0 oy
199 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (791 puan) tarafından
Kızlar sadece anne sütü veriyorum ekmeği aldım dye çok ağladı tekrar verdm sustu acaba ek gıdaya geçsemmi

8 Cevaplar

0 oy
(8,553 puan) tarafından
Kız sende ha. Sırf soru olsun diye mi sordun. Eline ne versen ağzına sokar o zamanları  :D
(791 puan) tarafından
Yok kız merak etim anlyomu dye
(8,553 puan) tarafından
Geçebilirsin yavastan cnm zamanı gelmis
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
5 ayliksa gecebilirsin canim ufaktan alerji yapmayacak seylerden basla
(791 puan) tarafından
Tşk ederm canm
(6,053 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
tarafından
normal merak ediyordur 6 ay dolduktan sonra basladim ben doktoruna daniz
tarafından
hayir anne sutu alan cocuk icin 6 ay tamamlaninca ek gida onerilir doktorumuzda bu yondeydi.. haa 4 de baslayanlar var ama cocugun gelisimi buna uygun degil.. mama verenlere doktorlar erken oneriyor o yuzden bisi diyemem
tarafından
Evet mama yiyenlere erken öneriyorlar o yüzden seninkisi mama mı anne sütümü diye sormak istedim . Mama ile beslenen bebekler kaç aylıkken vermek gerek peki ?
tarafından
onu doktor kontrol esnasinda soyluyor kilosuna ve gelisimine bakarak ben anne sutu verdim doktorda baslatmadi ztn bende basla dese baslamazdim simdi herkes ne dese yanlis olur mama alan her cocuk da farkli
tarafından
En son p.tesi gittim doktora kızımın aşısı vardı. Kilosu 6.600 çıktı kiyafetten düştü . 6.400 dedi nasıl dedim iyi kilosu dedi. Baska birşey demedi kalabalıktı soramadım ek gıdayı. Herkes aşı olmaya gitmiş. Hızlı hızlı vurup geçiyorlardı aşıyı.
tarafından
anladim cnm bekle biraz daha zamani gelmeden bnmkide cok hevesliydi lakin artik yemesi gerektigini anlayinca o agizlar tikaniyor :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ekmekle başlama yogurtla basla ben 5 aylik basladim doktorum sindirim sistemi henüz gelismez bi ay daha bekle demisti :D
0 oy
(27,339 puan) tarafından

He geç Bacı çocuk ağladı diye :)

(791 puan) tarafından
Kız neblm belki aç dye ağladı
0 oy
(171 puan) tarafından
Eline ekmek vermişsiniz alınca ağlamış. Bu çok normal. Eline lolipop verdin ağladı. Her gün şeker mi vereceksin? :) Ek gıdaya 180 gün dolunca başlamayı öneriyor doktorlar. Erken başlamak isterseniz doktor yönlendirmesi gerekir. 
(791 puan) tarafından
Ya şeker ne alaka burda ndn dalga geçyonki bilen annlere soryom acaba aç diyemi ekmeğe ağladı emiyo Du
(171 puan) tarafından
Yok diyorum ya bu açlık göstergesi değil. Neden dalga geçeyim kız örnek verdim. Benim kızım ağzına kumanda sokuyor alıyorum ağlıyor:))
0 oy
tarafından
ufaktan yoğurt falan verebilirsin benim 5 aylıkken hemşire yoğurt verebilirisn demişti 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tadimlara geç canım anca bitiyor zaten 6.aya kadar tadım süresi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 389 göst.
+1 oy
30 cevap 612 göst.
27 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu