0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (1,635 puan) tarafından

Ya sabah sabah aklıma bi anım geldi :D

Biz 6 yıl sevgili kaldık. Annem biliyodu babam bilmiyo gibi davranıyodu :D

2015 senesi üniversiteden mezun oldum bi rahatsızlıktan dolayı hastaneye yattım. Annem babam beni hastaneye yatırıp gittiler. Annem giyecek bişeyler yollicaktı babamla.

Neyse yattım hastaneye bizimkilerde gitti. Sevgilim geldi hastaneye kuzeninin eşiyle beni görmeye. Ben yürüyemiyodum sigara içmeye inelim dedik eşim tekerlekli sandalye bulamaya gitti. O sıra benim bi tuvaletim geldi. İshal olmuşum :D

Tuvalete girdim ve babamın beline taktığı anahtarın sesini duydum ama tuvaletten çıkamıyorum:D

Tuvaletten bi çıktım babam eşim ve eşimin kuzeninin karısı karşımda dikiliyo. Babam eczaneye gitti eksikleri almak için bizde aşağı indik sigara içmeye. Babam eczaneden geldi var mı başka isteğin dedi yok babam sağol dedim. Eşim babamın elini öpmeye yeltendi ve öptü de. Kuzeninin eşi de tokalaştı babamla ve babam bizi orda öylece bırakıp gitti.

Babam gidince anlattılar. Benim saftirik eşim tekerlekli sandalyeyle güle oynaya benim odaya girmiş babamı karşısında görünce aaa yanlış geldim ben diye kaçmaya çalışmış :D

Kuzeninin eşi de gel lan buraya öp amcanın elini demiş. İlk öpmeye yeltendiğinde öptürmemiş babam sadece el sıkışmış. Kuzeninin eşi kendini tanıştırmış sonra bu da müstakbel damadınız demiş. Babam gülümsemiş :D

İsteme gününde kuzeni ve eşide vardı babam kızı görür görmez ben seni bi yerden tanıyorum ama dedi güldü.

Sanırım bu olanlardan anneme bahsetmedi babam yoksa telefonda bile olsa o an ağzıma ederdi :D

Babamda hiç bahsetmez yıllar geçmiş olsa bile. Ama eşimi de çok sever sağolsun

18 Cevaplar

+1 oy
(44,603 puan) tarafından

Taniyodu çünkü akrabayiz:Pbenim annemle kayinbabam amca çocukları☺️

(1,635 puan) tarafından
Ooo iyiymiş o da ☺️
-Reklam-
+1 oy
(3,167 puan) tarafından
Biz görücü usulüyle evlendik bn tanımıyorum ki annem babam tanışın eşim Türk bn kürt cnm 
(3,167 puan) tarafından
❣Gam❣Sat❣ Allaha ćok şükür mutluyum
(1,635 puan) tarafından
Maşallah mutluluğunuz daim olsun inşallah canım ♥️
(3,167 puan) tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun ❤
(1,635 puan) tarafından
Amin cümlemizden inşallah canım ♥️
(3,167 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
+1 oy
tarafından
Esim amcamin 20 yılik arkadasiydi babamda taniyordu amcamin dugunune bile gelmis bir bir kac yerde bile birbirimizden jabersiz bulunmusuz ama hic gormedik birbirimizi 
(1,635 puan) tarafından
Kader canım işte ☺️
0 oy
tarafından
Yoooo benim sevgilimdi hatta annemde artk onlar tanışmak istiyordu annem tutturdu kafe ha kafe sonra babama söylemiş babam 40 45 gün knusmamis annemle sanki anam bulmuş gibi :))) neyse babam demiş madem öyle bir şey var çağır eve
(1,635 puan) tarafından
Kız eve çağırmasını geçtim beni dışarı görüşmeye yollamazdı.
Bende gider babama derdim arkadaşla buluşcam bana para ateşle ☺️
Annem resmini bile görmek istemezdi düşün canım
tarafından
Ahahah Allah'ım ya bende bazen yeni yeni anneme eşimle gelzigim yerleri anlatıyorum dökül dökül diyo
(1,635 puan) tarafından
Bu analar çok fena yaaa. Ama Allah var benimki pek sormaz.
Bi kere cüzdanımda tren bileti görmüş. Evlendikten sonra sordu oraya gittin demi ben gördüm ama bişey demedim diyo ☺️☺️
Alem kadın yaaa
tarafından
Dün konu döndü dedimki ilk hasanla gorustugumde zar zar ariyordun dedim ve o gün damadın dediki ciddi düşünüyorsan oturalım yoksa oturmayalim kaynanamla ben annem oturuyoruz hele anlat diyor ufak ufak anlatıyorum
(1,635 puan) tarafından
Anlat canım nolcak sanki. Evlenmişsin artık ☺️
0 oy
(15,836 puan) tarafından

