+1 oy
423 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Bence engel kilolu olursun diyetisyene gidemezsin 

Dişim çürür çektiremezsin 

Kaşın dökülür ektiremezsin 

Tirnagin kırılır taktiramazsin bla bla bana katılıyor musunuz 

27 Cevaplar

+1 oy
(4,552 puan) tarafından
Dış güzellik geçici bence kalp güzelliği önemli onda da maddiyatin önemi yok 
(4,552 puan) tarafından
Aslında tamir ede ede vücut daha çok bozuluyor ünlüler mesela estetik botoks yaptıra yaptıra iyice vücutlarını bozuyorlar
(1,856 puan) tarafından
Estetik değil benim dediğim mesela düşen göğsü kaldırmak çürük dişe dolgu yapmak dökülen kaşın yerine yenisini diktirmek
(4,552 puan) tarafından
Dolgu parayla mı
(1,856 puan) tarafından
Tabiki diş çekimi bile en az 150 TL dolgu hiç yaptirmadim yaptıran yorum yapsın ben pahalı biliyorum fakir olduğumdan direk çek kurtul mantigiylanim
(4,552 puan) tarafından
Bizim burda devlet Hastanesinde parasız yapılıyor
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Yani her durumu almayininda kasi dokulmuyo disi curumuyor tirnagi kirilmiyo :D

Katilamiycam maleseff :)
(1,856 puan) tarafından
Oluyo oluyo fakir olunca genelde her şey üst üste geliyor
(6,681 puan) tarafından
Hahaha kiz Allah seni :))
0 oy
(262 puan) tarafından
Disim çürük ağrı olmadığı için çaktırmıyorum fircaliyorum.kasim bazı yerleri çıkmıyor göz kalemi ile hafif çiziyorum.takma tırnak sevmiyorum.ucuzda olsa makyaj malzemesi alıp kendime bakıyorum.mesela bu ay rimel alıyorum diğer ay göz kalemi. Yani ucuz yolla elinden geldiğince kendine bakmak için cabalayabilirsin.
(1,856 puan) tarafından
Ben de makyaj sevmem ki makyaj malzemem iki yılda bitmez ben atarım öyle bakımlı olmaktan kastım vücudun bozulan deforme olan yerleri mesela doğumdan sonra düşen göğüs
(233 puan) tarafından
Baby baby senin dedigin bence lukse giriyor maddiyatsizlika alakası yok bende vucudumda eskik olan yerleri yaptırmak isterim ama ne gerek var kime gostrcm ki eşim den başka
(1,856 puan) tarafından
Niye eşinin güzel görmeye hakkı yokmu düşmüş gogusu bırak eşim ben aynadan bile görmek istemem
(233 puan) tarafından
Tabiki var ama yaptırmaya para yok :-)
0 oy
(14,080 puan) tarafından

Sonunaaa kaaaa hemide :D

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yanı ama bi şekilde de bisiler yapılır yav.. bi zeytinyağı süre süre gupguzel olanlar var kaslar için uyguna kalemler rimeller var dış devlette yapıyor estetik olmadığı müddetçe..  ama tabi herşey bir yerde kilitlenir kilitlenebilir tabi bi yere kadar evet
0 oy
(13,131 puan) tarafından

Devlete gidersin çektirirsin çürüğü:)

Çocuklu anların zaten öyle uzunn tırnakları olacağını sanmıyorum:)

Kas dökülmesi pek çevrem de görmedim:)

(6,681 puan) tarafından
Dokulursede boyarsin yani :D
(1,856 puan) tarafından
Devlette İstanbul'da randevu yok ki :)
Uzun tırnaklı olmayı aslaa istemem asla  ama günü birlik taktirirdim
(13,131 puan) tarafından
Evet kas kalemleri var 1 sefer al uzun süre kullanılır:)
Koca İstanbul da hoc mi yok :)
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kendin azimli olursan kilo verirsin neden diyetisyene tonlarca para harcayasinki digerlerininde illaki bi cikar yolu vardir erkekler bakimli sever makyajli degil 
(1,856 puan) tarafından
Ben de makyaj demedim ki mesela kaş
(1,667 puan) tarafından
Benimde seyrek disari ciktigimda kas fari veya göz kalemi suruyorum dagitiyorum sonra hic belli bile olmuyor ektirmeyide hic dusunmedim dogrusu
(1,856 puan) tarafından
Ama bahsettiğim makyaj değil makyajla babaannem anneme benzer ben deformasyon bozulma falanin düzeltilmesini diyirum
(1,667 puan) tarafından
Bence bi doktora gidebilirsin kaslarin küsmüs olabilir ilaci muhakkak vardir cokda pahali olacagini sanmiyorum
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılmıyorum.
0 oy
tarafından
Aynen öyle canım valla dişim çürük devlet yapmıyordu o zaman da bizde para pul yok tabi neyse tam eşim işe başladı para bulduk üstğne devlet yapmaya başladı ama  hamile kaldım yaptıramadım şimdi de enfeksiyon her yere yayılmış. Saçlar beyazlamış gidip boyatamadık o da kaldı 
(1,856 puan) tarafından
Aynı beni anlatmışsın :)
tarafından
He ya valla hadi dişimi geçtim şimdi ben de bebek de tehlikedeyiz dün koşa koşa gittik yaptırmaya başladık artık
0 oy
tarafından
Bence değil kişi kendisi bakımlı olabilir
(1,856 puan) tarafından
Kız kişi destekli sütyen giyer göğsünü kaldır ama çıkarınca göğüs yine düşer ne yapak doğumdan sonra  fakiriz diye duzeltemiyoruz
0 oy
tarafından
Maddiyat özel işlere engel mutlaka olur kim nedense desin olmaz falan diye ama koca bir yalandır.. 
0 oy
tarafından
Bakımlı olmak için ila takma tırnak lazım değil evde de spor yapa bilirsin dış için devlete gide bilirsin kaşın dökülürse boyarsin herseyi maddiyata bağlamayın
0 oy
tarafından
Katılıyorum krem var krem var mesela kaliteli olanı al iki kere sur farki görürsün tabi parası olan aliyo
0 oy
tarafından

bakımlı değilim valla beni seven böyle sevsin kilolu zayıf ne farkeder ki önemli olan iç güzelliği bana göre gerisi yalan hikaye 

(1,856 puan) tarafından
Çürük diş ve düşmüş göğüsle zayıflasam da ben kendimi sevemem:)
tarafından
Saçmalama lütfen ne alaka kadın her haliyle güzeldir
0 oy
(3,871 puan) tarafından
Valla bence engel . Kaliteli ürünler hep pahalı 
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Aman olmasın fazlası mümkünse yetecek kadar versin Rabbim 

Sonra o para olunca Rabbimin yarattığı gibi durmuyor o vücut illa kul şekil verecek .

0 oy
tarafından
Bencede engel ama  bi gorusum daha var paran olsa bile icinden gelmiyorsa yapamiyorsun mesela ben icimdeki hersey öldü bıyığımı almaya acizim
0 oy
(1,161 puan) tarafından
katiliyorim ben.  cok doru. para olunca  daha bakimli oluyor  insann.
0 oy
(125 puan) tarafından
Ben kesinlikle maddiyatın bir tek sağlığın yerini almayacagına inanırım onun dışında maddi güç çok çok önemli herşey para herşey makyajını evde yapsan malzemeyi almak çok para bir rimel en ucuzu 50 60 tl saç kesmek 50 tl dediğin gibi kilo olur diyetisyen para aksesuar para yani evet kalp güzelliği önemli ama aynaya baktığımda mutlu olamıyorsam bu beni manevi olarak da çökertiyor 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Hiç bir para senin beynindeki düşünceleri tamir edemez   en güzel  temizlik abdest su namazdır tam teslimiyetle birlikte 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 636 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (6,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 188 göst.
21 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...