0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde tarafından

:D.   :'( sabah çok güzel hereketliydi. Çok şükür.     Sonra hareket etmedi. Çikolata yedim tatlı yedim banamisin demedi.   Uzun süre bekledim.   Yine yok. Acile geldim.  Doktorla görüştüm. Sıra aldım ultrasona uzandım bereket etmeye başladı.  Nst de çok güzel hareketi vardı  Bu iki etti bana aynısını yapıyor. :D.   Annesi gibi çok tembel.   :D 

Sizin bebekler nasıldı.  Hareket leri filan böyle korkan oldumu 

17 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benimki ben ac olunca çok hareket ediyor
tarafından
Aç karnına  hiç tepki vermiyor cnm
-Reklam-
0 oy
(1,616 puan) tarafından

Benim keretada bazen beni öyle korkutuyor :) hepsi aynı sanırım :)

tarafından
Tek değilmişim. ☺️
(1,616 puan) tarafından
Kızımda öyle yapardı ya hep aynılar :)
tarafından
Rabbim acılarını göstermesin cnm
(1,616 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Benimkide dısardayken coşardi ama doktorun odasina girince hic hareket etmezdi. Doktorda derdi utangaç olacak bu diye. 
tarafından
Benimki de doktor odasına girince.  Hareket leniyor
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Benimki beni uykudan uyandirdi doğdu şimdi de oturtmuyor :D 
tarafından
Benimki hiç uyandirmadi.  Öyle çok hereketlide değil
(14,033 puan) tarafından
Canı sağolsun sağ salim doğsun önemli olan
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Arada korkutugu oldu ama sonra düzeldi
tarafından
Çok şükür cnm
0 oy
(262 puan) tarafından
Benimki öğlen 12 de bir başlar gece 3 e kadar hareketli.hadi oğlum.uyu diyorum arada.masallah evlatlarımıza 
(1,170 puan) tarafından
Maşallah ne güzel :) acaba kaç haftalıktan yana böyle
tarafından
Maşallah cnm benimki böyle değil
(262 puan) tarafından
Şuan 37 haftaligim yaklaşık 3 haftadır böyle.kemikleri baya batıyor canım acıyor artık.3 kilo.minnosum .çarşamba günü kısmetse sezeryan olcam
(1,170 puan) tarafından
Ya ne güzel maşallah. Büyükmüş. Ben de hamileyim. İlk gebeliğim. Ne zaman böyle hareketlenir diye merak ettim sordum. Rabbim kolaylık versin doğumda
(262 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Bende kac kez oyle gittim  harekat  etmiyor diye nstde daha kemer bağlanir bağlanmaz vurmaya başlıyordu :)
0 oy
(222 puan) tarafından
Benimki gece  beni uykudan uyandirirdi. Hickirigina kadar hissederdim. Sen düşün artik
tarafından
Ben hhic uykudan uyanmadim hareket lerine
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Kaç haftalıksın? Böyle sürekli hareketli olmaya başlamask ne zamandam sonra oluyor merak ettim 
tarafından
35+0. Cnm tam anlamıyla. Hareket li değil benim oğlum.  Doktor lar hep tembel diyor.

Örneğin doktor odasından çıktım.  Şuan yine hareket yok
(1,170 puan) tarafından
Maşallah büyükmüş. Böyle hareketi durmasınsan tedirgin olmuşsun ya. Benim 22 hafta bazen 1 gün hiç hissetmediğim oluyor.
tarafından
Haftan küçük cnm. Sağlıcakla gelsin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Evet ben de her şeye rağmen hareket etmese acilin yolunu tutardım ultrasonu tutarken doktor hareketlenirdi yalancı çıkarırdı beni 
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Benim kızımda az hareket ederdi. Ama doğunca durmuyorlar daha yeni kıçı yer gördü, uyudu çünkü :D

0 oy
(2,264 puan) tarafından
Oğlumda bende aynısını yaşadım çok ağlamıştım hatta eşim dışardaydı apar topar gelip hastaneye gitmiştik ilkti bide :))) 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Persembe günü aynisi basima geldi, hareketleri cok azaldi hemen hastaneye gittim sedyeye uzandim ve tekmeleye başladı  doktor dedi baksana ben görüyorum  ekrandan tekme atıyor  hem cok sevindim  hem utandim dedim ki evet suan atıyor  ama napayim korktum sorun degil haklsin dedi :))
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benimki uznanam la başlıyor dan dan durmuyor hiç kız 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Benim kız çok hareketliydi irfan oraya kayardi doğdu yine aynı 

0 oy
tarafından

Ben bi gun saatlerce bekledim ne yaptiysam hareket etmedi aglayarak acile gittim oyle hareket ediyo ki doktor diyo nasil hissetmiyosn hic rahat durmuyo :D

0 oy
tarafından

Aynısı bizde var canım . Bazen çok hareketli bazende hiç yok hareketleri ama alıştım artık yani :D onlarda kendince oyun oynuyor yapacak bisey yok . Seninki kaç haftalık benimki 34 

tarafından
35+1 haftalik cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 313 göst.
0 oy
7 cevap 978 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu
0 oy