0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar suan 8 bucuk aylık hamileyim doguma günler kaldı ailemle kaynanamla aynı sehirde yasıyorum ikisinede evim 15 dakika uzaklıkta arabayla dogumdan sonra kendi evimde kalmayı düşünmüyorum kendi evime annem gelemez 2 tane kücük kardesim var birisi 5 birisi 11 yasında gelsemde rahat edemem düzenini bilmiyorum seninle ilgilenemem cok sen bize gelsen daha iyi olur hem cocukla ilgilenir hem yemegini yaparım diyor kaynanam kadın diyalize gidip geliyor o da gelemez bana servisle alıp bırakıyorlar ve baya agirlasıyor o da git kal kızım yabancı mı anan baban dedi ama sorun eşim pazartesi ise baslıycak sükur kac aydır iş bulamıyordu sende annemlerde kalirsın diyorum yok rahat edemem sen kal diyor evdede kalsa kendinin elinden hic yemek felan gelmez adam ortada kalacakmış gibi hissediyorum yemekten yemege annemlere gel diyorum is servisi alip birakacak ora bana sıkıntı olur diyor ne yapsam bilemedim acaba annemlerde hic kalmasam kendi evimde mi kalsam ama en cok lohusalıkta korkutulmaktan korkuyorum kac gundur düşün düşün işin icinden cıkamadım
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben tek basimaydim annen ilk gün gelse yeter bence sonra zaten mecbur ayaklaniyosun ben ilk gün bile sezeryan olduğun halde misafire sofra hazırladım kimsem yoktu inanirmisin çok zoruma gitti ama insan da kimseye muhtaç olmadan yaşamak istiyor bence evinde daha rahat edersin 
(590 puan) tarafından
Kuzum inan işten gucten degilde korkuturlar diye korkuyorum tekken aklımda oyle bisey kalmis ne kadar kalabalikta durursam o kadar iyi diyorum bi sure ama iste bilemiyorumki
-Reklam-
0 oy
(301 puan) tarafından
Bir hafta kadar kal canım oda annesine gitsin yatmaya falan 
(590 puan) tarafından
Onuda kabul etmiyorki evimde kalirim diyor

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,547 göst.
+1 oy
9 cevap 207 göst.
19 Eylül 2024 Aile kategorisinde Tuba Y (856 puan) tarafından soruldu