0 oy
176 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar hafta içi gündüz annemle ablamgil gelecek oturmaya ben bı patates salatası düşündüm ortaya ama yanına başka ne yapsam hiçbir fikrim yok eşime ona göre marketten malzeme aldırcam bana bişey diyin ne yapayım 

7 Cevaplar

0 oy
(9,331 puan) tarafından
Islak kek

Elmalı kurabiye

Borek

Poğaça fln fln fln :))
tarafından
Aslında ablam epey oldu elmalı kurabiye cekiyo canım dediydi olmazsa ondan bide ıslak kek yapayım
(9,331 puan) tarafından
Aynen mikrodalgan varsa onda çok kolay oluyor ıslak kek :)
tarafından
Normal fırınım var ama olsun
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Börek

Tuzlu kurabiye

Mantı

Ağlayan pasta
tarafından
Sigara böreğinde kararsızım mantı düşündüm bide ıslak kek gibi ağlayan pasta gibi bişey
0 oy
(119,735 puan) tarafından

kiz anne abla misafir sayilmaz yaa :D

tarafından
Olsun ya :D
0 oy
tarafından
börek

sarma

serin hafıf bi tatlı  guzel gıder geçen gün profiterol denedım harıka oluyor 
tarafından
Ayy bak bu aklıma gelmemişti bende çok güzel yaparım onu bunu yapmayı düşünebilirim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bi mercimek köfte yada kısr yanına patates salatası birde sigara böreği yada su böreği gibi yap. Birde tatlı veya patsa yap oh mis. Salatalık tursusu falan doğra domates salatalık doğra kıvırcık al yıka. Daha ne olsun. Çayda demle. Mis gibi sıcakta onlar gider. 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,691 puan) tarafından
citir borek var sigara boregi gibi nefis yemek tariflerinin onu yap yada yalanci su boregi yap 

patates salatasinin yanina bence bide yogurtlu salata yap fellah koftesi veya garneturlu makarna salatasi var onu

tatli kurabiye

trilice 

açma

yaprak sar bide 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Boll ekşili kısır yap, yoğurtlu tavuklu şehriyeli garnitürlü salata, kıymalı ya da peynirli börek, şalgamlı bulgur salatası var o da çok güzel oluyor,mercimek köftesi olabilir, yaprak sarma. Sen seç işte içinden:))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 191 göst.
0 oy
17 cevap 174 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
28 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 545 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,406 puan) tarafından soruldu

382,626 soru

11,455,291 cevap

35,031 kullanıcı

...