0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (1,158 puan) tarafından
Hanimlar annemle babam delta varyantli koronaya yakalanmis bizde onlarla temasli oldugumuz icin karantinadayiz bugun 4. Gunumuz cok sukur annemde hic bisey yok babamda normal grip gibiydi ama suan oda iyi ikiside 3.doz asilarini oldular daha dogrusu 3.doz asilarini olurken zaten virus vucutlarindaymis babam asinin aksami halsizlesti sonraki gecede baya oksurdu ama babam genelde bu aylarda hep bi soguk alir hastalanirdi o yuzden cok ustunde durmadi tabi gece oksurunce ertesi gun test yaptirdi aklinizda olsun bu yeni varyantta normal soguk alginligi gibi oluyormus eger ki kendinizi grip vs. Gibi hissederseniz yinede bir test yaptirin allahtan babama dedik git diye yoksa allah korusun bilmeden kac kisiye yayilirdi insallah tabi kimsenin basina gelmesin kendinize cok dikkat edin annemle babamada dua edin insallah bu sekilde atlatir bitirirler 

8 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gecmis olsun rabbim sifa versin
(1,158 puan) tarafından
Cok sagol canim
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Aşının faydaları deyip susuyorum. Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin. Biz de geçenlerde ailecek fenagrip olduk virüslü müydük acaba? Tabi hiçbiyere gitmedik tedbiren 10 gün evden çıkmadık yinede
(2,443 puan) tarafından
Eşim iş yerinde çoğu kişi grip dedi ki iş yerinden covide yakalanmayan bi eşim kalmıştı nerdeyse. Sonra eşim grip oldu 3 gun bogazi agridi sonra gribe cevirdi. Ondan kizima bulasti kizimdan bana ve gorumceme, gorumcemin kizlarina bulasti. Arti olarak esim gribi daha yeni atlatmisken annemler gelmisti yegenim annem babam ve kiz kardesim de hastalandi. Annem cok agir gecirdi suan aklima geldi olabilir mi diye valla. Grip olunca hic virus olcagini dusunemedim
(1,158 puan) tarafından
Sizinde baya bulasmis canim insallah degildir normal griptir bizde bi an normal grip diye dusunduk ama icim rahat etmedi babama dedim git bi test yaptir diye sonuc boyle cikti
(2,443 puan) tarafından
Ya benim eşim esen yelden boğazı ağrır. Kendini ceryanda bıraktı diye üstüne düşmedik. Sonra grip salgını var dediler o zaman deltayı duydum ama belirtilerini bilmiyordum valla
(1,158 puan) tarafından
Yigenim falanda agir grip oldu babamla ayni anda dedik onada sende test yaptir diye onunki negatif cikti ama tabi her grip olanda olucak degil ama en azindan test yaptirmak onemliymis ben bunu anladim artik sizinde bununla gelmis gecmis olsun canim
(2,443 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
tarafından
İsimleri bile ürkütücü
tarafından
Çok geçmiş olsun
(1,158 puan) tarafından
Sagol canim valla cesit cesit turuyor nasil biticek bu lanet hastalik anlamadim
0 oy
tarafından
Aşının faydaları umarım olmayanlara da ders olur 
(1,158 puan) tarafından
Aynen canim babam eger ki asisi olmasaydi sanmiyorum bu kadar rahat atlatsin normal gribi bile 15 gunden once yataktan kalkamazdi surekli serumlarla atlatirdi cok sukur allahima suan cok iyi
0 oy
(10 puan) tarafından
Rahat geçirmişler hangi aşıyı oldular acaba ? Çok geçmiş olsun bu arada 
(1,158 puan) tarafından
Cok sagol canim onlar yastan dolayi 2.doz sinovac oldular o zaman biontech daha gelmemisti en son 1 temmuzdada 3. Doz biontech vuruldular
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Geçmiş olaun canim, hafif atlattiklarina cok sevindim haberlerde insanlarinkorkutuyorlar normal koronadan 3 kat daha olumcul diye...biktiknartik cidden bi bitseydi
(1,158 puan) tarafından
Cok sukur hafif atlatiyorlar canim ama asinin etkisiyle bence bu kadar rahat geciriyorlar cunku babamin normal gribi bile cok agir gecerdi insallaj boyle atlatirlarda biter
0 oy
tarafından
Bunun delta plus olanı da var..bir an önce 2.doz zamanım gelse de olsam en azımdan hsfif atlatırım geçmiş olsun
(1,158 puan) tarafından
Sadece delta olan dedi gelen kisi cok sagol canim asinin bence etkisi cok buyuk
0 oy
(894 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kronik rahatsızlıkları varmıydı 3. Doz biontech yaptırdıkları için sordum. Annem 2. Dozu olacak babam 2 doz snovac oldu biontech için korkuyoruz açıkçası tansyon şeker var bir de kendileri mi randevu alıp yaptırdılar yani herkes hemen yaptırabiliyor mu 
(1,158 puan) tarafından
Babam seker hastasi ve yaninda bir suru hastaligi var canim tansiyon vs. Annemde tansiyon hastasi randevu aldik yaptirdilar ama randevusuzda yaptirabiliyorlar eger ki 3 ay gecmisse uzerinden ve 50 yas ustuyse yapiyorlar canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 292 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

381,462 soru

11,420,561 cevap

34,975 kullanıcı

...