0 oy
622 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından

image

ben ile eşim aynen bu adam böyle bana zayıfla pis şişko diyor :)

16 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Eşim öyle derse haklısın biraz kilo vermeliyiz diyorum 
(5,314 puan) tarafından
Oda iyi kuzum
(2,330 puan) tarafından
Aynı biz gacuu sen sisiyonmi banamı öyle geliyor diyo dah açık sistem dur sen daha bişey görmedin diyom bende sende ne zmn dogurcan çocuk okula baslicak artık nerdese diyom takılıyor işte .eşim 105kilo ben 49
(5,314 puan) tarafından
Sende deki ben senin aynanım aslında sen bende kendini görüyorsun
(2,330 puan) tarafından
Demedimiz şey kaadi yavrum ben kendimi biliyom oda kendini hiç kafama takipta problem yapamam
(5,314 puan) tarafından
Anladım ozaman sende aynını yap cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendisi zayıflayamadigi için çamur atiyor resmen :)
(1,856 puan) tarafından
Kendini zayıf saniyor
0 oy
tarafından
Saka diyordur ya insanın kocasi oyle derki hic
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Dinime söven müslüman olsa de 
0 oy
(561 puan) tarafından
Hossst küpek deseydin hem birnrinizi tamamliyosunuzdur biri birbrinden zayif olsa tuhaf durur ikinizde uyumlu olun :)
0 oy
tarafından

Hiç bu zamana kadar bunu dile getirmedi ancak bence içden içe beni zayıf hayal ediyormuş bunu mide küçültme ameliyatı olup ideal kiloma inene kadar anladım şimdi eşim kilolu ne güzel kilo vermişdi yine aldı diyorum az ye az ye benimle uğraşma diyo 

(1,856 puan) tarafından
Öyle olur hep erkekler o konuda çok sinsiler
tarafından
Öyleymiş hatta memlekete. Gittiğimiz zaman amcasının oğluna diyomuş karımı çok seviyorum tuhaf
0 oy
(15,745 puan) tarafından

Ben zayıf olduğum için ona diyorum göbeği erit diye :D gitmiş koşu bandı kondisyon bisikleti almış :ermm:

(1,856 puan) tarafından
Vayy bizim intikamimizi al
0 oy
tarafından

Hoşt köpek derdim:D kendi tipine bak derdim ama benimki minyon zayıf  mecburen zayıfliyorum :D Bende ama Allah razı olsun bir gün olsun kilo almişsin demez diyet yapıyorum diye kızar hastalanirsin yemeğini ye diye

0 oy
tarafından
Ayyy benim.esim kaslı spor filan yapiyo bsnde hamileyim gecen eltilerim geldi konusuyoduk benle sakalasiyolardi iste kalcan cok buyudu filan diye esimde dedikii siz bide onu dogumdan sonra gorun yanagimdan optu sonra :Dd takilmaz yani kiloma zayiflamak istersen spora gonderirim diyo 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani oyle degilde kilo verelim diyebilir...
0 oy
tarafından
Hım ok :D senin kiloları napcez haci abi
0 oy
tarafından
Benim eşim kilolu. Bende ilk dogumdan sonra kilo aldim baya ama bana zayifla demedi asla. Diyet yaptım 17 kilo verdim yeter kendini öldürdün diye kızıyordu. 
0 oy
tarafından
Önce kendine bak derdim ben
0 oy
(5,536 puan) tarafından
Kocam zayıf ondan lafını diyo şuan hamileyim ondan takmıyorum ama inşallah doğumdan sonra gider de bende lafından kurtulurum
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Aynisini esinede soyle  bence kilo vermeliyiz de

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 293 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 808 göst.