0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar hamak beşik aldım ama kızımı yatırınca kenara kayiyo duz ortada durmuyo besikte yamuluyo ne yapmam lazim altında bantlı bi yer var ama bilemedim 

6 Cevaplar

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Evet geniş geldiği için bebekler bir kenara yaslanmayi seviyorlar yöneldiği tarafa küçük bi yastık koyun o zaman ortada kalır 
(2,172 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim :)
-Reklam-
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Canim bizdede hamak besik var aynisi oluyor. Capraz yatiriyorum.  Mesela kafasi sag yandami ayaklarini asagi sola koyuyorum biraz daha rshat oluyor. :)

(2,172 puan) tarafından
Oylede yamulttu beşigi bizimki :)
0 oy
tarafından
Bizde de aynısı var hamağın ben tam ortasına yatiriyorum o yüzden yana doğru kaymiyor sallanirken falan
(2,172 puan) tarafından
Ortada durmuyo ki kıpır kıpır surekli
tarafından
Bi uyutmak için yatiriyorum o yüzden yanlara pek kaymiyor benim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
4 aydır kullaniyorum malesef öyle oluyor canim ben en son çözümü içindeki sünger in daha kalınını yaptırmakta buldum sünger in inceliğinden oluyormuş, zaten onu anladım 
0 oy
(77 puan) tarafından
Sünger gibi bsy yaptırmanız lazm
0 oy
(12 puan) tarafından
Bu beşiklerde gaz problemi daha az oluyomuş sanırım bi arkadaşım vardı eve kurmuştu böyle çok rahhat ettik beşiğine alınca ağlıyo diyodu gerçekten faydası varmı?
(2,172 puan) tarafından
Bugun denedim bende daha bizim kız iyi uyudu  besigi mi sevdi yoksa bugun uyuyası mı vardi bilmiyorum cunku biraz dengesiz benimki ❤ ayakta sallamaktan kurtuldum en azından biraz salladım uyudu butun islerimi hallettim rahatca

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 128 göst.
20 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Karagozlummm (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı