0 oy
217 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (195 puan) tarafından
Kizlar haftaya insallah işe başlıcam  iki cocuk var buzluga atip isten gelirken yemek yapilabilecek seyler var mi  yada cocuklarin kahvaltisi için poğaça gibi tarifler varmi buzluga atilabilecek yardimci olursaniz sevinirim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Birsürü tarif var canım YouTube den bak ne yapmak istiyosan

(195 puan) tarafından
Sizin bildiginiz varmi canim hic bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Her daim börek olsun buzlukta. Sarma, dolma biber, kavrulmuş veya haşlanmış kuş başı, anne köfteaklıma şimdilik bunlar geldi
0 oy
(1,691 puan) tarafından
canim pratik olsun dersen borek di pogacaydi onlar zaten ful koyuluyor bide buzluga nohut kuru fasulye hasla koy gelince hemen yaparsin onun haricinde patlican kabak falan kizart koy yemeklik 
(195 puan) tarafından
Canim tarif olarak ariyorum ama youtubeden bakarim artik simdi nohut hasladim koydum poğaça tarifi bakiyorum birde borek koyacam bazilari sarma koyuyor ama ben pek emin degilim
(1,691 puan) tarafından
pismemis sekilde yaprak sarip koyuyorum ben bisey olmuyor canim tavuk falan haslayip suyunu koyabilirsin hizli corba yapmak icin baskada aklima gelmiyor kuzum seviyolarsa fellak koftesi yuvarlayip koyabilirsin oda hizli olur herseyi hazir olunca
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Köfte börek dolma mantı bunlar geldi aklıma canım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Nohut fasulye pogaca sarma biber dolma sigara böreği bunları atabilirsin buzluğa 
(195 puan) tarafından
Biberi nasil çiğ den mi canim
(14,079 puan) tarafından
Evet sonra çıkar kaynat
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Yollayayım  canım birkac tarif
0 oy
(3,861 puan) tarafından

image

image

image

bunlarin dışında

icli kofte yap at

Köfte  yap sekil ver dondur posetle

Nohut haşla  koy

Barbunya haşla koy

Buzluk boregi  yap ya da sigara boregi sar at. Vs vs...

(195 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim yapacam hazirlik yapmam lazim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
17 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
0 cevap 61 göst.
4 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde MiranAsaf (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 466 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı

...