa asla dönme düzelmez o adam 
(395 puan) tarafından
Allah hepimize sabır versin inşallah
0 oy
tarafından
Bence donmemelisin. İkinci çocuğu keşke yapmasaydin. Ben çocuklarım böyle bir adamla büyüsün istemezdim. Bazen anne babasizlik herşeyden iyidir. Annem olmasaydı diyorum bazen. Öldü bilseydim en azından savaşacağım tek şey annesizlik olurdu. Yaşasaydı beni severdi derdim bana iyi davranırdı saçımı oksardi kendimi teselli ederdim. Bazen öyle şeyler yaşanıyor ki anne gibi kutsal bir varlığın olmaması bile daha kolay geliyor . 

Senin yerinde olsam çocuklarımi böyle bir adamın varlığından habersiz büyütürdüm. Kaldı ki onlar herseyimizi taklit ediyor. Kızım benim mimiklerimi bile almış kötü davranislarimi nasıl almasın. 
(395 puan) tarafından
Evet bir kızım var oğlum da olucak ona benzesin istemem asla

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,548 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 281 göst.

379,625 soru

11,364,236 cevap

34,841 kullanıcı

...