Amcam tanıyordu. Babam da beni vermek istemiyordu. Amcam sağolsun babami ikna etti verdi gitti beni :D

(1,635 puan) tarafından
Ee iyi olmuş yaa en azından bi büyük girmiş araya
0 oy
tarafından
Tanımaz :) sadece yeni telefon almıştım. Kağıda grafiti gibi isimlerimizi yazıp taratmış telefonuma ekran kilit resmi yapmıştım. Babam dedi bakayım telefonunà verdim bakıyordu sonra kilİt tuşuna bastı o an ismi geldi. Ne yazıyor dedi. Bişey değil baba ya dedim aldım elinden ama okudu yani :)) o kadar yani biliyordu 
(1,635 puan) tarafından
Bizimkide biliyodu ama işte olmadık bi zamanda olmadık şekilde tanışmış oldu ☺️☺️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yoooo. Beni istemye Şubat'ta tanistirdim. Ekimde ewlendim
(1,635 puan) tarafından
Bende temmuzda tanıştırıp Kasım'da evlendim ☺️
0 oy
(3,452 puan) tarafından
İstemeden önce eşim bize geldi annem ve babamla tanışmaya, sonra ailecek tanışmaya geldiler, sonra da istemeye geldiler, yani tanıştırdım tabiki istemeden önce, hiç görmediği biri direk istemeye gelemez diye düşünüyorum :))
(1,635 puan) tarafından
Kız bizimde ailecek geldiler tanışıldı. 1 hafta sonra isteme nişan oldu zaten elbet tanıştılar ama 6 yıl sevgili kaldık o süre zarfında hiç tanışmadılar evlilik öncesi dışında ☺️
0 oy
(374 puan) tarafından
Kendisi dayiminoglu olur 
(1,635 puan) tarafından
Eeee daha ne olsun ☺️
0 oy
(186 puan) tarafından
Annemle erkek kardeşim biliyordu 
(1,635 puan) tarafından
Yüz yüze görüşmüşlermiydi. Benim annemde biliyodu ama asla tanışmam dedi durdu ☺️
(186 puan) tarafından
Evet tanıştırdım ilk annem kardeşimle daha sonra babamla işler ciddiye bindiği zaman
(1,635 puan) tarafından
Yaa benim annem hiç tanışmak istemedi. Milletten bişeyler duyup sürekli cephe alıyodu. Ben söylediğimde bana inanmıyodu.
Biri demişki Kürt onlar. Dedim anne öyle bişey yok Kürt falan değiller yok Kürtmüş onlar diyodu. Ay deli etti beni kadın o zamanlar yaaaa ☺️
0 oy
(119,071 puan) tarafından
3 sene sevgiliydik tanidilar o ara☺️
(1,635 puan) tarafından
Oh ne güzel olmuş
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Eşimin teyzesini tanıyordu arkadaşlardi 
(1,635 puan) tarafından
Hee teyzesi aracı oldu bi yerde ☺️
(3,701 puan) tarafından
Aynen öyle annem o zamalr okulda çalışıyordu yanında yanında kız öğrenci teyzesi bunu bana versene demiş annemde hiç oğlu olmadığıni bildiği için şakasına benim kızlar böyle çıkın mi olur demiş oda önce kendi geldi sonra da eşim geldi
(1,635 puan) tarafından
☺️☺️☺️ ne güzel canım
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Teyze çocuklarıyız valla ben 5 yaşındaymisim eşim 8 taa o zman demişler bunu buna alalım die hep öle solendi sonra evlendik
(3,419 puan) tarafından
Amin canm valla nefret ediyorum eşimin ailesinden teyzem olur ama akraba insanı yılan gibi sokar mis dogruymus
(1,635 puan) tarafından
Evet ya hep öyle diyolar ama hiç denk gelmedim evlilik olarak
(3,419 puan) tarafından
Allah göstermesin canm uzak dur valla
(1,635 puan) tarafından
Yok canım yaa hiç akraba evliliğine sıcak bakmıyorum zaten. Allah yardımcın olsun
(3,419 puan) tarafından
Amin canmm insAllah
0 oy
(310 puan) tarafından

Benimde kayınpederim teyzemin oğlu oluyo bazen düşününce saçma geliyor kuzenimin oğluyla evlendim iyi halt etmişim:)

(1,635 puan) tarafından
Mutluysan ne önemi var canım ☺️
0 oy
tarafından
Tanimiyordu hatta ogrenince asla vermem dedi keske vermeseydi ben slk gibi israr ettim evlenicem diye :((((
(1,635 puan) tarafından
Yaaa mutlu değil misiniz :((
tarafından
Bosaniyorum canim daha 3 yillik evliydik 9 aylikda bi kizim var kimse istemez ayrilmak ama hem mtlu degildim hem de aldatti beni bazem anneleri dinlemek gerekmis bunu anladim
(1,635 puan) tarafından
Evet bazen öyle oluyo. Kimi insan aşktan kör oluyo ama evlenince değişiyo işler. Kısmet canım. İnşallah bundan sonra hep mutlu olursun kızın ve sen ♥️
tarafından
Amin canim insallah ❤
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Biz markette tanıştık ikimizde orda çalışıyorduk gece 12 de çıkıyorduk babam almaya geldi tuttum benimkini kolundan baba ben bu adamı seviyorum biz konuşuyoruz bak bu babam buda kenan dedim orda tanışırdım onları el sıkıştılar eşim babamın elini öptü :D annem görücüye geldiklerinde tanıştı:angel::D

(221 puan) tarafından
Cesarete gel :)
(1,635 puan) tarafından
Hahahaahaaa bende yapardım böyle bişey denk gelsek ama gerek kalmadı. Eşimin kuzeninin eşi benim yerime yaptı o işi ☺️
(2,792 puan) tarafından
Valla bende deli cesareti vardır biraz :)
(1,635 puan) tarafından
Bende de vardır ya o ☺️ aklıma gelen dilimden çıkmasa dilim şişer :)))))
0 oy
(48,481 puan) tarafından
ne guzel anlayisli baba ya ♥️ opuyorum babanın ellerinden ♥️ benimki anlayisli değildir
(1,635 puan) tarafından
Allah razı olsun. Çok sevgisini göstermez ama bi dediğimizi iki etmez. Arasam şu derdim var desem hemen gelir kendi gelemese bile mutlaka güvendiği birini yönlendirir bana yardım için.
Benimde annem anlayışsızdı o zamanlar ☺️
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yok ayni koyluyuz bizde 5 sene konustuk ama yakindan ilk defa istemede gordu esimi ailem ama konustumuzu biliyordu annem
(6,053 puan) tarafından
Ahahs nasil yakalandnz kiz☺
(1,635 puan) tarafından
Anlattım ya canım ☺️ hastane odasında. Eşimin kuzeninin eşi müstakbel damadın diye tanıştırdı babama eşimi ☺️
(6,053 puan) tarafından
Ahhahha ben onu yakalanma saymadim☺☺☺☺
(1,635 puan) tarafından
Yakalandık ama canım işte. Gerçi güzel geçti ama ☺️☺️
(6,053 puan) tarafından
☺☺☺☺☺

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 504 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 442 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde ZeuS ve HeRa (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 819 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,009 soru

11,314,310 cevap

34,753 kullanıcı

...