0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (791 puan) tarafından
Normal de her ay bir gün sonra adet olurum ama bu ramazan da henüz olmadm geçen 9 şubat oldum ondan sonra 10 marta ama henüz olmadm bazıları emzryon diye gecikti ve bir hafta geçti test yaptım negatif çıktı yaa geciken varmı böyle 

9 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
Nasil korunuyorsunuz
(1,766 puan) tarafından
Durunun kraliçesi nasıl kestin sütten
(4,285 puan) tarafından
Sirke sürdüm kokusundan tiksinti ilk başta bole yapmak istemiyordum ama cok fazla diretiyordu geceleri çok kalmıyordu her kalktiginda çubuk kraker falan yedirdim muhallebi vs hic yemedi su içip yatti o şekilde alisti zaten doğduktan 3 ay sonra tek gogus emdi 3 aydan 17 aya kadar tek meme ile savaştım:)
(791 puan) tarafından
Oğlumda Şuan ben tek göğüsle savaşyorum kızımada ketçap sürdüm kanıyor deidm kaynanm bnden uzak tutu gece su verdim sadcee bu sefer de abur cubura alışrdi yatmadan doyururdm gece su verirdm
(1,766 puan) tarafından
Ya benim oğlum da 16 aylık tek göğüs emiyor ve kendini emmeye çok vermiş geceleri çol uyanır bide yemek yemez sütten açmayı düşünüyorum ama içim el vermiyor
(4,285 puan) tarafından
Doktor kes dedi memeyi çünkü kizim baya zayıfladı ve sürekli meme meme diyip dururdu
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Dr gecikebilir demisti ama benim hic gecikmiyor şükür 
(791 puan) tarafından
Acaba kaç gün gecikebilr
0 oy
tarafından
Üç ay olacak. Daha ben olmadım emziriyorum.  Daaha da böyle sürecek gibi  valla 
(791 puan) tarafından
Kaç aylık bebek
tarafından
3 aylık olmasına 9 gün var. Dün de ben açmiştım buna benzer bi post. Ki biliyorum. Bi iki yıl a kadar normal miş ama    korkuyom olamadıkca
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ayyy bende az önce hamilelik ile ilgili post açtım bacım ins degilizdir 
(791 puan) tarafından
Sorma ya Allhim afffetsn istemiyorum
0 oy
(803 puan) tarafından
Canım negatifse hamile değilsindir ama geri çekilme bir korunma değil iyi korun sonra bu korkuyu yaşama ha bu arada eltim 10 aylık bebeği varken tekrar geri çekilmeye hamile kaldi
(791 puan) tarafından
Olsaydı çıkar di dimi bir hafta geçti test yaptım
(803 puan) tarafından
Adet  1 hafta geçtiğinde mi negatif çıktı şimdi gecikmeli kaç gün oldu
(791 puan) tarafından
Martın 10 adet oldum bu ay 16 da test yaptım
(803 puan) tarafından
Baya olmuş canım bence yoktur ama adetin 1 hafta gene gelmezse 1 test daha yap oda negatif çıkarsa doktora git söktürücü versin
(791 puan) tarafından
Tm CNm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hava geçişi ve stres gecikme yapar ama yorumlardan gördüm geri çekilme korunma yöntemi değildir eğer bebek istemiyorsan daha iyi ve korunakli bi yöntem bul yoksa kalırsın
(791 puan) tarafından
Bu sefer kesin koruncam yoksa
tarafından
Kan ver istersen için rahat etsin bide kafana takma taktikca olmazsin
(791 puan) tarafından
İşte korktum için gitmek istemiyorum çok takıyorm şartlar ve çocuklarim aile içi faln çok zor durum
tarafından
Kuzum korkuyorsan neden geri çekilmeye güvendin spiral taktir bence
(791 puan) tarafından
Haklsnz ama bu sefer kesin yapcm bunu bukdr korkmaktansa
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ayni zamanda adet olmuşuz benimde 10 du 9 gün geciktim strs yaptim kafayi takıyorsan birde mevsimsel de etkiliyor
(1,464 puan) tarafından
Oldum ama 9 gun gecikmeden sonra birde kafama çok taktim bebegim küçük ya hamileysem diye
(791 puan) tarafından
Şuan bn senin durumdaym
(1,464 puan) tarafından
Çocuğun ne kadarlik  valla çok kötü bir durum yaşayan bilir gece bile karnim agrisin adet olayim diye dua ettim hep bu ay böyle oldu benimde
(791 puan) tarafından
1 yaş 2 aylık
(1,464 puan) tarafından
Seninki de küçük daha rabbim olmayanlara versin
0 oy
(1,389 puan) tarafından
40dan sonra 2 kere oldum ama sonra 2 aydr olmadım en son kan testi verdim negatf çktı beklemedeyim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Emziriyorum ama hiç gecikme olmuyor bir iki gün öne gelir hep öyle olurdu zaten inşallah da oyle devam eder:)
(791 puan) tarafından
Bnde normalde geckmez

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 353 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 139 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dilasa (8 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...