0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
Selam kızlar..♡

4 aylık bir kızım var.. sabah uyandım lavaboya gittigimde kanamam olduğunu gördüm.. ve azar azar devam ediyor.. ilk bebem.. emziren anne adet olmaz deniliyor.. sizce normal mi??

Ben mi yanlış biliyorum ya Korktum da biraaz.. görür görmez bu neee dedim korkudan..

10 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Tabiki emzirirken adet oluyosunnnnn 
(219 puan) tarafından
Ciddi mi ??? Vallah öyle sanıyorum ben olunmaz diye.. ayyyy cok fena oldum ya korkudan :)
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından

emziren anne adet olmaz değil geç adet olur ben emzirmedim 2. ay adet oldum :getlost:

0 oy
(813 puan) tarafından
Bazı kadınlar olmuyo canım normal ama çoğunluk oluyo adet mesela benim annem bizi sütten kesene kadar olmazmış sütten kestiğim ay olurdum diyo bende 9 ay olmadım daha yeni oldum 
0 oy
(259 puan) tarafından
Olunuyormus canım ben de daha olmadım 2 buçuk aylık bebişim emziriyorum bakalım ne zaman okacak :)) 
0 oy
(239 puan) tarafından
Ben emziriyodum dogumdan 40 gun sonra kanamam  bitti obur aya adet oldum oluyo yani her soylenene kulak asma
0 oy
(812 puan) tarafından

Olur mu cnm öyle şey Bnim biraz geç gldi 8.syda oldum ben ama hemn olan düzene girende var alemsin valla :D

0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benimde 3 aylıktı adet oldum şuan 4 aylığız karnım ağrıyo tekrar olacam.  Kişiden kişiye değişiyo kimi insan 1 yıl olmuyo kşmi de 40ı çıkmadan normal yani 
0 oy
tarafından
Onu k8m dediyse hayt8nda hiç adet olmamış herhal emziren kadın tabikide adet oluyor şöyle bir durm var süt korur deniliyor ve onu ben 2cocukta  yasadım 1yil snra adet gordum smdi 3cusude 9aylik 3ay snra adet olucam snra normal ayında gununde olmaya devam edicem
0 oy
tarafından
Yok canım benim kırkım çıkamadan kanamam durdu 1 hafta sonra da adet oldum. Olabilir yani 
0 oy
tarafından
Emziren anneler genelde geç olurmuş ama ben emzirdigim halde ilk aydan oldum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 291 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
0 oy
3 cevap 58 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu