0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum iki aylik olmaz üzere. Sünnet yaptırmayı düşünüyoruz. Özel hastanede mi yoksa devlette mi yapılmalı sizce. O esnada Canı acır diye cok korkuyorum. Sunnette nesterle keserek mi yapıyorlar yoksa lazerle mi. 

7 Cevaplar

0 oy
(1,885 puan) tarafından
Benimki de iki aylık ama devlet yapmiyormus şuan bebeklere pandemi nedeni ile. Özele sordum onlar da 2 bin fiyat verdi açıkçası fazla geldi. 
tarafından
Küçükken daha Az canı yanar diye cok beklemek istemiyorum bende bakalim artık duruma gore
(1,885 puan) tarafından
Ben de aynı düşüncedeyim. Hem bebek hem anne için rahat oluyor. 1 yaşına gelmeden yaptrmayi düşünüyorum
tarafından
Ilk çocuğum 8 aylıkken oldu. Yapilirken ağlaya ağlaya perişan oldu cnm. Sunnetcide yaptirmistik. Neşterle kesti. Bir kaç gün sonra dikiş aldırmaya götürdük gene çok ağladı. O yuzden 3 ayı geçmeden yaptiracagim bu defa
(1,885 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi ya:( ben aşı da bile günler öncesinden strese giriyorm canı yanacak ağlayacak diye.
tarafından
Aynen bende öyle şimdide sünnet stresi bastı. Iyi olurlar ins
-Reklam-
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Canım bizde dün yaptırdık 11 aylık bebegım özel bi klinikte yaptık çok guzel geçti operasyon asla hissetme yok korkma sadece uyuşturma iğnesi yapılırken azcık canı yandı lokal anestezi yapıldı 450 tl
tarafından
Gecmis olsun cnm. Fiyati da cok uygunmus
0 oy
tarafından
Özel hatsahnede de yaptırdım yine olsa yine özel canim maasallah diyim harika geçti
tarafından
Ne güzel atlatmışsınız. Lazer kesim mi oluyor. Nesterlemi. Kendi kendine kaybolan dikişli yaptilar yoksa dikiş aldırmaya gittinizmi
tarafından
Kendi kendine kaybolin dikiş ile oldu bizim 15 dakika sürmedi bile sonrası da çok güzeldi oğlum farkında bile değildi üstelik 2 yasindaydi
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde 2 aylıkken yaptık  klinik gibi bi yerde  yani  sünnetçide yaptırdïm 250 liraya çok şükür  hiçte sïkıntı yaşamadım eli çok hafifti vede çok tecrûbeliydi verdiği ilaçlarda ćok iyi geldi
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Biz 23 gunlukken yaptirdik tavsiye ederim buyumeden yaptirilmasini hem cabuk iyilesiyor. Hem de kimildamadiklari icin cabuk toparlaniyor. Ozelde yaptirdik. Klips yontemiyle yaptilar. Ilk igneyle ucunu uyusturduklarinda ağladı.  Bir de ilk eve getirdigimizde. Ikinci gunden itibaren rahattık. Bize doktor bebekler aciyi hissetmezler güdü olarak aglama refleksleri vardir demisti. Anlik aci ceker sonra biter demişti. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Biz 9 ay önce özelde 750 liraya yaptırdık şuan devletler yapmiyo tabi hepsi aynı mı bilmiyorum ama bi çoğu yapmiyo..biz 5 aylıkken yaptırdık o kadar çok rahat geçti ki çok şükür hiç zorlanmadim sende imkanın varsa özelde yaptır çünkü fiyatlar hastaneden hastaneye değişir 500 liraya kesen hastane de var 4 milyara kesen hastane de var :D

0 oy
(44,718 puan) tarafından

Canım uyuşuk.olcak zaten asla hissetmez ben özel klinikte yaptırdım sünnet esnasinda oğlum neşeliydi dişlik vardı elinde onla oynuyordu uyusukluk geçince tabi anamı aglatti:D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nidaaa (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 117 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 284 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.