0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (5,353 puan) tarafından

10 aylık daha yeni emeklemeye çalşyor tam emeklemiyor ama 2 gun snra annemlrre gdecem dedım braz temızlık yapayım yürüteçe koydum süpürge atayım dedım fişi çkarmaya çlşyor dedım yerleri sileyim dedım bi baktım arkama gelmş bnde masanın altını siliyırdum iki ayağımı bi papuça sokyor resmen yaa kalkacaktım taak belim bi masaya deydı tahriş oldu snra elini temızlk kovasına koymuş kaşla goz aradında bnde yuzey temizlycısı koymuştum suya bı baktım elini suyun içine koymuş hemen yıkadım durmuyor kız bi dünyada işim var byle değildi büyüdükçe nasıl yaramaz olıyr lar yaav:D;)

11 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından

Ah ah h sorma Bnim Paşa da 2 yaşında valla koltuk tepesinde süpürge 3 saatte yapıyorum fişi çekiyor vileda suyunu alıp etrafa döküyor valla akşam olunca baygınlık geçiriyorum :D

(5,353 puan) tarafından
Yere bırakıyorum prizler alçak ya gıdıp fişi çekyor yürütece koyuyorum fişleri hepsini yürütece doluyor
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Hahha benimki 6.5 aylık ben süpürüyorum oda yürüteçle peşimden geliyor süpürgeyi almaya çalışıyor :D

(5,353 puan) tarafından
Kız bide fişi ayağına doluyor :)
(3,527 puan) tarafından
Haha aynen hele dur bi yürümeye başlasınlar neler yaparlar ☺️
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimki 11 aylık hiçbir iş yapamıyorum ev çok fena halde bir görsen bulaşık makinesini bile bosaltamoyorum hemen geliyor emekleyerek emekleye tabakları fırlatıyor plastik olsa neyse de :) Heleeeee tuvalete gitmek benim için lüks oldu hemen ağlıyor ve tuvalee girmeye çalışıyor 
(5,353 puan) tarafından
Vala bulaşık makinesi kapağını açamıyorum ucuna kafasını çarpar dye korkuyroum tuvalete gıdınce kapıya kadr gelıyro bıde orda çöp kovası var elini atyr çöpün içine sokuyor elini ya
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Sen daha dur bunlar ne ki:))
(5,353 puan) tarafından
Veyyy Allah yardım etsin
0 oy
(119,251 puan) tarafından
ohoo benimki koltuga cikiyo ordan cama tirmanip atliyo ☺
(5,353 puan) tarafından
Kızım da onu yapacak az kaldı:)
0 oy
tarafından
Benimki 9aylik odaları geciyor emekleyip balkona cikiyor en korktgumda o yerde kapının esiklignde mermere dusucek diye odumuz kopuyor cocuklar arkdsnda geziyor 
(5,353 puan) tarafından
Bide kapıya elini sıkıştırcak dye korkuyroum 7. Kattayım bıde balkon cam falan hepsi açık
tarafından
Wowowwowow
0 oy
(48,646 puan) tarafından
yürüyünce gör sen bide ☺️ 
(5,353 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah
(48,646 puan) tarafından
öp kuzunu benim icin
(5,353 puan) tarafından
Saol cane öptüm:)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bnmkide 11 aylik yeni yeni emekliyo artik valla şu haline sükredeceksin sen bide tam emeklerkn gör valla arkasinda gezmekten halim kalmadi
(5,353 puan) tarafından
Tam emeklemiyor artık yuvarlana yuvarlana gdyor iş yapamıyırum tuvalete ble gıdemıyrıun vala
0 oy
tarafından

Of hiç sorma ya. Benimki 1 yaşında daha gecen ayağını incitti. Yürüyen tehlike bunlar :D

(5,353 puan) tarafından
Ay Allah yardım etsin çok zor
0 oy
(2,707 puan) tarafından
Gökçede  ayni huysuz aglak prizlere parmak sokuyor ☺️ elektrik süpürgesindende korkuyo
(5,353 puan) tarafından
Benm kızım önce süpürge makinesi çok korkardı ama arrtık korkmuyor dkkati çekiyor susuyor sadece :)
(2,707 puan) tarafından
Benim makinam cokkkk sesli ondan kaynanamin makinadan korkmuyor
0 oy
(549 puan) tarafından

Benimde 10 aylık oğlum var ne görse hemen elini değiyor dünde sıcak tavaya deycekti onun elini ittim benimki yandı :D benimki yürütectede durmuyor hemen ağlıyor uyumuyor bile eskisi gibi zar zor uyutuyorum :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 489 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde Linkin (15,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 231 göst.