0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Siyahlar için olayı indirimdeydi aldım ama kullananizin var mi aranızda? 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben onceden kullandim yani farketmedi hic bence 
tarafından
Anladim indirimdeydi bu siyahlar tuhaf birsey oluyi tuy falan simdi hemen yikadim serdim açıkçası hemen çıktım evden isim vardi kurdugunda anlarim herhalde
tarafından
O zaman anlarsin kuzum ama ben yikadigimsa bisi fark etmiyordu
tarafından
Anladim kuzum sağol
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Benn)) eşimin siyah giysilei için kulanıyordum ama bitti yenisin almam lazım kokusuna bayılıyorum
tarafından
Eveewt kokusu güzel indirimde 12 tl aldım ondan dolayı denemek istedim bakalim yikadim kurusun oyle bakicam bakalim
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Gereksiz pahalı geliyor bana omodan şaşmam hiç kullanmadim
tarafından
12 tlydi indirimde ben sabit birseyde kalamıyorum açıkçası biraz o konuda hepsinden kullanasim var hepsi evimde olsun istiyorum. ..

Ama bunu cidden eger hosum giderse devam ederim diye düşünüyorum siyahlardaki seyi sevmiyorum inşallah iyi olurda beğenirim 19.tl normel fiyatı cokta pahalı degil bence
0 oy
tarafından
Omonun kullanıyorum siyahlar içinde. Perwoll pembe olanı kullanıyorum. O iyi siyahlar için olanı bilmiyorum 
tarafından
Anladim kuzum ;)
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Tabi kullanıyorum canm tursin siyah lari kırmızı lari bozuyor
tarafından
Aynen canım ben tursil kullanıyorum normelde
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç fark etmiyor sırf para tuzağı bence ya kullanmıştım
tarafından
Deniycem bakalim fark görürsem genelde esim pantolanlardan cok sorun sey ediyordu belki o memnun kalırsa devam ederim
0 oy
(133 puan) tarafından
Guzel yikamiyo
tarafından
Anladim
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Valla ben renkli siyah fark etmez bir deterjan kullanıyorum bugün aldım daha alo aldım kokosuda çok güze lekelerdede guzel
tarafından
Bende oyle yapıyorum denemek icin aldim canm sadece.  Tursil kullanıyorum ama bende alo düşünüyorum deniycem onuda
0 oy
(261 puan) tarafından
Ben renklilerimi hep pervol kirmixi ile yıkıyorum toz deterjanı iz kaliyor diye memnunum gayetde
tarafından
Perwol siyahinj aldim indirimde diye oda deneme için insallah güzel olur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 315 göst.
0 oy
0 cevap 31 göst.
27 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Perikiziii (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...